fbpx

Testuj Dove i odbierz zwrot za zakup kosmetyku w drogeriach Rossmann

Jednym ze sposobów na osiąganie dodatkowych dochodów jest korzystanie z promocji typu „darmowe próbki” lub „testowanie produktu”. Takowy model promocji polega na otrzymaniu pewnej ilości danego produktu w zamian za wyrażenie opinii na jego temat oraz podanie danych umożliwiających budowę statystyk związanych z badaniem rynkowym. Tego typu akcje są zazwyczaj zbyt drobne, by poświęcać im osobny wpis na blogu. Ponadto często stosowane są różne ograniczenia i limity (można zmarnować czas, podać dane i nic nie uzyskać). Inaczej jest w przypadku akcji „Testuj Dove”, organizowanej cyklicznie przez agencję marketingową Smolar na zlecenie P&G – właściciela marki Dove. Tutaj zasady są przejrzyste i uczciwe, zaś akcja przebiega bardzo sprawnie. Jeśli zatem macie chęć przetestować za darmo kosmetyki marki Dove, zachęcam do zapoznania się z dalszą częścią wpisu 🙂

 

 

Zasady promocji

Akcja „Testuj Dove” odbywa się co kilka miesięcy. Już dwukrotnie zdarzyło mi się brać w niej udział, dlatego postanowiłem podzielić się z Wami wskazówkami, które pomogą Wam otrzymać zwrot za zakup kosmetyków Dove w bieżącej promocji (trwającej od wczoraj). Ogólnie zasady są bardzo proste: kupujecie wybrany kosmetyk Dove w sklepach Rossmann (w poprzednich edycjach sklep był dowolny), zachowujecie paragon, wypełniacie formularz zgłoszeniowy wraz ze skanem paragonu, podajecie numer konta, a na końcu otrzymujecie zwrot za zakupiony produkt. Bardzo proste, a mimo to regulamin ma aż…9 stron. W ten sposób organizator zabezpiecza się przed wszelkimi wątpliwościami oraz nie ma co się oszukiwać – fraudami, które mogą przyjść do głowy niektórym uczestnikom promocji. Ostatnia strona to załącznik zawierający listę produktów biorących udział w promocji wraz z kwotami maksymalnego zwrotu za dany produkt. Proponuję Wam zacząć właśnie od wyboru produktu, aby na wstępie zdecydować, czy jest sens brać udział w promocji. Analizując załącznik można dojść do wniosku, iż maksymalnie można uzyskać 29,99 zł zwrotu. Wizualizacje promowanych produktów dostępne są tutaj.

Akcja trwa od 29 maja do 9 czerwca 2017 roku lub do wyczerpania się puli zwrotów (5000 zgłoszeń). W przypadku przedwczesnego wyczerpania się puli bonusów, stosowna informacja pojawi się na stronie promocji. W wymienionym okresie należy zakupić wybrany produkt w sklepie Rossmann oraz wypełnić formularz na stronie Testuj Dove. Wypełnienie formularza nie powinno raczej sprawić Wam żadnego problemu. Oczywiście niezbędnym elementem będzie akceptacja regulaminu promocji oraz zgoda na przetwarzanie danych osobowych. W tego typu promocjach zawsze proponuję podawać rezerwowy adres e-mail oraz dodatkowy numer telefonu. Po wysłaniu formularza otrzymacie maila z potwierdzeniem prawidłowej wysyłki.

Jedna osoba może otrzymać zwrot wyłącznie za jeden produkt. Mało tego, w danym gospodarstwie domowym z promocji może skorzystać tylko jedna osoba (gospodarstwo domowe = konkretny adres zamieszkania). Również ten sam numer rachunku bankowego nie może być użyty w dwóch różnych zgłoszeniach. Zwrot zostanie wypłacony w ciągu 21 dni od momentu zgłoszenia. Nagrody zwolnione są z opodatkowania.

Szczegóły na stronie promocji oraz w regulaminie akcji „Testuj Dove”.

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów