fbpx

Santander Bank Polska: odbierz 200 zł premii za założenie konta, czyli najprostsza promocja bankowa na blogu – instrukcja krok po kroku!

Ta edycja promocji została już zakończona, ale na szczęście ruszyła nowa, jeszcze lepsza akcja promocyjna z równie atrakcyjnymi warunkami. Szczegóły znajdziesz tutaj <KLIK>

Do 15 kwietnia 2020 roku Santander Bank Polska wraz z agencją marketingową eBroker Partner prowadzi świetną akcję promocyjną w ramach której otrzymacie przyjemne 200 zł premii za założenie Konta Jakie Chcę! Jako, że jest to bardzo łatwa promocja, śmiało można ją polecić nawet osobom, które dopiero co rozpoczynają swoją przygodę z promocjami bankowymi. Co ważne, z promocji mogą skorzystać zarówno całkiem nowi, jak i powracający klienci Santander Bank Polska. Aby wziąć udział w akcji, wystarczy, że w ciągu roku od rozpoczęcia promocji nie posiadaliście konta w Santander Bank Polska. Konto Jakie Chcę możecie zarówno założyć, jak i zamknąć bez wychodzenia z domu! Zawarcie umowy odbywa się za pośrednictwem wideorozmowy, zaś wypowiedzenie umowy dostępne jest z poziomu bankowości elektronicznej. Konto Jakie Chcę to solidny rachunek zapewniający darmowe prowadzenie konta oraz nielimitowane przelewy natychmiastowe.

Kto może wziąć udział w promocji  „Konto Jakie Chcę z Bonusem – IV edycja”?

Zgodnie z regulaminem, w promocji z bonusem mogą wziąć udział osoby, które w okresie od 5 marca 2019 roku nie posiadały konta osobistego w Santander Bank Polska. Co ważne, posiadanie dowolnego innego produktu jak na przykład konto oszczędnościowe, karta kredytowa czy kredyt gotówkowy – nie koliduje z możliwością wzięcia udziału w niniejszej promocji.

Jak założyć promocyjne konto?

Aby wziąć udział w akcji, na początek zarejestrujcie się na dedykowanej stronie promocji, klikając Weź udział. Pamiętajcie, aby w tym miejscu zaakceptować regulamin oraz zgodę niezbędną na realizację promocji przez organizatora. Po rejestracji, na adres mailowy otrzymacie link aktywacyjny. Kliknięcie w link będzie równoznaczne z potwierdzeniem udziału w akcji, po czym zostaniecie przeniesieni do panelu promocji (klik: Otwórz konto). Wniosek możecie wypełnić zarówno na komputerze, jak i na smartfonie.

Teraz pozostaje Wam już tylko złożenie docelowego wniosku o Konto Jakie Chcę wraz z kartą debetową. Kartę możecie wybrać wedle uznania (VISA lub Mastercard). Podczas wnioskowania o konto będą Wam potrzebne dane z dowodu osobistego. Ponadto pamiętajcie, aby wyrazić zgody:

 • na kontakt w sprawie realizacji wniosku i dostarczenie regulacji bankowych w tym Taryfy Opłat i Prowizji,
 • na kontakt drogą elektroniczną w celu marketingowym,
 • na kontakt telefoniczny w celu marketingowym,
 • na Elektroniczny Kanał Kontaktu (EKK), czyli na elektroniczną formę przekazywania korespondencji.

Na rejestrację w promocji oraz złożenie wniosku macie czas od 6 marca 2020 roku do 15 kwietnia 2020 roku. Jeszcze raz przypominam – w obecnej chwili jedyna dostępna forma zawarci umowy to wideoweryfikacja #zostanwdomu #zostajewdomu

Jeśli wszystko będzie się zgadzać, informację o aktywacji rachunku otrzymacie mailowo i SMS-owo.

Jak zdobyć 200 zł premii w ramach promocji?

Aby zdobyć premię należy w ciągu dwóch kolejnych miesięcy (w każdym miesiącu z osobna) wykonać 5 transakcji bezgotówkowych na dowolną kwotę. Transakcje możecie wykonywać kartą debetową i/lub BLIKIEM. W praktyce oznacza to, że płatności możecie wykonać albo samą kartą albo samym BLIKIEM albo w wersji mieszanej. Najważniejsze, aby łącznie było to 5 transakcji w każdym miesiącu. Na poczet promocji zaliczają się zarówno płatności w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych, jak i przez Internet. Dla pewności, uściślę, iż warunki należy spełnić (tutaj wybór należy do Was):

 • w marcu i w kwietniu 2020 roku lub
 • w kwietniu i w maju 2020 roku lub
 • w maju i w czerwcu 2020 roku lub
 • w czerwcu i w lipcu 2020 roku.

Dodatkowy warunek to zapewnienie sumy wpływów na konto w łącznej kwocie co najmniej 1000 zł. Na spełnienie tego warunku macie czas do 31 lipca 2020 roku. Może to być zarówno pojedynczy przelew na kwotę 1000 zł (lub więcej), jak i suma kilku mniejszych przelewów. Przykładowo, przelew/przelewy z waszego konta w innym banku lub od kogoś bliskiego bezproblemowo zapewnią spełnienie warunków promocji. Po zaksięgowaniu wpłaty, środki możecie od razu wypłacić z powrotem. Ewentualnie zostawcie parę groszy na wykonanie wymaganych płatności kartą/BLIKIEM 🙂

Jak odebrać premię w promocji “Konto Jakie Chcę z Bonusem – IV edycja”

Informację o przyznaniu nagrody otrzymacie mailowo do 10 sierpnia 2020 roku. Waszym ostatnim zadaniem będzie wypełnienie danych do wypłaty premii na stronie promocji. Chodzi tu o numer konta założonego w promocji oraz numer PESEL. Link do strony promocji będzie zawarty w wiadomości od organizatora. Na wypełnienie danych będziecie mieli 7 dni od dnia otrzymania wiadomości. Jako, że mail może wpaść do SPAM-u, warto tam zajrzeć po 10 sierpnia 2020 roku.

Nagrody zostaną wypłacone do 31 sierpnia 2020 roku w formie przelewu na Konto Jakie Chcę. W dniu wypłaty premii wasze konto musi być nadal aktywne i nie może znajdować się w fazie wypowiedzenia. Premię możecie przelać na inne konto, wydać w sklepie lub wypłacić z bankomatu. Po otrzymaniu premii, konto możecie zamknąć bez żadnych konsekwencji lub pozostawić na dłużej. O tym jak wygląda kwestia zamykania konta, przeczytacie na końcu artykułu.

Szczegóły w regulaminie promocji “Konto Jakie Chcę z Bonusem – IV edycja”.

Szczegóły Konta Jakie Chcę

 • 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo,
 • 0 zł za przelewy internetowe,
 • 0 zł za przelewy natychmiastowe,
 • 0 zł za wypłaty BLIKIEM z dowolnego bankomatu,
 • 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów Santander Bank Polska,
 • 0 zł za wpłatę gotówki we wpłatomatach Santander Bank Polska,
 • 5 zł za wypłatę gotówki z pozostałych bankomatów w Polsce – opłata ta nie jest pobierana od osób w wieku do 26 lat,
 • 0 zł za dostęp do Google Pay, Apple Pay, Fitbit Pay, Garmin Pay oraz BLIKA,
 • 1% zwrotu za opłacanie rachunków domowych (do 25 zł w skali miesiąca),
 • 2% w skali roku na 3-miesięcznej Lokacie mobilnej (do 20.000 zł),
 • stałe 3 zł albo 0 zł lub 5 zł za kartę debetową.

Co do opłaty miesięcznej za kartę debetową, domyślnie ustawiona jest stała opłata w wysokości 3 zł. Santander Bank Polska umożliwia jednak wybór innego wariantu pozwalającego na uniknięcie opłaty za kartę. Mianowicie, opłaty możecie uniknąć pod warunkiem wykonania 5 transakcji bezgotówkowych na dowolną kwotę. W przypadku niespełnienia wymienionego warunku, opłata za kartę wyniesie 5 zł.

Pamiętajcie jednak, aby po aktywowaniu konta wykonać odpowiednie działanie. Mianowicie, zmiana sposobu pobierania opłat za kartę dostępna jest po zalogowaniu w ramach bankowości elektronicznej. Opcja ta dostępna jest w zakładce Twoje produkty w sekcji Karty – tam zaś odnajdźcie pole Usługi.

Sam decydujesz, jak długo chcesz korzystać z konta

Jeśli po odebraniu bonusu startowego, zdecydujecie się na zamknięcie konta, furtka jest zawsze otwarta. Santander Bank Polska jest pod tym względem bardzo przyjazny. Obecnie dostępne są 2 formy rezygnacji z konta. Korzystając z poniższych sposobów zamkniecie również kartę debetową wydaną do rachunku:

 • wizyta w oddziale (sieć oddziałów Santander Bank Polska jest naprawdę gęsta),
 • rozmowa telefoniczna z infolinią.

Czy mogę zarobić jeszcze więcej?

Niniejszy artykuł dotyczy tylko podstawowej promocji z premią bazową w wysokości 200 zł. Oprócz tego, Santander Bank Polska organizuje promocje, w których możecie zdobyć:

 • 50 zł za skorzystanie z programu poleceń,
 • 50 zł za polecenie oferty swoim bliskim,
 • do 300 zł w formie 1% zwrotu od opłacanych rachunków domowych,
 • 800 zł ekstra w promocji karty kredytowej – szczegóły.

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów