fbpx

Alior Bank: 16.000 punktów o wartości 200 zł dla posiadaczy karty Mastercard. Nawet 740 zł premii w promocji konta osobistego dla nowych!

Trwa do:
31 lipca 2024
Dostępność wniosków
13.500

Przed Wami świetna promocja Alior Bank organizowana we współpracy z programem Mastercard Bezcenne Chwile! Do zdobycia jest aż 16.000 punktów powitalnych, które wymienicie na vouchery o wartości 200 zł do ulubionych sklepów. W promocji mogą wziąć udział zarówno nowi, jak i aktualni klienci Alior Banku. W lepszej sytuacji są jednak osoby niezwiązane z tym bankiem. Za założenie konta osobistego można bowiem otrzymać cały katalog korzyści: 500 zł premii na start, do 240 zł zwrotu za płatności telefonem i oprocentowanie 7% w skali roku na koncie oszczędnościowym (do 100.000 zł)! Zbierając to wszystko do kupy, robi się z tego naprawdę solidna kwota. W niniejszym artykule skupimy się jednak na szybkim bonusie w promocji Bezcenne Chwile, a w dedykowanym artykule znajdziecie szczegółową instrukcję dotyczącą promocji konta osobistego. Na chętnych, w promocji karty kredytowej, czeka z kolei nawet 900 zł premii na start w formie zwrotu za regularne płatności!

Uczestnicy promocji – Bezcenne Chwile Alior Bank

Jak już wspomniałem, w promocji mogą wziąć udział zarówno aktualni klienci Alior Banku, posiadający już kartę kredytową lub kartę debetową wydaną do konta osobistego, jak i całkowicie nowi klienci, którzy założyli dopiero rachunek z premią w wysokości nawet 740 zł (szczegóły tej promocji znajdziecie tutaj – zajrzyjcie, jeśli nie posiadacie jeszcze swojego konta w Alior Banku!).

Premią w promocji jest nawet 16.000 punktów powitalnych w programie Bezcenne Chwile. Dotychczasowe uczestnictwo w programie nie wyklucza Was z tej akcji, jednak warunkiem jest, by zarejestrowana w promocji karta była pierwszą kartą Alior Bank podpiętą przez Was do konta w programie Bezcenne Chwile. Jeśli więc do tej pory zbieraliście punkty z kartami, przykładowo, Banku Pekao czy BNP Paribas, możecie z powodzeniem dodać swoją pierwszą kartę Alior Bank i zgarnąć bonusowe punkty.

Zasady promocji Alior Bank – jak odebrać 16.000 punktów?

Promocja potrwa w terminie do 31 lipca 2024 roku lub do momentu wyczerpania puli 13.500 nagród (po 8000 każda). W zależności od tego, czy zdecydujecie się spełnić warunki promocji przy użyciu karty kredytowej, czy też za pomocą karty debetowej wydanej do konta osobistego, istnieją dwie drogi do 16.000 punktów bonusowych.

bezcenne chwile alior bank shopping z aliorem
Alior Bank – 200 zł w ramach punktów Mastercard Bezcenne Chwile!

Bonus dla posiadaczy karty kredytowej Alior Bank

W czasie trwania promocji należy zarejestrować kartę kredytową Mastercard wydaną przez Alior Bank w programie Bezcenne Chwile (zrobicie to bezpośrednio na dedykowanej stronie programu lub w bankowości elektronicznej Alior Bank) i w tym samym terminie, czyli do 31 lipca 2024 roku, wykonać płatności bezgotówkowe kartą kredytową na łączną kwotę minimum 200 zł (płatności może być więcej niż jedna, liczy się suma). Tyle wystarczy, by otrzymać 16.000 punktów wymiennych na nagrody o wartości 200 zł.

Bonus dla posiadaczy karty debetowej Alior Bank

W tym przypadku będzie nieco trudniej. Do zdobycia nagrody należy oczywiście zarejestrować kartę debetową w programie Bezcenne Chwile i wykonać płatności bezgotówkowe kartą na łączną kwotę minimum 200 zł (płatności może być więcej niż jedna, liczy się suma). W przypadku rejestracji karty debetowej otrzymacie za to 8000 punktów.

Aby otrzymać kolejne 8.000 punktów, należy zalogować się do aplikacji mobilnej banku i zawnioskować o przyznanie środków w ramach limitu kredytowego w usłudze Alior Pay. Gdy limit zostanie przyznany, trzeba refinansować jedną z wykonanych wcześniej płatności za pomocą Alior Pay, obciążając w ten sposób limit Alior Pay kwotą minimum 50 zł.

Wszystkie powyższe warunki należy spełnić w terminie do 31 lipca 2024 roku.

Wykluczone rodzaje płatności znajdziecie w regulaminie (są to standardowo między innymi przekazy pieniężne, doładowania portfeli elektronicznych i wszystkie płatności „ułatwiające” spełnienie warunku).

Alior Pay jest limitem kredytowym, w ramach którego możecie odraczać płatności dokonane kartą, BLIKIEM w sklepach stacjonarnych i internetowych lub przelewy z rachunku w Alior Banku. Odroczenie polega dosłownie na jednym kliknięciu w aplikacji i środki wracają na konto.

Jeśli uregulujecie to odroczenie w ciągu maksymalnie 30 dni – nie zapłacicie ani grosza odsetek. Poza tym okresem RRSO wynosi 7,9% w skali roku (w przypadku spłaty w 11 ratach). Utrzymywanie aktywnej usługi Alior Pay jest darmowe. Szczegóły zwolnienia z opłat w regulaminie promocji „Powroty za mniej”

Punkty trafią na Wasze konto w programie w ciągu maksymalnie 14 dni roboczych od chwili spełnienia powyższych warunków. Ich termin ważności to aż 3 miesiące – po tym czasie wygasają i nie będzie można ich już wykorzystać.

Szczegółów szukajcie w regulaminie promocji.

Punkty Mastercard Bezcenne Chwile – na co je wymienić?

Na co można wymienić otrzymany bonus? W programie dostępne są między innymi karty podarunkowe o wartości 50 zł do sklepów Allegro/Carrefour/Decathlon/Empik/Euro RTV AGD/Ski Team/W.KRUK/Smyk/Circle K i wielu innych.

Przykładowo jedna karta podarunkowa o wartości 100 zł będzie Was kosztować 8000 punktów. Oprócz tego możecie skorzystać z oferty na bilety do kina, doładowania do telefonu czy vouchery do sklepu Google Play i wiele innych.

Na co można wymienić punkty powitalne Mastercard?

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów