fbpx

T-Mobile Usługi Bankowe: karta kredytowa z bonem o wartości 100 zł do sklepów Carrefour oraz dwa bilety do sieci kin Cinema City

T-Mobile Usługi Bankowe do niedawna promował swoją kartę kredytową, zapewniając aż 300 zł premii. Obecnie wystartowała akcja, w której do zdobycia jest bon o wartości 100 zł do wykorzystania w sklepach Carrefour. Co ważne, promocja obowiązuje zarówno obecnych, jak i całkiem nowych klientów TMUB. Zasady promocji są dość proste. Wystarczy do końca listopada zawnioskować o kartę, zaś w miesiącu następującym po podpisaniu umowy przez bank, zapewnić transakcje bezgotówkowe o wartości minimum 500 zł. Dodatkowo, możecie otrzymać 2000 punktów w ramach programu lojalnościowego MasterCard Priceless Specials. Możecie je wymienić na przykład na 2 bilety do sieci kin Cinema City (jeden bilet „kosztuje” 800 punktów).

 

 

Uczestnicy

Jak wcześniej wspomniałem w promocji mogą wziąć udział zarówno nowi, jak i obecni klienci banku. Bank stosuje jedynie wykluczenie wobec osób, które są lub były stroną umowy o kartę kredytową w okresie 90 dni przed złożeniem wniosku.

 

Zasady promocji

Aby zdobyć bon o wartości 100 zł należy złożyć wniosek o dowolną kartę kredytową T-Mobile Usług Bankowe do 30 listopada 2016 roku. Następnie, w kolejnym miesiącu kalendarzowym od daty zawarcia przez bank umowy o kartę, należy wykonać transakcje bezgotówkowe na co najmniej 500 zł. Datę zawarcia umowy poznacie w momencie otrzymania umowy lub jej odczytania na infolinii. W celu rozliczenia promocji będą brane pod uwagę transakcje bezgotówkowe zaksięgowane na rachunku karty kredytowej. Z promocji wykluczone są transakcje gotówkowe oraz przelewy z karty.

Bon zostanie do Was wysłany w formie fizycznej na adres korespondencyjny podany w banku. Otrzymacie go w miesiącu następującym po spełnieniu warunków promocji.

Po szczegóły odsyłam do regulaminu promocji „100 zł na zakupy z Kartą Kredytową T-Mobile Usługi Bankowe”.

 

2000 punktów w programie MasterCard Priceless Specials

Dodatkowym bonusem jest 2000 punktów w programie lojalnościowym MasterCard Priceless Specials. Możecie je wymienić na przykład na 2 bilety do sieci kin Cinema City (jeden bilet „kosztuje” 800 punktów). Więcej na ten temat w artykule, opublikowanym kilka dni temu.

 

Szczegóły karty kredytowej

Składając wniosek o kartę kredytową MasterCard podczas trwania tej promocji, zapewniacie sobie brak opłaty za wydanie karty oraz zwolnienie z opłaty miesięcznej za kartę do 31 marca 2017 roku (niezależnie od liczby transakcji bezgotówkowych dokonanych w miesiącu kalendarzowym). Ponadto będziecie zwolnieni z opłaty za wznowienie karty na drugi rok użytkowania, niezależnie od łącznej kwoty rozliczonych transakcji. Okres bezodsetkowy wynosi do 58 dni, zaś oprocentowanie po tym okresie 9,9%. Jeśli wymienione terminy są Wam obce, polecam artykuł „Jak działa karta kredytowa”, gdzie znajdziecie informacje jak rozsądnie korzystać z kart kredytowych.

Szczegóły w regulaminie promocji kart kredytowych oraz w TOiP.

 

Pamiętajcie również o innych promocjach kart kredytowych:

 

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

22

tysięcy
polubień

3.1

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów