fbpx

Santander Bank: voucher 20 zł do wydania na Allegro za wykonanie 2 transakcji telefonem

Santander Bank powraca do premiowania dotychczasowych klientów. W najnowszej promocji możecie zyskać voucher o wartości 20 zł do wykorzystania w serwisie Allegro.pl w zamian za aktywne korzystanie z płatności mobilnych. Zasady otrzymania bonusu są bardzo proste, jednak jak pewnie się domyślacie, promocja jest mocno limitowana. Dla nowych klientów bank oferuje o wiele więcej. Otóż w bieżącej promocji Konta Jakie Chcę możecie zdobyć aż 280 zł premii startowej!

 

 

Uczestnicy promocji 

Akcja skierowana jest do posiadaczy dowolnego konta osobistego w Santander Banku wraz z dostępem do bankowości online oraz Elektronicznego Kanału Kontaktu. W celu możliwości skorzystania z promocji nie można posiadać wyrażonego sprzeciwu na przetwarzanie danych marketingowych w Santander Banku, należy posiadać wyrażoną zgodę na kontakt telefoniczny w celach marketingowych oraz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną.

 

Zasady promocji

Warunkiem otrzymania bonusu jest wykonanie w marcu oraz w kwietniu co najmniej jednej transakcji w aplikacji mobilnej banku. Do wyboru macie: 

  • przelew na rachunek obcy,
  • przelew na telefon, 
  • wypłata BLIK z bankomatu,
  • płatność BLIK,
  • zakupy mobilne,
  • przelew mobilny,
  • doładowanie GSM.

 

Warunki przystąpienia do promocji i wypłaty nagrody

Pierwszym krokiem na drodze ku uzyskaniu bonusu jest wypełnienie formularza na dedykowanej stronie promocji. Na wypełnienie formularza macie czas od 1 marca do 31 marca 2019 roku. Mimo, że zostało już niewiele czasu, nieprzypadkowo o promocji piszę dopiero teraz. Otóż pula nagród to wyłącznie 1500 sztuk, według zasady kto pierwszy ten lepszy. Jednak zgodnie z regulaminem, w ustaleniu kolejności przyznawania bonusów decydujący będzie moment zalogowania do usług aplikacji Santander mobile w kwietniu. Oznacza to, iż w marcu na spokojnie zarejestrujcie się w promocji i wykonajcie 1 transakcję. Natomiast kluczowym elementem będzie zalogowanie się do aplikacji, gdy tylko zacznie się kwiecień. Zatem jak wybije północ 1 kwietnia 2019 roku, chwytajcie za smartfony, logujcie się do aplikacji i…idźcie spokojnie spać. Na wykonanie drugiej transakcji będziecie mieli cały kwiecień.

Nagroda zostanie przekazana mailowo do 15 maja 2019 roku. W tym czasie musicie posiadać aktywne konto oraz dostęp do Elektronicznego Kanału Kontaktu. Jedna osoba może otrzymać tylko jeden bonus (zwolniony jest on z opodatkowania). Ważność vouchera upływa 31 grudnia 2019 roku.

Szczegóły na stronie promocji oraz w regulaminie.

 

 

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów