fbpx

Santander Bank: 50 zł premii dla uczniów, którzy osiągnęli średnią ocen szkolnych na co najmniej 4,0 oraz 80 zł premii ekstra w programie poleceń

W ostatnim czasie na blogu znalazło się kilka ciekawych promocji skierowanych do osób niepełnoletnich lub do studentów (ewentualnie do osób w wieku studenckim). Jeśli zatem drogi czytelniku nie jesteś już uczniakiem, ale posiadasz dzieci w „promocyjnym wieku”, możesz w łatwy sposób uzyskiwać dodatkowe dochody angażując w promocje swoje pociechy. To dobre rozwiązanie szczególnie dla osób, które aktualnie wyczekują momentu przesunięcia okresu karencji w większości banków i same nie mogą korzystać z promocji. W dzisiejszym artykule przedstawiam sposób, dzięki któremu młoda osoba w wieku od 13 do 20 lat może zdobyć 50 zł premii na start, co dodatkowo okraszone będzie bonusem wynoszącym 80 zł w ramach programu poleceń. Warunkiem uzyskania bonusu jest uzyskanie dobrych stopni na świadectwie, a mianowicie średniej wynoszącej co najmniej 4.0. Dla osób, które opuściły już mury szkolne zarezerwowana jest natomiast promocja, w której można zdobyć 150 zł, 230 zł lub nawet 380 zł premii!

 

 

Uczestnicy promocji

Promocja przeznaczona jest dla osób, które ukończyły 13 lat, ale nie ukończyły 20. roku życia i są uczniami szkoły podstawowej, gimnazjalnej lub ponadgimnazjalnej (liceum, technikum, itd.). Z promocji mogą skorzystać również osoby, które ukończyły szkołę w roku szkolnym 2018/2019.

Warunkiem uczestnictwa jest nieposiadanie konta w Santander Banku w okresie od 1 maja 2018 roku do momentu startu promocji.

 

Jak założyć promocyjne konto

Warunkiem przystąpienia do promocji jest założenie rachunku Konto Jakie Chcę wraz z kartą debetową (Dopasowana karta VISA lub Mastercard) w dniach od 1 czerwca do 30 września 2019 roku. Konto dla osoby niepełnoletniej można założyć wyłącznie w placówce banku (nieletni podpisuje umowę w obecności swojego opiekuna ustawowego, musi posiadać ze sobą legitymację szkolną, akt urodzenia lub dowód tymczasowy). Osoby pełnoletnie mogą oczywiście założyć rachunek samodzielnie. W tym przypadku nie ma nawet potrzeby udawania się do oddziału banku. Wniosek o Konto Jakie Chcę możecie złożyć przez Internet, zaś umowę dostarczy Wam kurier. Jeśli macie więcej niż 18 lat, konto najlepiej załóżcie w ramach promocji z premią na start.

 

Podczas wypełniania wniosku należy wyrazić następujące zgody:

 • na kontakt drogą elektroniczną w celu marketingowym,
 • na kontakt telefoniczny w celu marketingowym,
 • na Elektroniczny Kanał Kontaktu (EKK), czyli na elektroniczną formę przekazywania korespondencji w miejsce tradycyjnej korespondencji papierowej.

Ponadto w momencie otwierania rachunku nie składajcie sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych w celach marketingowych. Zgodę tę należy utrzymać aż do momentu wypłaty premii.

 

Warunki zdobycia 50 zł premii

Głównym warunkiem zdobycia 50 zł premii jest uzyskanie średniej ocen wynoszącej co najmniej 4.0 w zakończonym roku szkolnym 2018/2019. Jeśli Wam lub waszym pociechom udało się osiągnąć takowe wyniki, pozostaje już tylko udać się do oddziału lub placówki partnerskiej banku, poinformować pracownika o udziale w promocji oraz okazać świadectwo szkolne. Warunek ten można spełnić podczas zakładania konta w placówce.

Premia zostanie wypłacona do 15. dnia następnego miesiąca. W dniu wypłaty premii wasze konto i kartą muszą pozostawać aktywne. Wypłacane premie są kwotami netto, bank załatwi za Was wszelkie kwestie związane z opodatkowaniem.

Szczegóły w regulaminie promocji.

 

80 zł ekstra w ramach programu poleceń

Otwierając konto w „promocji za świadectwo”, możecie w łatwy sposób uzyskać kolejne 80 zł premii za użycie kodu polecenia (mój kod polecenia to 1008552568). W przypadku programu poleceń “okres karencji” jest identyczny. Mianowicie, definicja nowego klienta również ustalona jest według daty 1 maja 2018 roku. Poleconymi mogą być zarówno dorośli, jak i osoby małoletnie, które ukończyły trzynasty rok życia.

 

Aby zdobyć 80 zł bonusu musicie spełnić dodatkowe warunki oprócz samego przedstawienia świadectwa. Mówiąc konkretniej, wystarczy, że licząc od momentu aktywacji konta do końca następnego miesiąca:

 • wykonacie płatności kartą debetową, kartą mobilną lub BLIKIEM na łączną kwotę co najmniej 300 zł. Przez płatność rozumie się zarówno transakcje w tradycyjnych punktach sprzedaży (na przykład sklepy, stacje benzynowe) jak i w Internecie (Allegro, sklepy internetowe, zakup biletów i tym podobne),
 • minimum jeden raz zalogujecie się do bankowości internetowej lub mobilnej. 

 

Premie będą wypłacane w miesiącu następującym po spełnieniu powyższych warunków. Przykładowo, jeśli konto założycie w sierpniu, a do końca września wykonacie płatności, wówczas premię otrzymacie w październiku.

Więcej informacji na temat programu poleceń w regulaminie programu.

 

 

Kod polecenia możecie podać zarówno składając wniosek przez Internet, jak i podczas wizyty w placówce. Mój sprawdzony kod polecenia to: 1008552568.

 

 

Szczegóły Konta Jakie Chcę dla osoby do 26 lat

 • 0 zł za prowadzenie konta,
 • 0 zł za przelewy internetowe,
 • 0 zł za przelewy natychmiastowe,
 • 0 zł za wypłaty BLIKIEM z dowolnego bankomatu,
 • 0 zł za wypłatę gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce,
 • 0 zł lub 3 zł lub 5 zł za kartę debetową.

 

Co do opłaty miesięcznej za kartę debetową, domyślnie ustawiona jest stała opłata w wysokości 3 zł. Santander umożliwia jednak wybór jednego z dwóch wariantów pozwalających na uniknięcie opłaty za kartę. W pierwszym z nich, opłaty możecie uniknąć pod warunkiem wykonania 5 transakcji bezgotówkowych na dowolną kwotę. W drugim wariancie zwolnienie z pobierania opłaty za kartę nastąpi po wykonaniu płatności na sumę 500 zł. W przypadku niespełnienia wymienionych warunków, opłata za kartę wyniesie 5 zł.

Zmiana sposobu pobierania opłat za kartę dostępna jest po zalogowaniu w ramach bankowości elektronicznej w zakładce Bankomaty i opłaty, a następnie w sekcji Opłata za kartę. Oczywiście, rekomenduję Wam wybór wariantu z 5 transakcjami. 

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów