Koniec działalności showmax.com w Polsce, czyli oglądaj za darmo do 31 stycznia 2019 roku

Aktualizacja wpisu: 14 grudnia 2018 roku

Serwis showmax.com kończy działalność w Polsce z dniem 31 stycznia 2019 roku. Niestety szeroko zakrojone akcje marketingowe nie pozwoliły na tyle rozwinąć się serwisowi w kraju nad Wisłą, by mógł on skutecznie konkurować z potentatami w postaci Netflixa oraz HBO GO. Od 17 grudnia 2018 roku Showmax nie będzie już pobierał opłaty miesięcznej za kolejne okresy rozliczeniowe. Najpóźniej z 31 stycznia 2019 roku wszystkie subskrybcje wygasają. Jeśli wasza opłacona subskrypcja kończy się przed 31 stycznia 2019 roku, na pozostały okres od daty zakończenia opłaconej subskrypcji do 31 stycznia 2019 roku otrzymacie darmowy dostęp do Showmax.

Jeśli wasz okres próbny kończy się po 17 grudnia 2018 roku, opłaty miesięczne nie zostaną już od Was pobrane. Oznacza to, iż rejestrując się obecnie na Showmaxie na okres próbny, do końca stycznia będziecie mogli korzystać z serwisu za darmo. W ten sposób możecie za darmo obejrzeć produkcje Showmaxa, które prawdopodobnie zostaną przejęte przez inny serwis VOD.

Szczegóły zakończenia działalności serwisu

 

 

 

 

W ostatnim czasie możemy zaobserwować ogromny wzrost zainteresowania serwisami udostępniającymi treści video. Sukces serwisów VOD nieodzownie związany jest z naszym stylem życia. Mało kto ma obecnie czas, aby wyczekiwać na swój ulubiony serial w TV, bądź też emisję filmu. Zdecydowanie bardziej wolimy uzyskać dostęp do wybranego kontentu o dowolnej porze dnia i godziny. Oczywiście zależy nam na tym, aby uzyskać dostęp do treści jak najwyższej jakości. Naturalną koleją rzeczy jest fakt, iż wiąże się to z opłatami, uiszczanymi zazwyczaj w formie abonamentu. W Polsce największą popularnością cieszą się cztery serwisy VOD: Showmax, Netflix, Player.pl oraz HBO Go. W dzisiejszym artykule zaprezentuję Wam sześć sposobów umożliwiających uzyskanie darmowego dostępu do pierwszego z wymienionych. Serwis showmax zasłynął między innymi z takich produkcji jak „SNL Polska”, „Ucho prezesa”, „Ksiądz”, „Rojst”, „Egzorcysta”, czy też produkcji Wojtka Smarzowskiego . Jeśli interesują Was te i inne produkcje zamieszczone na platformie showmax.com, a nie chcecie przepłacać za uzyskany dostęp, sprawdźcie jak sprytnie zaoszczędzić pieniądze na comiesięcznych subskrypcjach.

 

Pierwsze 14 dni za darmo

Showmax umożliwia każdemu nowemu klientowi przetestowanie platformy za darmo przez pierwsze dwa tygodnie. Aby odebrać darmowy dostęp wystarczy zarejestrować się na stronie showmax.com i w drugim kroku wybrać formę płatności, na przykład kartę płatniczą, bądź PayPal. Jeśli nie zrezygnujecie z próbnej subskrypcji przed upływem 14 dni, wówczas zostanie pobrana opłata w wysokości 19,90 zł za aktywację subskrypcji na kolejny miesiąc (czynność będzie powtarzana co 30 dni). Wybraną formę płatności możecie usunąć zaraz po aktywowaniu darmowej subskrypcji.

 

Kup 2 x Cillit BANK w Tesco i odbierz dostęp na 30 dni

Promocja trwa od 1 listopada 30 listopada 2018 roku lub do wyczerpania dostępu (5000 miesięcznych abonamentów). Aby wziąć w niej udział należy zakupić 2 produkty marki Cillit BANG za minimalną kwotę 19 zł i wysłać maila na adres: [email protected] o treści: „Chcę wziąć udział w promocji” wraz z numerem paragonu oraz zdjęciem paragonu w załączniku. Vocuher otrzymacie prawdopodobnie w wiadomości zwrotnej. Z promocji możecie skorzystać jednorazowo. W przypadku wyczerpania puli voucherów, stosowna informacja pojawi się na stronie promocji.

 

Odbierz lub nadaj paczkę w punkcie DHL Parcel i zdobądź dostęp na 30 dni

Aby zdobyć voucher przedłużający konto Showmax o 30 dni należy w dniach od 17 września do 25 listopada 2018 roku nadać lub odebrać paczkę w dowolnym punkcie partnerskim DHL. Do sieci partnerskiej należą między innymi sklepy Relay, Freshmarket, Inmedio, Żabka, 1-minute, stacje Shell oraz inne punkty usługowo – handlowe w mniejszych miastach. Jeżeli paczka jest do Was przesłana tradycyjnym kurierem, wówczas możecie ją przekierować do punktu, co umożliwi Wam udział w promocji. Po spełnieniu podstawowego warunku, zarejestrujcie swój udział w formularzu konkursowym. Voucher showmax.com jest nagrodą gwarantowaną dla pierwszych 40.000, zatem nie musicie się szczególnie wysilać z odpowiedzią konkursową. Przy okazji możecie jednak powalczyć o cenną nagrodę w postaci PlayStation, Ipad mini 4 lub iPhone SE.

Kupony Showmax zostaną wysłane mailowo w ciągu 30 dni od daty zakończenia konkursu. Z promocji możecie skorzystać wielokrotnie. Jedna nadana lub odebrana paczka to jeden kod!

Szczegóły na stronie promocji oraz w regulaminie. Oczywiście zanim zrealizujecie voucher, na początku skorzystajcie z darmowego okresu próbnego.

 

Voucher showmax.com na 30 dni za zakup Coca Coli, Fanty lub Sprite

Aby skorzystać z promocji należy zakupić promocyjne opakowanie napoju w formie butelki PET 0,5 l lub 1 l, bądź puszki. Gdy już skończycie rozkoszować się smakiem gazowanego napoju, zachowajcie 12-cyfrowy kod spod nakrętki lub zawleczki produktu. Kod ten zarejestrujcie następnie na dedykowanej stronie promocji (musicie najpierw założyć profil). W kolejnym kroku pojawi się Wam link do odbioru jednej z nagród gwarantowanych. Vouchery showmax są nielimitowane, zaś z samej promocji możecie skorzystać wielokrotnie. Jednak za każdym razem należy tworzyć nowy profil na stronie promocje.woah.

Promocja trwa do 31 października 2018 roku. Aby skorzystać z vouchera należy posiadać konto Showmax z dodaną dowolną metodą płatności. Oczywiście w tym przypadku również możecie skorzystać z okresu próbnego.

Szczegóły na stronie promocji oraz w regulaminie (od strony numer 20).

 

Do 12 miesięcy subskrypcji z serwisem Bancovo

Aby zdobyć voucher, należy zawrzeć w pełni online umowę o kredyt/pożyczkę za pośrednictwem platformy Bancovo. Długość subskrypcji zależna jest od kwoty uzyskanej pożyczki, a mianowicie:

  • od 3000 zł do 5000 zł – subskrypcja na 3 miesiące (wartość 59 zł),
  • od 5001 zł do 10.000 zł – subskrypcja na 6 miesięcy (wartość 99 zł),
  • powyżej 10.000 zł – subskrypcja na 12 miesięcy (wartość 179 zł).

Co ważne, z promocji możecie skorzystać wielokrotnie, a okresy subskrypcji się sumują, nawet z dotychczas aktywną subskrypcją. Voucher otrzymacie mailowo w ciągu 7 dni od momentu przelewu kwoty pożyczki.

Liczba nagród w promocji jest nielimitowana. Akcja potrwa do 20 stycznia 2019 roku, zaś ostateczny moment podpisania umowy o pożyczkę to 31 stycznia 2019 roku. Pamiętajcie, aby voucher aktywować w ciągu 6 miesięcy od jego przyznania.

Szczegóły promocji oraz instrukcja „krok po kroku” jak zdobyć darmową subskrypcję najdziecie w dedykowanym artykule.

 

3 miesiące gratis dla klientów T-Mobile

Klienci abonamentowi, MIX lub prepaid w T-Mobile lub Heyah mogą uzyskać aż 90 dni darmowego dostępu do showmax.com. Głównym warunkiem jest bycie nowym użytkownikiem platformy, który nie korzystał z 14-dniowego okresu próbnego. Z promocji mogą skorzystać również klienci biznesowi, aczkolwiek tylko dla potrzeb osobistych 🙂

Aby skorzystać z promocji zarejestrujcie się na showmax.com, a następnie podczas wyboru formy płatności wybierzcie opcję Promocja T-Mobile, podajcie numer telefonu oraz aktywujcie dostęp. Z promocji możecie skorzystać jednorazowo. Przed końcem okresu dostępowego do serwisu otrzymacie wiadomość SMS od T-Mobile z informacją o zbliżającym się zakończeniu promocyjnego dostępu.

Jeśli nie zrezygnujecie z darmowej subskrypcji przed upływem 90 dni, wówczas showmax zacznie naliczać opłaty za kolejne miesiące. Aby anulować subskrypcję należy wybrać Moje konto z głównego menu, wejść w Zarządzaj subskrypcją i potwierdzić Anuluj subskrypcję lub wysłać SMS o treści STOP SHOWMAX na numer 80460 (koszt 0 zł).

Szczegóły na stronie promocji.

 

6 miesięcy gratis dla klientów Play

Sieć Play przebija T-Mobile oferując 6-miesięczną subskrypcję dla klientów abonamentowych w taryfach SOLO L, GRUPA L. Pozostali klienci abonamentowi, użytkownicy oferty MIX, a także posiadacze kart prepaid mogą liczyć na 3-miesięczną subskrypcję za friko.

W przeciwieństwie do promocji T-Mobile, w przypadku Play nie ma przeciwwskazań co do dotychczasowego korzystania z serwisu, w tym z pakietu próbnego na 14 dni. Jeśli jesteście nowymi klientami Showmaxa, przejdźcie na stronę showmax.com i wybierzcie formę płatności Promocja w Play. Po aktywacji dostaniecie SMS z potwierdzeniem tego faktu. Jeżeli natomiast posiadacie już konto na showmax.com, po zalogowaniu zmieńcie dotychczasową formę płatności, właśnie na Promocja w Play.

Jeśli nie zrezygnujecie z darmowej subskrypcji przed upływem jej ważności, wówczas showmax zacznie naliczać opłaty za kolejne miesiące. Z promocji można skorzystać jednorazowo dla danego numeru telefonu. Akcja trwa do 31 grudnia 2018 roku.

Szczegóły w regulaminie promocji.

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów