Tablet Samsung Galaxy Tab 3 za założenie karty kredytowej w Citibanku Handlowym

Czy można uzyskać dodatkowe dochody dzięki używaniu karty kredytowej? Pytanie do niedawna retoryczne teraz staje się obecnie bardzo sensowne. Dzięki skorzystaniu z oferty Citibanku otrzymacie nagrodę – tablet Samsung Galaxy Tab 3 Lite SM-T110. Pomimo, iż karta kredytowa kojarzy się głównie z rosnącym zadłużeniem, warto przyjrzeć się tej propozycji. Wystarczy spełnić kilka na prawdę prostych warunków, by cieszyć się tabletem o wartości ponad 300 zł (choć według banku wartość tabletu to aż 449 zł). Nieprzypadkowy slogan związany jest z datą przyznania prawa do nagrody, czyli 7 stycznia – 31 marca, a więc okres obejmujący dużą część karnawału.

 

 

Warunki otrzymania tabletu

  • Najpierw musicie się zarejestrować pod linkiem: Rejestracja w promocji
    Oferta jest niedostępna na głównej stronie internetowej banku. Jeżeli chcecie skorzystać z bonusu, musicie kliknąć w link zamieszczony powyżej (przeniesieni zostaniecie do formularza promocji).
  • Po wypełnieniu formularza zadzwoni do was konsultant, by potwierdzić dane oraz poinformować o wymogach udokumentowania dochodu niezbędnego do ubiegania się o wydanie karty kredytowej.
  • Gdy już otrzymacie swoją kartę wystarczy, że dokonacie nowo wydaną Kartą transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę min. 1000 zł w ciągu 30 dni od daty podpisania przez bank umowy o kartę.

Ponadto również w wymienionym powyżej terminie zalogujcie się minimum 1 raz w serwisie transakcyjnym Citibank Online www.citibankonline.pl  lub za pomocą aplikacji na smartfona CitiMobile. Akurat ten warunek jest czysto techniczny 🙂

Informacja o nagrodzie zostanie przesłana na podany w formularzu adres e-mail.

Pamiętajcie: Nagrodę w konkursie wygra 3 000 użytkowników, którzy jako pierwsi spełnią warunki zawarte w Regulaminie. Jednak jest to tak duża liczba, że raczej nie powinno być problemu z dostępnością tabletów. W poprzedniej tego typu promocji znalazło się jedynie kilkuset chętnych.

 

Ograniczenia:


Oferta jest skierowana do klientów indywidualnych, powyżej 21-go roku życia, pracujących w obecnej firmie minimum 3 miesiące
 

W przypadku osób prowadzących działalność gospodarczą: min. 2 lata od zarejestrowania działalności, osoby powyżej 25-go roku życia
 

Dochód netto nie mniejszy niż 1 200 zł
 

Nie posiadających żadnej głównej Karty Kredytowej Citibank od 1 stycznia 2012 r. 
 
Miesięczna opłata za kartę Silver to 8 zł miesięcznie. W przypadku kart z „wyższej półki” opłata wzrasta do 18 zł. Jeżeli więc zrezygnujecie z karty już po dwóch miesiącach, koszt waszego tabletu to 16 zł.
 

Więcej w tabeli opłat i prowizji

 

Z karty można zrezygnować w dowolnym momencie. Zapewne wiele z was dokona tego zaraz po odbiorze nagrody. Jedyny wymóg to fakt, iż w dniu przyznania nagrody musicie być posiadaczami karty. Nagroda zostanie wysłana za pośrednictwem kuriera na adres podany we wniosku o Kartę w przeciągu 30 dni od daty wysłania wiadomości
e-mail przez Bank informującym o wygranej.

Od uzyskanej nagrody nie musicie uiszczać żadnych podatków. Tą kwestią zajmuje się już Citibank.

Link do regulaminu promocji z tabletem
W razie pytań zapraszam do zostawiania komentarzy pod wpisem.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów