T-Mobile Usługi Bankowe: do 420 zł za założenie konta, 3% na koncie oszczędnościowym oraz karta kredytowa z bonem o wartości 200 zł

Pomimo przetestowania większości kont osobistych oferowanych przez banki w Polsce, moim głównym rachunkiem rozliczeniowym od ponad 5 lat jest konto T-Mobile Usługi Bankowe. Ostatnio zastanawiałem się, czy posiadając obecnie status nowego klienta założyłbym konto w tym telekomowym banku? Myślę, że tak. Rachunek w TMUB można polecić szczególnie osobom, które mają zamiar korzystać z niego w sposób aktywny. W bieżących promocjach banku łącznie możecie zdobyć nawet 620 zł premii: 300 zł jako 5% moneyback od transakcji kartowych, 120 zł za doładowania telefonu w T-Mobile oraz 200 zł do empik.com z kartą kredytową. Oprócz tego TMUB umożliwi Wam ulokowanie środków w kwocie do 50.000 zł na 3% w skali roku oraz skorzystanie z darmowego limitu w koncie. Po spełnieniu odpowiednich warunków nie zapłacicie również ani złotówki z tytułu użytkowania rachunku i karty, a w przypadku konta Premium wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie otrzymacie za 0 zł.

Aktualizacja: w ramach dodatkowej promocji kart kredytowych, TMUB nie pobiera opłat za użytkowanie karty do 31 marca 2018 roku bez względu na ilość wykonanych transakcji oraz opłaty za wznowienie karty na kolejny rok. Więcej na ten temat w artykule dotyczącym karty kredytowej.

 

 

Dla nowych klientów do 300 zł moneyback

Zakładając jedno z kont dostępnych w ofercie T-Mobile Usługi Bankowe możecie zdobyć 180 zł (w przypadku konta Freemium) lub 300 zł premii (w przypadku konta Premium). Bonus nie będzie jednak wypłacony jednorazowo jak ma to miejsce w przypadku akcji z premią na start, lecz w ramach 5% zwrotów naliczanych od transakcji bezgotówkowych wykonanych kartą.

Aby wziąć udział w promocji należy założyć konto Freemium lub Premium oraz wyrazić zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych, a także zgody na weryfikację historii zobowiązań. Promocyjne 5% zwrotu od transakcji kartą dotyczy zarówno transakcji wykonywanych BLIKIEM, kartą debetową jak i kartą kredytową. Zsumowany bonus wypłacany jest 15. dnia następnego miesiąca, po miesiącu, w którym zostały dokonane transakcje. Od moneyback nie pobiera się żadnego podatku. 5% zwrotu otrzymacie zarówno za transakcje w tradycyjnych punktach handlowo-usługowych jak na przykład: sklepy, stacje paliw, kina, pływalnie, itd. jak i w Internecie (sklepy internetowe, Allegro, itd.). Wyłączone są natomiast transakcje o kodach MCC:

a. 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne;

b. 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska);

c. 4111, określający m.in. usługi transportowe,

d. 6012, określający instytucje finansowe;

e. 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,

f. 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,

g. 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.

h. 4900, określający narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne.

T-Mobile Usługi Bankowe umożliwia sprawdzenie kodu MCC w tytule transakcji kartowej (w bankowości online).

 

W przypadku konta Freemium maksymalny miesięczny zwrot to 15 zł, czyli do 180 zł rocznie. Po przekroczeniu kwoty zwrotu 15 zł w danym miesiącu, zwrot za transakcje nie jest dalej naliczany i nie przenosi się na kolejny miesiąc lub rok. Warunkiem uzyskania prawa do bonusu w danym miesiącu jest dokonanie transakcji bezgotówkowych na kwotę co najmniej 200 zł.

Konto Premium zapewnia jeszcze wyższy zwrot. Maksymalnie otrzymacie 25 zł w skali miesiąca, czyli do 300 zł rocznie. Warunkiem uzyskania prawa do bonusu w danym miesiącu jest wykonanie transakcji bezgotówkowych na kwotę wynoszącą co najmniej 500 zł.

 

Premia będzie wypłacana maksymalnie sześć razy (przez 6 kolejnych miesięcy kalendarzowych). Po tym okresie dalej możecie uzyskiwać moneyback, aczkolwiek jest jedno „ale”. Otóż musicie posiadać przynajmniej jeden produkt kredytowy oferowany przez TMUB. Będzie to weryfikowane na koniec każdego miesiąca, w którym naliczana będzie premia. Do produktów kredytowych zalicza się aktywną umowę o pożyczkę lub kredyt, przyznany limit odnawialny w rachunku, bądź aktywną kartę kredytową, na której w danym miesiącu kalendarzowym rozliczono przynajmniej jedną transakcję. Pomimo, że hasło „produkty kredytowe” nie brzmi zbyt zachęcająco, to i w tym przypadku mam dla Was dobre rozwiązanie…a nawet dwa. Pierwszym z nich jest promocja karty kredytowej w ramach której możecie zdobyć voucher o wartości 200 zł do wykorzystania na empik.com. Drugi pomysł to darmowy limit w koncie, z którego nie musicie nawet korzystać, wystarczy sama aktywacja debetu. O obu produktach kredytowych znajdziecie informacje w dalszej części wpisu.

Szczegóły moneyback'u w regulaminie promocji Zwrot za zakupy.

 

120 zł w formie doładowań prepaid lub mix

T-Mobile Usługi Bankowe dość mocno stara się łączyć ofertę telekomową i bankową, dzięki czemu możecie uzyskać jeszcze więcej korzyści. Z promocji doładowań mogą skorzystać abonenci Mix lub posiadacze karty prepaid w T-Mobile/Heyah, którzy w okresie dwóch pełnych miesięcy kalendarzowych przed przystąpieniem do promocji nie posiadali aktywnej umowy o ROR. Aby przystąpić do promocji należy wysłać bezpłatnego SMS-a aktywacyjnego pod nr 80404 o treści TAK. Wysyłając SMS-a aktywacyjnego i przystępując do promocji upoważniacie bank do przekazania operatorowi danych objętych tajemnicą bankową niezbędnych do skorzystania z promocji, w tym informacji o fakcie zawarcia z bankiem umowy oraz spełnieniu lub braku spełnienia warunków promocji (w celu weryfikacji warunków nabycia prawa do premii). Numer, z którego będziecie wysyłać SMS-a musi być później podany jako telefon do autoryzacji zleceń w bankowości elektronicznej (czyli przykładowo do potwierdzania przelewów).

Po przystąpieniu do promocji, do końca następnego miesiąca kalendarzowego należy złożyć wniosek i podpisać umowę o jedno z kont wraz z kartą debetową, a także wyrazić odpowiednie zgody (takie jak w przypadku promocji z moneyback).

Aby otrzymać bonus w formie doładowania na kwotę 10 zł należy zapewnić wpływ wynagrodzenia/stypendium/renty/emerytury lub wykonać transakcje bezgotówkowe kartą na kwotę 200 zł w przypadku konta Freemium, bądź 500 zł dla konta Premium. Nie ma co ukrywać, iż spełniając warunki transakcyjne dla promocji z moneyback, jednocześnie zapewniacie sobie doładowanie konta w telefonie.

 

Do promocji możecie przystąpić do 31 grudnia 2017 roku. Premie wypłacane są na wasze „konto główne” karty prepaid lub konta mix, co oznacza, że możecie je wykorzystać na dowolne usługi. Premie wypłacane są do 15. dnia następnego miesiąca. Maksymalnie otrzymacie 120 zł w formie 12 doładowań po 10 zł. Niespełnienie warunków w jednym miesiącu nie wyrzuca Was z promocji. Jeśli spełnicie jej warunki w kolejnym miesiącu – bez przeszkód otrzymacie bonus.

Po szczegóły odsyłam do:

 

3% w skali roku na koncie oszczędnościowym

Promocyjne oprocentowanie na koncie oszczędnościowym dostępne jest dla osób, które nie posiadały konta osobistego w TMUB od 1 kwietnia 2017 roku do 18 czerwca 2017 roku (moment startu promocji). Jeśli przed datą graniczną zamknęliście ROR i otworzycie go ponownie – będziecie mogli skorzystać z podwyższonego oprocentowania.

Aby móc skorzystać z promocyjnego oprocentowania należy założyć Konto Freemium lub Konto Premium do 31 grudnia 2017 roku. Po aktywowaniu konta osobistego, w tym samym okresie należy złożyć wniosek o konto oszczędnościowe (w ramach bankowości elektronicznej). Oprocentowanie wynoszące 3% w skali roku obowiązuje przez 92 dni (licząc od dnia następującego po dniu otwarcia rachunku oszczędnościowego) dla kwoty do 50.000 zł. Nadwyżka pracuje już na marny, standardowy procent (obecnie nieco ponad 1% w skali roku).

Szczegóły w tabeli oprocentowania.

 

Konto Freemium – szczegóły

  • 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo,
  • 0 zł opłaty miesięcznej za kartę debetową w przypadku wykonania transakcji na kwotę minimum 200 zł miesięcznie, w przeciwnym razie opłata wyniesie 6 zł,
  • 0 zł za 3 wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie, każdy kolejny kosztuje 6 zł,
  • 0 zł za przelewy internetowe,
  • 0 zł za jedną wpłatę gotówki we wpłatomatach Euronetu, każda kolejna 6 zł.

 

Złóż wniosek o Konto Freemium

 

Konto Premium – szczegóły

  • 0 zł za prowadzenie konta w przypadku rozliczenia transakcji bezgotówkowych na 500 zł miesięcznie, w przeciwnym wypadku opłata za konto to 18,90 zł,
  • 0 zł za kartę debetową,
  • 0 zł za nieograniczone wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie,
  • 0 zł za przelewy internetowe,
  • 0 zł za nieograniczone wpłaty gotówki we wpłatomatach Euronetu.

 

Złóż wniosek o Konto Premium

 

Wybierając konto w TMUB musicie przemyśleć, na jaką kwotę jesteście w stanie zapewnić miesięczne transakcje. Jeśli jest to sporo powyżej 500 zł, lepiej wybrać Premium. Jeśli jednak osiągnięcie pułapu 500 zł może sprawiać problemy, wówczas zdecydowanie wybierzcie ofertę Freemium. Wystarczy, że w danym miesiącu zabraknie choćby grosika do wymaganej kwoty, by bank naliczył Wam aż 18,90 zł za prowadzenie konta Premium.

Szczegóły w tabeli opłat i prowizji.

 

Bon o wartości 200 zł do empik.com w promocji karty kredytowej

O kartę kredytową TMUB możecie zawnioskować samodzielnie lub jako produkt komplementarny do konta osobistego. W tym drugim przypadku karta kredytowa może być świetnym uzupełnieniem podczas codziennego użytkowania konta. Po pierwsze, transakcje kartą kredytową zaliczają się do 5% moneyback oraz do zwolnienia z opłaty za prowadzenie konta. Po drugie, posiadanie produktu kredytowego w postaci karty kredytowej determinuje w ogóle możliwość uzyskiwania zwrotów.

Oprócz dwóch wymienionych korzyści, w obecnej promocji możecie zdobyć 200 zł do wykorzystania na empik.com. Warunkiem uzyskania premii jest wykonanie transakcji bezgotówkowych na kwotę minimum 750 zł. Promocja karty kredytowej trwa do 30 stycznia 2018 roku. Co ważne, w łatwy sposób możecie uniknąć opłat związanych z użytkowaniem karty kredytowej. Po szczegóły odsyłam Was do artykułu poświęconego promocji karty kredytowej z 200 zł premii.

Jeśli bank nie przydzieli Wam karty kredytowej, a chcecie korzystać z moneyback, dobrym pomysłem będzie darmowy limit w koncie…

 

Darmowy limit w koncie dla klientów T-Mobile

W TMUB trwa stała promocja limitu odnawialnego przeznaczona dla osób posiadających abonament telefoniczny w T-Mobile. Promocja składa się z dwóch elementów. Po pierwsze, zostaniecie zwolnienie z opłaty za przyznanie limitu, a po drugie, w przypadku kwoty limitu do 1000 zł, będziecie mogli skorzystać z uproszczonej procedury kredytowej. W moim przypadku (posiadam abonament na telefon w T-Mobile) proces wnioskowania i przyznania limitu zajął mniej niż 1 minutę (nie zdążyłem nawet przygotować screenów).

Jeśli spełniacie warunki promocji, zostaniecie zwolnieni z opłaty za przyznanie limitu. Standardowo wynosi ona 1% kwoty limitu, nie mniej niż 30 zł. Aby uzyskiwać moneyback nie musicie w ogóle korzystać z przyznanego limitu, wystarczy, iż będzie on aktywny na waszym ROR-ze. Niestety odnowienie limitu będzie się wiązało z opłatą wynoszącą 30 zł (dla przykładowej kwoty limitu wynoszącej 1000 zł). Przed upływem roku możecie zadzwonić na infolinię i zrezygnować z limitu w koncie.

O limit w koncie możecie zawnioskować w ramach bankowości elektronicznej. Jeśli jesteście klientami T-Mobile i wybierzecie kwotę limitu do 1000 zł, całość odbędzie się online. W przypadku wyższych kwot oraz oferty dla osób nieposiadających telefonu w T-Mobile niezbędny będzie kontakt z konsultantem. Zadzwoni on do Was po wypełnieniu wniosku. Z doświadczenia wiem, iż nawet jeśli nie jesteście klientami T-Mobile, możecie wynegocjować zwolnienie z opłaty za przyznanie limitu. Gra jest warta świeczki, ponieważ łączny, roczny moneyback może sięgać nawet 300 zł.

Kwota limitu, jaką może Wam udostępnić TMUB wynosi od 500 zł do 100.000 zł. Więcej na temat działania limitu w koncie znajdziecie w pytaniach i odpowiedziach na stronie banku. Gdyby coś było niejasne, pytajcie o to w komentarzach. Tutaj natomiast znajdziecie regulamin darmowego limitu dla klientów T-Mobile. Dodatkowym plusem posiadania limitu w koncie jest budowa pozytywnej historii kredytowej w bazach BIK-u.

 

Złóż wniosek o Konto Freemium

lub

Złóż wniosek o Konto Premium

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów