Testuj innowacje i odbierz zwrot środków za zakup produktów P&G w sklepach Carrefour

Dzisiejszy wpis w całości poświęcam sierpniowej edycji promocji „Testuj innowacje P&G w Carrefour w Kuponach Żbik”. Opis poprzedniej, lipcowej edycji ujęty był w zbiorczym wpisie, dotyczącym kilku drobnych promocji. Akcja jednak na tyle mi się spodobała, że postanowiłem poświęcić jej osobny artykuł (mam nadzieję, że Wam również przypadła do gustu). No bo jak nie skorzystać z promocji, w której kupujemy markowe produkty, wypełniamy krótką ankietę i w zamian otrzymujemy zwrot na konto i to bez ograniczeń typu „jeden zwrot na jedno gospodarstwo domowe” 🙂

 

 

Testuj innowacje i odbierz zwrot za produkty P&G

Promocja trwa od 9 sierpnia do 4 września 2017 roku i podzielona jest na 4 etapy:

  • 9.08 – 15.08 – tydzień 1,
  • 16.08 – 22.08 – tydzień 2,
  • 23.08 – 29.08 – tydzień 3,
  • 30.08 – 04.09 – tydzień 4.

Promocja polega na testowaniu produktów marek należących do Procter & Gamble, między innymi Ariel, Vizir, OB, Pantene, H&S, Ambi Pur, Pampers, Old Spice, czy Venus (szczegółowy wykaz produktów wraz z maksymalnymi kwotami zwrotów za dany produkt przedstawiony jest w załączniku do regulaminu). Jeden użytkownik może wziąć udział w promocji dwa razy, w dwóch różnych tygodniach. Jednorazowy maksymalny zwrot wynosi 22 zł. Zakupy należy wykonać w wybranych sklepach Carrefour (lista sklepów również dostępna jest w załączniku do regulaminu). Na jednym paragonie może znajdować się kilka produktów P&G, np. szampon H&S, płyn zmiękczający Lenor oraz płyn do mycia naczyń Fairy.

Promocja dostępna jest w serwisie kuponyzbik.pl. Aby wziąć udział w akcji należy zarejestrować się (podając tylko adres e-mail), a po rejestracji aktywować poniższy kupon (screen ze strony kuponyzbik.pl):

W każdym tygodniu, organizator przeznaczył na nagrody 10.000 zł. Zgodnie z regulaminem, budżet w danym tygodniu będzie rozkładany na kilka dni w każdym z tygodniu. Z racji, że promocja cieszy się dość sporym zainteresowaniem, musicie uzbroić się w cierpliwość w kwestii „złapania kuponu”. Otóż kupony pojawiają się o różnych porach i dość szybko się rozchodzą. W związku z tym, zalecam kilka razy dziennie sprawdzać stronę kuponyzbik.pl (dostępną również w postaci aplikacji mobilnej).

Gdy już uda się Wam aktywować kupon, wystarczy, że zrobicie odpowiednie zakupy w Carrefour'ze, a następnie wczytacie skan lub zdjęcie paragonu (prawy górny róg – Wyślij paragon). Macie na to maksymalnie 3 dni od dokonania zakupu. Informację o akceptacji paragonu otrzymacie mailowo. Przed wypłatą środków będziecie musieli wypełnić dane do wypłaty premii w zakładce Profil (imię, nazwisko, adres e-mail oraz numer konta do wypłaty). Ponadto przy pierwszej wypłacie środków, system poprosi Was o rejestrację w serwisie EverydayMe oraz wypełnienie krótkiej ankiety wraz z podaniem podstawowych danych osobowych (tak przynajmniej było w lipcowej edycji).

 

Szczegóły na stronie promocji oraz w regulaminie promocji „Testuj innowacje”. Natomiast więcej na temat działania serwisu Kupony Żbik znajdziecie w regulaminie serwisu kuponyzbik.pl.

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn, bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

 

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów