T-Mobile Usługi Bankowe: bon o wartości 200 zł do empik.com w promocji karty kredytowej

T-Mobile Usługi Bankowe odpalił kolejną promocję karty kredytowej. Tym razem do zdobycia jest 200 zł w formie bonu do wykorzystania na empik.com. Karty kredytowe w TMUB są darmowe po spełnieniu niezbyt wygórowanych warunków, dzięki czemu bonus możecie uzyskać w pełni bezkosztowo.

Aktualizacja: w ramach dodatkowej promocji kart kredytowych, TMUB nie pobiera opłat za użytkowanie karty do 31 marca 2018 roku bez względu na ilość wykonanych transakcji oraz opłaty za wznowienie karty na kolejny rok. Szczegóły znajdziecie pod koniec wpisu.

 

 

Uczestnicy promocji

W promocji mogą wziąć udział zarówno nowi, jak i obecni klienci banku. Bank stosuje jedynie wykluczenie wobec osób, które są lub były stroną umowy o kartę kredytową w okresie 90 dni przed rozpoczęciem promocji (czyli przed 1 grudnia 2017 roku). Co ważne, w promocji mogą wziąć udział dotychczasowi posiadacze konta w TMUB. 

 

Jak zdobyć premię

Aby zdobyć bon o wartości 200 zł należy złożyć wniosek o kartę kredytową MasterCard T-Mobile Usług Bankowe w wersji „Travel” lub „Pomoc Mierzona Kilometrami”. Na złożenie wniosku macie czas od 1 grudnia 2017 roku do 30 stycznia 2018 roku. Następnie, w kolejnym miesiącu kalendarzowym po zawarciu umowy o kartę wykonajcie transakcje bezgotówkowe na co najmniej 750 zł. Przykładowo, podpisując umowę w grudniu 2017 roku, płatności należy wykonać w styczniu 2018 roku. 

Regulamin nie wspomina, iż transakcje muszą zostać zaksięgowane również w miesiącu wykonania. Zatem płatności wykonane nawet w ostatnim dniu miesiąca powinny spełnić warunek do wydania nagrody.

Z promocji wykluczone są transakcje gotówkowe, przelewy z karty oraz co jest dość popularne w promocjach TMUB – wybrane kody MCC:

a. 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne;

b. 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska);

c. 4111, określający m.in. usługi transportowe,

d. 6012, określający instytucje finansowe;

e. 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,

f. 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,

g. 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.

h. 4900, określający narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne.

T-Mobile Usługi Bankowe umożliwia sprawdzenie kodu MCC w tytule transakcji kartowej (w bankowości online).

 

Voucher (wielokrotnego użytku) zostanie do Was przesłany w formie kodu SMS w miesiącu następującym po spełnieniu warunków promocji. Bonus uzyskany w ramach tej promocji zwolniony jest z opodatkowania, ponieważ jest to sprzedaż premiowa 🙂

Po szczegóły odsyłam do regulaminu promocji.

 

Złóż wniosek o kartę kredytową i odbierz bon o wartości 200 zł

 

Szczegóły karty kredytowej

  • Opłata miesięczna – 0 zł w przypadku wykonania co najmniej 4 transakcji bezgotówkowych w miesiącu, w przeciwnym razie opłata wynosi 8 zł (do 31 marca 2018 roku opłata nie jest pobierana bez względu na ilość wykonanych transakcji, szczegóły poniżej w aktualizacji),
  • Wydanie karty – 0 zł,
  • Wznowienie karty po roku – 70 zł / 35 zł / 0 zł.

Tradycyjnie opłata za wznowienie karty wynosi 70 zł. Zostanie ona obniżona do 35 zł, jeśli w ciągu 12 ostatnich miesięcy (przed pobraniem opłaty) zapewnicie transakcje bezgotówkowe na kwotę minimum 7500 zł. Natomiast w przypadku wykręcenia płatności na 15.000 zł – opłata w ogóle nie zostanie pobrana. Oczywiście nikt nie każe Wam utrzymywać karty kredytowej na kolejny rok 😀

 

Aktualizacja: od 1 grudnia 2017 roku do 31 marca 2018 roku trwa dodatkowa promocja kart kredytowych w T-Mobile Usługi Bankowe. Wyrabiając kartę w tym okresie, zapewniacie sobie:

  • zwolnienie z opłaty miesięcznej za kartę do 31 marca 2018 roku, niezależnie od liczby transakcji bezgotówkowych dokonanych w miesiącu kalendarzowym, oraz
  • zwolnienie z opłaty za wznowienie karty kredytowej na drugi rok użytkowania, niezależnie od łącznej kwoty rozliczonych transakcji.

Przypomnę, iż akcja z bonem na empik.com trwa od 1 grudnia 2017 roku do 31 stycznia 2018 roku, a więc w całości jest zbieżna z okresem promocji dodatkowej.

Potwierdzenie znajdziecie w regulaminie promocji kart kredytowych.

 

Szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi 14,19%.

 

Złóż wniosek o kartę kredytową i odbierz bon o wartości 200 zł

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

 

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów