Testuj margarynę Benecol, czyli satysfakcja gwarantowana albo zwrot pieniędzy (do 30 zł)

Niedawno opisywałem na blogu promocję margaryny Optima Cardio, zapewniającą zwrot pieniędzy za zakupiony produkt. Okazuje się, iż z podobną promocją ruszył producent konkurencyjnej margaryny, a mianowicie Benecol. Jako, że oba produkty są stosunkowo drogie ze względu na działanie obniżające cholesterol (nie wiem, nie sprawdzałem, nie komentuję) to warto pochylić się nad możliwością uzyskania zwrotu. Plusem promocji Benecolu jest możliwość zakupu dużego, 400-gramowego opakowania oraz wyższa maksymalna kwota zwrotu. Minusem zaś ograniczona do 1000 pula zwrotów. Warto zatem pospieszyć się ze spełnieniem warunków promocji. Nie zapomnijcie przy okazji poinformować o akcji rodziny i znajomych! Być może oni również chcą obniżyć swój cholesterol 🙂

 

 

Zasady promocji

Pomimo, że tym razem organizatorem promocji nie jest znana i lubiana agencja Smolar, zasady również są bardzo proste. Po zakupie margaryny Benecol (w opakowaniu 225 lub 400 gram), zachowajcie paragon i wypełnijcie formularz zgłoszeniowy wraz ze skanem lub zdjęciem paragonu oraz numerem konta. Zwrot za zakupiony produkt otrzymacie w ciągu 14 dni kalendarzowych. Szczegółowy wykaz produktów biorących udział w promocji znajdziecie w regulaminie.

Maksymalna kwota zwrotu to 20 zł w przypadku opakowań 225g oraz 30 zł dla większych „pudełek”. Margarynę Benecol możecie zakupić w dowolnym sklepie w terminie od 1 listopada 2018 roku do 31 grudnia 2018 roku. Rejestracja w promocji dostępna jest natomiast od 1 listopada 2018 roku do 7 stycznia 2019 roku lub do wyczerpania puli 1000 zwrotów. Obstawiam, że to drugie nastąpi szybciej. Na szczęście strona promocji wyświetla informację ilu uczestników może jeszcze wziąć udział w akcji (w chwili tworzenia tego artykułu pozostało jeszcze ponad 800 zwrotów). W przypadku przedwczesnego wyczerpania puli bonusów, stosowna informacja pojawi się na stronie promocji.

 

 

Jeśli nie lubicie podawać w tego typu promocjach swojego głównego adresu e-mail oraz numeru telefonu, zawsze możecie założyć dodatkowy adres e-mail (na przykład w Gmailu) oraz dodatkowy numer telefonu (na przykład w ofercie a2mobile). Po wysłaniu formularza otrzymacie maila z potwierdzeniem prawidłowej wysyłki.

Jedna osoba może otrzymać zwrot wyłącznie za jeden produkt. Mało tego, w danym gospodarstwie domowym z promocji może skorzystać tylko jedna osoba (gospodarstwo domowe = konkretny adres zamieszkania = konkretny adres korespondencyjny). Również ten sam numer rachunku bankowego nie może być użyty w dwóch różnych zgłoszeniach. Nagrody zwolnione są z opodatkowania.

Szczegóły na stronie promocji oraz w regulaminie akcji „Benecol – satysfakcja gwarantowana”.

 

 

 

 

Inne trwające akcje promocyjne typu „test produktu” znajdziesz wpisując w blogowej wyszukiwarce frazy:

  • Coccolino,
  • Listerine,
  • Sensodyne,
  • Nutella b-ready.

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów