Testuj produkty do zmywarek marki Sunlight i dwukrotnie odbierz 20 zł zwrotu na konto

Testy produktów znowu witają na łamach bloga. Tym razem możecie przetestować produkty do zmywarki marki Sunlight, co gratyfikowane będzie zwrotem 20 zł. Promocja ma dwa oblicza. Jedno organizowane wyłącznie ze sklepami Biedronka, drugie zaś „w dowolnym sklepie”. Jako, że są to dwie osobne promocje, możecie skorzystać zarówno z jednej, jak i z drugiej. Jednocześnie przypominam o testach płynów do płukania jamy ustnej Listerine oraz tabletek do zmywarki Somat Gold. Szczegółów szukajcie na blogu 🙂

 

 

Zasady promocji

Promocja z Biedronką trwa od 24 września do 30 września 2018 roku. Pula zwrotów w promocji wynosi 4000 i organizator nie stosuje limitów dziennych. W związku z tym, promocja może zakończyć się przed czasem.

Akcja ogólna „Sunlight oddaje 20 zł” ruszy 1 października 2018 roku i potrwa do 31 października 2018 roku. Pula zwrotów w promocji wynosi 5000 sztuk, ale w tym przypadku organizator zadbał o to, aby nie rozeszła się zbyt szybko. Promocja podzielona jest na 5 tygodniowych etapów. W każdym z nich przydzielone będzie po 1000 zwrotów. Gdy w danym etapie limit zostanie osiągnięty, wówczas rejestracja zostanie zamknięta, zaś ponowne zgłoszenia będą przyjmowane w kolejnym etapie. Nie dotyczy to oczywiście ostatniego tygodnia, który zakończy promocję. Poszczególne daty etapów znajdziecie w regulaminie.

 

 

 

 

W obu przypadkach zasady są podobne: kupujecie wybrane produkty marki Sunlight za łączną kwotę minimum 20 zł, zachowujecie paragon, wypełniacie formularz zgłoszeniowy wraz ze skanem paragonu, podajecie numer konta, a na końcu otrzymujecie zwrot za zakupiony produkt. Na paragonie może znajdować się jeden lub więcej produktów marki Sunlight. Oczywiście promocja będzie najbardziej opłacalna w przypadku, gdy wstrzelicie się jak najbliżej kwoty 20 zł. Natomiast, gdy wartość zakupów będzie niższa od 20 zł, wówczas nie otrzymacie ani złotówki zwrotu. Przedostatnie strony regulaminów to załączniki zawierające listę produktów biorących udział w promocji. Należą do nich między innymi tabletki do zmywarki, nabłyszczacze, odświeżacze, czy też środki do czyszczenia zmywarki. Po wysłaniu formularza otrzymacie maila z potwierdzeniem prawidłowej wysyłki (może spaść do SPAM-u).

Jedna osoba może otrzymać zwrot wyłącznie za jeden produkt. Mało tego, w danym gospodarstwie domowym z promocji może skorzystać tylko jedna osoba (gospodarstwo domowe = konkretny adres zamieszkania). Również ten sam numer rachunku bankowego nie może być użyty w dwóch różnych zgłoszeniach. W obu przypadkach zwrot zostanie wypłacony w ciągu 21 dni od zgłoszenia. Różni się natomiast ostateczna data przyznania zwrotu. W przypadku akcji biedronkowej będzie to 31 października 2018 roku, zaś w akcji ogólnej 30 listopada 2018 roku. Procedura może się wydłużyć o kolejne 14 dni w przypadku, gdy organizator będzie miał wątpliwości do danego zgłoszenia. Nagrody zwolnione są z opodatkowania.

Szczegóły na stronie promocji oraz w regulaminach:

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów