fbpx

Przetestuj tabletki do zmywarki marki Somat Gold i odbierz zwrot pieniędzy (do 54,99 zł)

W ostatnim czasie było sporo promocji bankowych, więc czas nieco od nich odetchnąć. Otóż znana i lubiana agencja Smolar odpaliła kolejną promocję typu „test produktu”. Tym razem możecie odebrać zwrot pieniędzy za zakup tabletek do zmywarki Somat Gold. Mając na uwadze poprzednie akcje Smolara, mogę powiedzieć jedno: zasady są tutaj przejrzyste i uczciwe, zaś akcja przebiega bardzo sprawnie. Maksymalny zwrot w promocji wynosi aż 54,99 zł. W tej cenie spokojnie możecie nabyć nawet 72 kostki. Nie zapomnijcie poinformować o promocji rodziny i znajomych!

 

 

Zasady promocji

Ogólnie zasady są bardzo proste: kupujecie kostki Somat Gold w dowolnym sklepie, zachowujecie paragon, wypełniacie formularz zgłoszeniowy wraz ze skanem paragonu, podajecie numer konta, a na końcu otrzymujecie zwrot za zakupiony produkt. Bardzo proste, a mimo to regulamin ma aż…12 stron. W ten sposób organizator zabezpiecza się przed wszelkimi wątpliwościami oraz nie ma co się oszukiwać – fraudami, które mogą przyjść do głowy niektórym uczestnikom promocji. Przedostatnia strona to załącznik zawierający listę produktów biorących udział w promocji wraz z kwotami maksymalnego zwrotu za dany produkt:

 • Somat Gold 10 tabletek 14,99 zł,
 • Somat Gold 18 tabletek 25,99 zł,
 • Somat Gold 20 tabletek 25,99 zł,
 • Somat Gold 36 tabletek / Somat Gold Lemon 36 tabletek 39,99 zł,
 • Somat Gold 40 tabletek / Somat Gold Lemon 40 tabletek 39,99 zł,
 • Somat Gold 45 tabletek 44,99 zł,
 • Somat Gold 50 tabletek 44,99 zł,
 • Somat Gold 54 tabletki / Somat Gold Lemon 54 tabletki 54,99 zł,
 • Somat Gold 60 tabletek 54,99 zł,
 • Somat Gold 72 tabletki 54,99 zł,
 • Somat Gold 80 tabletek 54,99 zł.

W promocji biorą udział wyłącznie produkty przeznaczone na rynek polski. Jednym z wymogów będzie podanie w formularzu kodu EAN, umieszczonego na opakowaniu produktu. Ostatnia strona regulaminu to natomiast instrukcja ukazująca, które dane z paragonu należy podać w formularzu.

Akcja trwa od 17 września 2018 roku do 28 października 2018 roku. Pula zwrotów w promocji wynosi 6000 sztuk, ale na szczęście organizator zadbał o to, aby nie rozeszła się „na hurra” w kilka dni. Promocja podzielona jest na 6 tygodniowych etapów. W każdym z nich przydzielone będzie po 1000 zwrotów. Gdy w danym etapie limit zostanie osiągnięty, wówczas rejestracja zostanie zamknięta, zaś ponowne zgłoszenia będą przyjmowane w kolejnym etapie. Nie dotyczy to oczywiście ostatniego tygodnia, który zakończy promocję.

Wypełnienie formularza jest dość proste i nie powinno raczej sprawić Wam żadnego problemu. Oczywiście niezbędnym elementem będzie akceptacja regulaminu promocji oraz zgoda na przetwarzanie danych osobowych. Po wysłaniu formularza otrzymacie maila z potwierdzeniem prawidłowej wysyłki (może spaść do SPAM-u).

Jedna osoba może otrzymać zwrot wyłącznie za jeden produkt. Mało tego, w danym gospodarstwie domowym z promocji może skorzystać tylko jedna osoba (gospodarstwo domowe = konkretny adres zamieszkania). Również ten sam numer rachunku bankowego nie może być użyty w dwóch różnych zgłoszeniach. Zwrot zostanie wypłacony w ciągu 21 dni od zgłoszenia, nie później niż do 30 listopada 2018 roku. Procedura może się wydłużyć do 14 grudnia 2018 roku w przypadku, gdy organizator będzie miał wątpliwości do danego zgłoszenia. Nagrody zwolnione są z opodatkowania.

Szczegóły na stronie promocji oraz w regulaminie akcji „Wypróbuj za darmo Somat Gold”.

 

Mała podpowiedź ode mnie. Opakowanie zawierające 72 tabletki możecie zakupić na Allegro w cenie 50,99 zł (taka cena widnieje w chwili sporządzania tego artykułu). Posiadając pakiet Allegro Smart, o którym pisałem tutaj, możecie zapewnić sobie darmową dostawę do punktu odbioru.

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów