fbpx

Zamów jedzenie na portalu Skubacz.pl na kwotę co najmniej 30 zł, zapłać portfelem Masterpass i odbierz 20 zł zwrotu na konto

Kolejna ciekawa promocja dla użytkowników portfela cyfrowego Masterpass. Zamawiając pizzę, sushi, pierogi, czy dowolne inne jedzenie na portalu Skubacz.pl, otrzymacie 20 zł zwrotu na konto. Minimalna wartość zamówienia to 30 zł i prawdopodobnie jest to już kwota uwzględniająca koszty dostawy (regulamin tego nie wyklucza). Z promocji możecie skorzystać wielokrotnie, zaś limit nagród to aż 15.000 sztuk! Pomimo, że portal Skubacz.pl nie jest tak popularny jak jego najwięksi rywale, dostępność restauracji w portfolio serwisu jest bardzo szeroka. Mało tego, portal funkcjonuje w polskim Internecie już od ładnych kilku lat. Smacznego!

 

 

Jak funkcjonuje portal Skubacz.pl

Na rynku zamówień jedzenia online mamy do czynienia z trzema rodzajami pośredników. Pierwszy to platformy należące do „firm trzecich” za pośrednictwem których składa się zamówienia. Należą do nich Pyszne.pl i PizzaPortal.pl. Druga opcja to aplikacje mobilne umożliwiające zamówienie jedzenia oraz dostawę kurierem współpracującym z właścicielem aplikacji. Tutaj króluje Uber Eats oraz Wolt, zapewniający po 15 zł premii na start. Do trzeciej kategorii należą natomiast firmy udostępniające restauracjom oprogramowanie służące do zamawiania jedzenia online, które wdrażane jest na stronach internetowych restauracji. Przykładem może tu być system Restaumatic, należący do tego samego właściciela, co portal Skubacz.pl. Implementując rozwiązanie na własnej stronie www, restauracja nie musi płacić wysokich prowizji, jak ma to miejsce w przypadku dwóch pierwszych wariantów. O ile dobrze zrozumiałem powiązania, Restaumatic zapewnia restauracjom IT oraz rozwiązania marketingowe, zaś portal Skubacz.pl agreguje restauracje korzystające z systemu Restaumatic'a,

Na pewno waszą uwagę zwróci również fakt, iż zamówienie odbywa się nie wewnątrz portalu (jak ma to miejsce przykładowo na pyszne.pl), lecz po wybraniu danej restauracji, zostaniecie odesłani na jej własną stronę internetową, gdzie złożycie zamówienie. Ponadto Skubacz.pl gwarantuje, iż ceny pokazane w serwisie są identyczne z realnymi cenami stosowanymi przez lokale gastronomiczne. W przypadku zewnętrznych aplikacji czasami zdarzają się rozbieżności, stąd pewna przewaga Skubacza.

 

Szczegóły promocji

Wszystkie ważniejsze elementy wymieniłem we wstępie do wpisu. Po małym researchu mam wrażenie, iż nie wszystkie restauracje udostępniają możliwość płatności Masterpass'em. Na szczęście w wielu przypadkach, info o promocji jest mocno zaakcentowane w podsumowanie zamówienia. Wygląda to tak:

 

Promocja trwa od 27 grudnia 2018 roku do 21 marca 2019 roku lub do wyczerpania środków przeznaczonych akcję, o czym organizator powiadomi poprzez publikację komunikatu na stronie Skubacz.pl. Organizator może zwiększyć liczbę lub wartość nagród albo przedłużyć lub skrócić czas trwania akcji w razie nadwyżki lub wyczerpania dostępnej puli nagród. Promocja z Masterpass'em łączy się ze zniżkami, rabatami i promocjami stosowanymi przez restauracje.

Zwrot zostanie wypłacony na konto, z którego dokonano płatności w ciągu 14 dni roboczych od daty zamówienia. Nadawcą wiadomości będzie pośrednik płatniczy eCard S.A.

Szczegóły w regulaminie promocji.

 

 

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

22

tysięcy
polubień

3.1

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów