Santander Bank: voucher o wartości 100 zł do sklepów H&M za założenie Konta Jakie Chcę oraz aż 280 zł premii w pozostałych promocjach

W Santander Banku ruszyła ciekawa promocja dla osób w wieku do 27 lat. Po założeniu Konta Jakie Chcę i spełnieniu prostych warunków, otrzymacie voucher do H&M o wartości 100 zł. Jeśli jednak zdecydujecie się założyć swoje konto w ramach programu poleceń, wówczas uzyskacie 80 zł ekstra. Kolejne 200 zł premii odbierzecie, jeśli na konto zapewnicie wpływy z tytułu wynagrodzenia lub innego świadczenia (na przykład stypendium) na kwotę minimum 1000 zł. Podsumowując, 380 zł to jak na studencką kieszeń dość dobry wynik. Dodatkową zaletą jest bardzo krótki okres karencji, liczony od 1 października 2018 roku.

 

 

Jak założyć promocyjne konto

Aby móc skorzystać z promocji należy:

  • mieć ukończone 18 lat, ale nieukończone 27 lat,
  • posiadać status studenta uczelni w Polsce (bank nie wspomina jednak w regulaminie jak będzie to weryfikował),
  • od 1 października 2018 roku nie posiadać konta osobistego w Santander Banku.

 

Promocja trwa od 1 marca 2019 roku do 30 kwietnia 2019 roku lub do wyczerpania puli 1500 zgłoszeń. Jednak przez pierwszy miesiąc promocja była ukryta i dopiero dziś organizator poinformował o jej rozpoczęciu w pełnym wymiarze.

W okresie promocji należy zawrzeć umowę o Konto Jakie Chcę wraz z kartą debetową VISA, usługami bankowości elektronicznej oraz zgodą na elektroniczny kanał komunikacji. Pamiętajcie również o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych oraz na wysyłkę informacji handlowych.

 

Bank nie precyzuje w jaki sposób należy wnioskować o konto, zatem najlepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z programu poleceń. Będzie to dodatkowo premiowane kwotą 80 zł na start. Warunkiem uzyskania premii w programie poleceń jest użycie kodu polecenia podczas wnioskowania o konto oraz wykonanie płatności na kwotę minimum 200 zł.

Więcej na ten temat w dedykowanym artykule. Tam też znajdziecie info, jak zawnioskować o konto. 

Po złożeniu wniosku, koniecznie pamiętajcie o zarejestrowaniu się w promocji na dedykowanej stronie „Zakupy w H&M z Kontem Jakie Chcę! W ten sposób zgłosicie swój udział do promocji, co zostanie potwierdzone stosowną wiadomością mailową.

 

Jak zdobyć 100 zł do H&M

Gdy już aktywujecie swoje konto, wystarczy, że do końca miesiąca kalendarzowego po podpisaniu umowy wykonacie łącznie 10 płatności bezgotówkowych kartą (w punktach stacjonarnych lub internetowo). 

Nagrodę otrzymacie mailowo w kolejnym miesiącu po spełnieniu warunków promocji. W dniu wydania vouchera należy posiadać aktywne konto założone w ramach promocji. Ważność vouchera upływa 5 października 2020 roku.

Po szczegóły odsyłam Was do krótkiego regulaminu promocji „Zakupy w H&M z Kontem Jakie Chcę!”

 

Szczegóły Konta Jakie Chcę

Prowadzenie konta, smsKody, przelewy internetowe (w tym również natychmiastowe) oraz wypłaty BLIKIEM z dowolnego bankomatu są bezwarunkowo darmowe. Jako, że promocja kierowana jest do osób w wieku do 26 lat, warto wspomnieć, iż w waszym przypadku, wszystkie bankomaty w Polsce są również darmowe.

Co do opłaty miesięcznej, domyślnie ustawiona jest stała opłata w wysokości 3 zł. Santander umożliwia jednak wybór jednego z dwóch wariantów pozwalających na uniknięcie opłaty za kartę. W pierwszym z nich, opłaty możecie uniknąć pod warunkiem wykonania 5 transakcji bezgotówkowych na dowolną kwotę. W drugim wariancie zwolnienie z pobierania opłaty za kartę nastąpi po wykonaniu płatności na sumę 500 zł. W przypadku niespełnienia wymienionych warunków, opłata za kartę wyniesie 5 zł. Zmiana sposobu pobierania opłat za kartę dostępna jest po zalogowaniu w ramach bankowości elektronicznej w zakładce Bankomaty i opłaty, a następnie w sekcji Opłata za kartę.

Szczegóły w tabeli opłat i prowizji oraz interaktywnej taryfie opłat i prowizji.

 

Po założeniu konta możecie skorzystać z lokaty mobilnej z oprocentowaniem 2,5% w skali roku. Okres lokaty to 4 miesiące. Na lokacie mobilnej możecie zdeponować od 1000 zł do 20.000 zł.

 

1% zwrotu od płatności rachunków

Dodatkowym benefitem w przypadku Konta Jakie Chcę jest zwrot 1% wartości opłacanych rachunków za prąd, gaz, telefon, Internet i telewizję. Maksymalnie możecie w ten sposób zdobyć do 25 zł zwrotu miesięcznie. W celu otrzymywania zwrotów, należy udać się do dowolnej placówki banku (już po otwarciu konta), by potwierdzić opłacane faktury. Później wystarczy już tylko opłacać rachunki standardowymi przelewami przez Internet. 

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów