Santander Bank: 150 zł premii startowej w formie bonów do Biedronki, 80 zł w ramach programu poleceń oraz 150 zł za wpływy wynagrodzenia

Ta promocja została już zakończona, ale na szczęście ruszyła nowa, jeszcze lepsza akcja promocyjna. Do zdobycia jest nawet 480 zł premii na start oraz do 300 zł zwrotu za rachunki + 8% na koncie oszczędnościowym.

Santander Bank ruszył z kolejną świetną (bo bardzo łatwą) promocją Konta Jakie Chce. Tym razem do zdobycia są bony do wykorzystania w sklepach Biedronka o wartości 150 zł. Akcja „Mam Konto Jakie Chcę z premią” prowadzona jest bezpośrednio przez bank, bez udziału zewnętrznego partnera. Aby zdobyć bonus wystarczy tak naprawdę założyć konto oraz zapewnić wpływy na łączną kwotę 1000 zł i wykonać 5 płatności kartą na dowolną kwotę. Co ważne, bonus startowy w łatwy sposób możecie powiększyć o kolejne benefity. Po pierwsze, 80 zł premii gotówkowej otrzymacie, jeśli zakładając konto skorzystacie przy okazji z programu poleceń, co zdecydowanie Wam rekomenduję. Dodatkowo, jeżeli po założeniu rachunku zdecydujecie się przelewać na nie swoje wynagrodzenie (lub inny stały wpływ dopuszczalny przez regulamin), wówczas na wasze konto powędruje kolejne 150 zł premii. Konto Jakie Chcę możecie zarówno założyć, jak i zamknąć bez wychodzenia z domu! Zawarcie umowy odbywa się za pośrednictwem kuriera, zaś wypowiedzenie umowy dostępne jest z poziomu bankowości elektronicznej. Konto Jakie Chcę to solidny rachunek zapewniający darmowe prowadzenie oraz nielimitowane przelewy natychmiastowe. Ponadto po założeniu konta dla siebie, możecie również założyć konto swojemu dziecku. W ten oto sposób wasza pociecha może zdobyć 130 zł premii na start, zaś wy 80 zł w ramach programu poleceń. Jak tego dokonać? Szczegóły znajdziecie w dedykowanym artykule.

Kto może wziąć udział w promocji  „Mam Konto Jakie Chcę z premią”?

Zgodnie z regulaminem, w promocji z bonami do Biedronki mogą wziąć osoby, które od 1 lipca 2018 roku nie posiadały konta osobistego w Santander Banku. 

Jeśli natomiast będziecie chcieli skorzystać również z pozostałych promocji, pamiętajcie, iż w przypadku programu poleceń definicja nowego klienta ustalona jest według daty 1 maja 2018 roku, zaś w promocji z wynagrodzeniem według 1 kwietnia 2018 roku.

Jak założyć promocyjne konto?

Wniosek o Konto Jakie Chcę z bonami do Biedronki dostępny jest na dedykowanej stronie promocji. Podczas wypełniania wniosku należy załączyć fotkę lub skan dowodu osobistego. Ewentualnie ksero dowodu możecie przekazać kurierowi, wybór należy do Was. Oprócz konta zawnioskujcie również o kartę debetową, jednak nie będziecie musieli jej utrzymywać do momentu wydania nagrody. Wniosek możecie wypełnić zarówno na komputerze, jak i na smartfonie.

Podczas wypełniania wniosku należy wyrazić następujące zgody:

 • na kontakt w sprawie realizacji wniosku i dostarczenie regulacji bankowych w tym Taryfy Opłat i Prowizji,
 • na kontakt drogą elektroniczną w celu marketingowym,
 • na kontakt telefoniczny w celu marketingowym,
 • na Elektroniczny Kanał Kontaktu (EKK), czyli na elektroniczną formę przekazywania korespondencji w miejsce tradycyjnej korespondencji papierowej.

Aby ułatwić Wam zadanie, poniżej przedstawiam screen obrazujący, które zgody należy zaznaczyć, aby zapewnić sobie udział w promocji 🙂

Jeśli oprócz bonów do Biedronki, chcecie również zdobyć 80 zł premii gotówkowej w ramach programu poleceń, wystarczy, iż podczas wniosku wpiszecie kod polecenia w stosownym miejscu. W tym celu możecie użyć mojego kodu: 1008552568 lub kodu uzyskanego od kogoś bliskiego. Więcej na temat programu poleceń w osobnym akapicie. Poniżej screen ukazujący w jaki sposób prawidłowo uzupełnić kod polecenia.

Na złożenie wniosku w promocji macie czas od 1 lipca do 31 sierpnia 2019 roku. Ostateczny termin podpisania umowy to 15 września 2019 roku. Umowę o konto zawrzecie za pośrednictwem kuriera. Wizyta kuriera będzie poprzedzona telefonem z banku w celu umówienia spotkania w dogodnym miejscu i czasie (na przykład w domu, w pracy lub w szkole). Po podpisaniu umowy, dokumenty wrócą do banku. Jeśli wszystko będzie się zgadzać, informację o aktywacji rachunku otrzymacie mailowo i/lub SMS-owo. Aktywacja konta również musi nastąpić do 15 września 2019 roku.

Jak zdobyć 150 zł premii (do Biedronki) w ramach promocji?

Gdy wasze konto będzie już aktywne wystarczy, że w ciągu 30 dni od aktywacji rachunku (nie później jednak niż do 15 października 2019 roku) zapewnicie wpływy na łączną kwotę co najmniej 1000 zł oraz wykonacie kartą 5 transakcji bezgotówkowych na dowolną kwotę.

Wpływy mogą pochodzić z waszego rachunku w innym banku lub od kogoś bliskiego. Jako, że kwota 1000 zł ma stanowić sumę wpływów, przykładowe dwukrotne zasilenie konta po 500 zł zapewni spełnienie warunków promocji. Po zapewnieniu wpływów, środki możecie od razu wypłacić z powrotem. Liczy się sam fakt zaksięgowania środków na koncie.

Przez transakcje bezgotówkowe rozumie się natomiast płatności kartą w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych (na przykład zakupy w sklepie) oraz przez Internet.

Kody do wykorzystania w Biedronce otrzymacie mailowo w terminie do 31 października 2019 roku. Będą to dwa kody, pierwszy o wartości 50 zł oraz drugi opiewający na kwotę 100 zł. Aby móc zrealizować E-kod należy podać unikalny 13-cyfrowy kod po zeskanowaniu przez kasjera ostatniego z produktów. Podanie E-kodu musi nastąpić przed dokonaniem płatności za zakupy. Bon może być wykorzystywany wielokrotnie aż do wyzerowania salda. Nie ma możliwości wydawania reszty w gotówce z E-kodu, który opiewa na kwotę wyższą niż wartość towarów. Jeśli natomiast wartość towarów jest wyższa od wartości E-kodu, wówczas należy dopłacić różnicę w cenie (kartą lub gotówką).

Szczegóły w regulaminie akcji promocyjnej „Mam Konto Jakie Chcę z premią”.

80 zł ekstra w ramach programu poleceń

Otwierając konto w promocji, możecie w łatwy sposób uzyskać kolejne 80 zł premii za użycie kodu polecenia (mój kod polecenia to 1008552568). W tym przypadku bank stosuje nieco inny „okres karencji”. Mianowicie, definicja nowego klienta ustalona jest według daty 1 maja 2018 roku.

Aby zdobyć 80 zł bonusu, wystarczy, że licząc od momentu aktywacji konta do końca następnego miesiąca:

 • wykonacie płatności kartą debetową, kartą mobilną lub BLIKIEM na łączną kwotę co najmniej 300 zł. Przez płatność rozumie się zarówno transakcje w tradycyjnych punktach sprzedaży (sklepy, stacje benzynowe itd) jak i w Internecie (Allegro, sklepy internetowe, zakup biletów etc),
 • minimum jeden raz zalogujecie się do bankowości internetowej lub mobilnej. 

Premie będą wypłacane w miesiącu następującym po spełnieniu powyższych warunków. Przykładowo, jeśli konto założycie w lipcu, a do końca sierpnia wykonacie płatności, wówczas premię otrzymacie we wrześniu.

Oczywiście wykonując płatności na poczet promocji z bonami, jednocześnie „wyrabiacie warunki” dla programu poleceń. Więcej informacji na temat programu poleceń w dedykowanym artykule oraz w regulaminie programu.

Szczegóły Konta Jakie Chcę

 • 0 zł za prowadzenie konta,
 • 0 zł za przelewy internetowe,
 • 0 zł za przelewy natychmiastowe,
 • 0 zł za wypłaty BLIKIEM z dowolnego bankomatu,
 • 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów Santander Banku,
 • 5 zł za wypłatę gotówki z pozostałych bankomatów w Polsce, opłata nie jest pobierana od osób w wieku do 26 lat,
 • 0 zł lub 3 zł lub 5 zł za kartę debetową.

Co do opłaty miesięcznej za kartę debetową, domyślnie ustawiona jest stała opłata w wysokości 3 zł. Santander umożliwia jednak wybór jednego z dwóch wariantów pozwalających na uniknięcie opłaty za kartę. W pierwszym z nich, opłaty możecie uniknąć pod warunkiem wykonania 5 transakcji bezgotówkowych na dowolną kwotę. W drugim wariancie zwolnienie z pobierania opłaty za kartę nastąpi po wykonaniu płatności na sumę 500 zł. W przypadku niespełnienia wymienionych warunków, opłata za kartę wyniesie 5 zł.

Zmiana sposobu pobierania opłat za kartę dostępna jest po zalogowaniu w ramach bankowości elektronicznej w zakładce Bankomaty i opłaty, a następnie w sekcji Opłata za kartę. Oczywiście, rekomenduję Wam wybór wariantu z 5 transakcjami. W ten oto sposób, spełniając warunki dla promocji z wynagrodzeniem, jednocześnie zapewnicie sobie zwolnienie z opłaty za kartę.

Promocja „150 zł za wynagrodzenie”

Promocję z bonusem możecie również śmiało połączyć z wewnętrzną akcją banku „150 zł za wynagrodzenie” lub poprzestać na samej premii startowej. W tym przypadku także występuje okres karencji. Otóż uczestnikiem promocji z premią za wynagrodzenie może być osoba, która od 1 kwietnia 2018 roku do 31 lipca 2019 roku nie posiadała konta osobistego w Santander Banku (również pod brandem BZ WBK). 

Przystąpienie do promocji z premią za wynagrodzenie możliwe jest do 31 lipca 2019 roku do 31 października 2019 roku (do tego momentu należy podpisać umowę o konto wraz z kartą debetową), więc możecie upiec dwie, a w zasadzie trzy pieczenie na jednym ogniu 😉

Po założeniu rachunku, jeszcze w miesiącu podpisania umowy złóżcie dyspozycję przekazywania wynagrodzenia na konto. Możecie to zrobić poprzez infolinię lub w bankowości online. Następnie, w ciągu 3 kolejnych miesięcy (w każdym miesiącu z osobna):

 • zapewnijcie wpływy na kwotę co najmniej 1000 zł,
 • wykonajcie 5 płatności bezgotówkowych kartą na dowolną kwotę.

Zapewnianie wpływów i płatności możecie rozpocząć od następnego lub od drugiego miesiąca po przystąpieniu do promocji. Przykładowo, podpisując umowę w lipcu, wpływy i transakcje kartą zapewnijcie od sierpnia do października lub od września do listopada. Wymagane płatności kartą możecie wykonać zarówno w punktach stacjonarnych, jak i w Internecie. Wykluczone są wyłącznie transakcje w punktach bukmacherskich oraz kasynach (kody MCC: 7995 oraz 6540). W dniu wypłaty premii musicie posiadać aktywne konto, kartę debetową, dostęp do bankowości online oraz zgody na kontakt w formie elektronicznej.

Co ważne, regulaminowe wynagrodzenie to nie tylko typowy wpływ pensji, ale również renta, emerytura, czy też inne świadczenie. Potwierdza to zapis regulaminu:

Przez wynagrodzenie rozumiemy wpływ na konto osobiste z tytułu wynagrodzenia, renty, emerytury, świadczenia ZUS/KRUS lub od innego świadczeniodawcy z siedzibą na terenie Polski w okresie trwania promocji, w jednorazowej wysokości min. 1000 zł miesięcznie. Nie będą brane pod uwagę przelewy pomiędzy rachunkami tego samego klienta, wpłaty własne realizowane w oddziałach lub wpłatomatach banku oraz wpływy na inne konto niż konto podane w dyspozycji przekazywania wynagrodzenia.

Szczegóły:

Jak zamknąć Konto Jakie Chcę?

Jeśli po odebraniu premii zdecydujecie się na zamknięcie konta, nic nie stoi na przeszkodzie. Santander Bank jest pod tym względem bardzo przyjazny. Obecnie dostępne są 3 formy rezygnacji z konta:

 • wizyta w placówce (Santander ma bardzo szeroką sieć oddziałów),
 • rozmowa telefoniczna z infolinią (w dni robocze między godziną 8:00 a 18:00),
 • rozmowa on-line w kanale wideo (w dni robocze między godziną 8:00 a 18:00).

W powyższy sposób zamkniecie również kartę wydaną do rachunku.

Do 300 zł zwrotu za płatności rachunków domowych

Dodatkowym benefitem w przypadku Konta Jakie Chcę jest zwrot 1% wartości opłacanych rachunków za prąd, gaz, telefon, Internet i telewizję. Maksymalnie możecie w ten sposób zdobyć do 25 zł zwrotu miesięcznie. W celu otrzymywania zwrotów, po otwarciu konta należy potwierdzić (zweryfikować) opłacane faktury (mogą być one wystawione wyłącznie na posiadacza Konta Jakie Chcę). Faktury możecie potwierdzić na 3 sposoby:

 • po zalogowaniu do bankowości elektronicznej, w zakładce Twoje sprawy. W polu Wyszukaj sprawę wpiszcie słowo „faktura” i pojawi się Wam opcja do dodania faktury w promocji. W formularzu  oprócz nazwy kontrahenta, należy również załączyć skan faktury, jej zdjęcie lub oryginał w pdf,
 • za pośrednictwem wideo rozmowy. W tym przypadku fakturę okazujecie do kamery, by wideodoradca mógł wprowadzić dane odbiorców do zwrotów,
 • w placówce banku. W tym przypadku musicie ze sobą zabrać wydruki faktur lub ich oryginały.

Po weryfikacji faktur wystarczy już tylko opłacać rachunki standardowymi przelewami przez Internet (wybierając odbiorcę zdefiniowanego), za pośrednictwem zleceń stałych lub poleceniem zapłaty. Pamiętajcie jedynie, że z promocji wyklucza się płatności za usługę, która stanowi składnik czynszu. Premie będą wypłacane do 7. dnia kalendarzowego kolejnego miesiąca. Są one oczywiście zwolnione z opodatkowania.

Szczegóły w zasadach sprzedaży premiowej.

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


8

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

6

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów