fbpx

Santander Bank Polska: nawet 250 zł premii w promocji Konta Jakie Chcę

Trwa do:
31 stycznia 2021

Santander Bank Polska przedstawia kolejną promocję Konta Jakie Chcę. Co prawda, tym razem wartość premii jest nieco niższa, jednak skróceniu uległ okres karencji, zaś warunki zdobycia bonusu zostały uproszczone. Na łączną gratyfikację składa się 150 zł lub 200 zł premii głównej w postaci vouchera (wyższa premia obowiązuje, jeśli dodatkowo założycie konto dla swojego dziecka). Do wyboru dostępne są vouchery do Biedronki, RTV Euro AGD lub Decathlona. Ponadto otrzymacie 50 zł premii pieniężnej za użycie kodu w ramach programu poleceń. Dodatkowo możecie skorzystać z promocyjnej lokaty mobilnej na 1% w skali roku dla kwoty do 20.000 zł. Po założeniu konta, sami będziecie mogli polecać promocję swoim bliskim, dzięki czemu dorobicie nawet 500 zł ekstra w programie poleceń. Konto Jakie Chcę oferowane przez Santander Bank Polska będzie dla Was darmowe po spełnieniu niezbyt wygórowanych warunków. Do innych zalet konta możemy zaliczyć bezpłatne przelewy natychmiastowe (i to bez limitu) oraz zwroty za płatności rachunków. Łącznie możecie w ten sposób zaoszczędzić nawet 300 zł rocznie.

Uczestnictwo w promocji

Zgodnie z regulaminem, w promocji z bonusem mogą wziąć udział osoby, które w okresie od 1 grudnia 2019 roku nie posiadały konta osobistego w Santander Bank Polska. Jeśli posiadacie inny produkt Santandera (na przykład kartę kredytową, czy konto oszczędnościowe – śmiało możecie wziąć udział i w tej promocji).

Jak założyć promocyjne konto?

Aby założyć konto, po prostu złóżcie wniosek na dedykowanej stronie promocji. Pamiętajcie również o wyrobieniu karty VISA (w niniejszej promocji bierze udział wyłącznie ta karta).

Poza tym, warunkiem uczestnictwa jest podanie aktualnego numeru telefonu do kontaktu z bankiem oraz wyrażenie:

 • zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych,
 • zgody na Elektroniczny Kanał Kontaktu (EKK) – czyli na elektroniczną formę przekazywania korespondencji, zamiast tradycyjnej korespondencji papierowej,
 • zgody na kontakt w celu realizacji wniosku i dostarczeniu regulacji bankowych.

Na złożenie wniosku macie czas do 31 stycznia 2021 roku, zaś ostateczny termin zawarcia umowy to 15 lutego 2021 roku. Umowę zawrzecie za pośrednictwem kuriera.

Poniżej przedstawiam zgody, które należy wyrazić podczas wnioskowania o konto. Zgodę na EKK wyrazicie natomiast podczas pierwszego logowania w bankowości elektronicznej lub w zakładce Ustawienia > Forma otrzymywania korespondencji. Macie na to czas najpóźniej do 31 stycznia 2021 roku.

Takie zgody marketingowe trzeba wyrazić 🙂
Wybierzcie formę elektroniczną dostarczania korespondencji oraz wpiszcie kod polecenia.Pamiętajcie, iż w celu zdobycia 50 zł w ramach programu poleceń, podczas składania wniosku należy wpisać kod polecenia w odpowiednim polu. W przypadku programu poleceń okres karencji datowany jest o miesiąc dłużej, mianowicie na dzień 1 listopada 2019 roku. Możecie użyć mojego kodu polecenia: 1008552568 lub kodu uzyskanego od kogoś bliskiego. Kod ten wpiszecie we wniosku pod wyborem karty płatniczej. Poniżej przedstawiam podgląd.

Rejestracja w promocji

Po złożeniu wniosku ostatnim krokiem będzie rejestracja w promocji oraz wybór karty podarunkowej. Na spełnienie tego warunku macie czas do końca kolejnego miesiąca po złożeniu wniosku. Najlepiej zrobić to jednak od razu po złożeniu wniosku. Formularz dostępny jest na stronie promocji. Na poniższych screenach przedstawiam natomiast jak należy dokonać rejestracji.

Premia na start – warunki promocji Konto Jakie Chcę

Aby zdobyć 150 zł premii bazowej, należy w ciągu trzech kolejnych miesięcy (w każdym miesiącu z osobna):

 • zapewnić wpływ na konto na kwotę co najmniej 1000 zł,
 • wykonać minimum 1 transakcję bezgotówkową (kartą debetową lub BLIKIEM),
 • zalogować się do aplikacji Santander mobile.

Co do kwestii wpływu, przelew na 1000 zł z waszego konta w innym banku lub od kogoś bliskiego bezproblemowo zapewni spełnienie warunków promocji. Może to być także wpływ wynagrodzenia, ale nie musi.

Transakcje kartą debetową lub BLIKIEM możecie wykonać w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych, jak i przez Internet.

Dla pewności, uściślę, iż dla kont założonych w grudniu 2020 roku, warunki należy spełniać od stycznia 2021 roku do marca 2021 roku. Natomiast dla kont założonych w styczniu 2021 roku, warunki należy spełniać od lutego 2021 roku do kwietnia 2021 roku.

Nagroda w postaci karty podarunkowej online o wartości 150 zł powędruje do Was w terminie do 30 czerwca 2021 roku. Znajdziecie ją w poczcie wewnętrznej banku. W podanym terminie należy posiadać aktywne konto oraz wyrażone wcześniej zgody. Później zgody można wycofać. A jeśli chodziłoby Wam po głowie, aby zamknąć konto, na tego typu tematy pisałem tutaj.

Szczegóły w regulaminie promocji.

50 zł premii w programie poleceń

Bonus w programie poleceń wypłacany jest gotówkowo. Aktualna edycja programu potrwa do końca stycznia 2021 roku.

Aby zdobyć bonus w ramach programu poleceń, wystarczy, że licząc od momentu aktywacji konta do końca następnego miesiąca:

 • wykonacie płatności kartą debetową, kartą mobilną i BLIKIEM na łączną kwotę co najmniej 300 zł. Przez płatność rozumie się zarówno transakcje w tradycyjnych punktach sprzedaży (przykładowo sklepy, stacje benzynowe), jak i w Internecie (Allegro, sklepy internetowe, zakup biletów etc). Według regulaminu, co najmniej jedna płatność musi zostać wykonana BLIKIEM. Pozostałe mogą być wykonane dowolnie – albo kartą albo BLIKIEM – jak Wam wygodnie,
 • minimum jeden raz zalogujecie się do bankowości internetowej lub mobilnej. 


Oczywiście wykonując płatności na poczet promocji bazowej, jednocześnie “wyrabiacie warunki” dla programu poleceń. Premie z tytułu programu poleceń będą wypłacane w miesiącu następującym po spełnieniu warunków promocji przez poleconego. Przykładowo, jeśli konto założycie w grudniu 2020 roku, a warunki spełnicie do końca stycznia 2021 roku, wówczas nagrodę z tytułu programu poleceń otrzymacie przelewem w lutym 2021 roku.

Szczegóły w regulaminie programu poleceń „Polecam mój Bank- edycja IX.

50 zł premii za założenie konta dziecku

Aby zdobyć voucher o wartości 200 zł (zamiast 150 zł) należy dodatkowo założyć konto swojemu dziecku (w wieku od 13 do 18 lat). Oprócz tego rzecz jasna spełnijcie warunki dotyczące premii „dla siebie”. Wniosek o konto dla dziecka złóżcie poprzez bankowość internetową do 24 lutego 2021 roku oraz zawrzyjcie umowę o to konto do 28 lutego 2021 roku. Możecie to zrobić również w placówce banku.

W tym przypadku nie musicie spełniać żadnych warunków. Wystarczy, że podczas składania wniosku wyrazicie te same zgody co podczas składania wniosku o konto dla siebie. Nagroda za konto dla dziecka również powędruje do Was do 30 czerwca 2021 roku. Mówiąc prościej, jeśli założycie konto tylko dla siebie, wówczas otrzymacie kartę podarunkową o wartości 150 zł. Jeśli zaś dla siebie i dziecka, wówczas wartość karty podarunkowej to 200 zł.

Szczegóły w regulaminie promocji.

Lokata mobilna na 1% w skali roku

 • Gwarancja stałego oprocentowania 1% w skali roku,
 • Kwota lokaty: od 1000 zł do 20 000 zł,
 • Czas trwania – 4 miesiące,
 • Z lokaty mobilnej możecie skorzystać tylko raz,
 • Lokata nie jest odnawialna,
 • Lokatę założycie po otwarciu konta osobistego w aplikacji Santander mobile (wystarczy kilka kliknięć),
 • Zgromadzone środki są chronione przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny.
 • Wypłata całości lub części pieniędzy zgromadzonych na lokacie przed końcem okresu umownego oznacza jej zerwanie – w takiej sytuacji bank nie wypłaca odsetek.

Szczegóły Konta Jakie Chcę

Aby prowadzenie konta i obsługa karty były darmowe, należy zapewnić w danym miesiącu wpływ zewnętrzny (na przykład z waszego konta w innym banku) na kwotę co najmniej 500 zł oraz wykonać minimum jedną płatność kartą debetową lub BLIKIEM. W przypadku niespełnienia tych warunków, opłata za konto to 6 zł, zaś za kartę debetową to 8 zł. Pozostałe opłaty:

 • 0 zł za przelewy internetowe,
 • 0 zł za przelewy natychmiastowe,
 • 0 zł za wypłaty BLIKIEM z dowolnego bankomatu,
 • 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów Santander Bank Polska,
 • 0 zł za wpłatę gotówki we wpłatomatach Santander Bank Polska,
 • 5 zł za wypłatę gotówki z pozostałych bankomatów w Polsce, opłata nie jest pobierana od osób w wieku do 26 lat,
 • 0 zł za dostęp do Google Pay, Apple Pay, Fitbit Pay, Garmin Pay oraz BLIKA.

Szczegóły – Tabela Opłat i Prowizji.

Do 300 zł zwrotu za płatności rachunków domowych

Dodatkowym benefitem w przypadku Konta Jakie Chcę jest zwrot 1% wartości opłacanych rachunków za prąd, gaz, telefon, Internet i telewizję. Maksymalnie możecie w ten sposób zdobyć do 25 zł zwrotu miesięcznie. W celu otrzymywania zwrotów należy potwierdzić (zweryfikować) opłacane faktury, które mogą być wystawione wyłącznie na posiadacza lub współposiadacza Konta Jakie Chcę. Faktury możecie potwierdzić na 3 sposoby:

 • po zalogowaniu do bankowości elektronicznej, w zakładce Twoje sprawy. W polu Wyszukaj sprawę wpiszcie frazę „faktura”, po czym pojawi się Wam opcja dodania faktury w ramach promocji. W formularzu, oprócz nazwy kontrahenta, należy również załączyć skan faktury, jej zdjęcie lub oryginał w pliku pdf,
 • za pośrednictwem wideo rozmowy – w tym przypadku fakturę okazujecie do kamery, by wideodoradca mógł wprowadzić dane odbiorców do zwrotów,
 • w placówce banku – w tym przypadku musicie ze sobą zabrać wydruki faktur lub ich oryginały.

Po weryfikacji faktur wystarczy już tylko opłacać rachunki standardowymi przelewami przez Internet (wybierając odbiorcę zdefiniowanego), za pośrednictwem zleceń stałych lub poleceniem zapłaty. Pamiętajcie jedynie, że z promocji wyklucza się płatności za usługę, która stanowi składnik czynszu. Premie będą wypłacane do 7. dnia kalendarzowego kolejnego miesiąca. Są one oczywiście zwolnione z opodatkowania.

Szczegóły w zasadach sprzedaży premiowej.50 zł premii dla polecającego w ramach programu poleceń

Premie na start to jeszcze nie wszystko. O wiele więcej możecie zarobić poprzez polecanie promocji swoim bliskim. Za każde skuteczne polecenie konta, regulamin przewiduje 50 zł nagrody. Co ciekawe, w tym przypadku nagroda wypłacana jest już w gotówce. 

Polecającym może być posiadacz konta osobistego w Santander Bank Polska wraz z dostępem do aplikacji mobilnej i bankowości elektronicznej. Aby móc polecać konto, musicie wygenerować swój kod polecenia w bankowości online, w zakładce Program poleceń. Dodatkowym wymogiem jest wyrażenie zgód marketingowych, handlowych i na EKK oraz podanie numeru kontaktowego z bankiem. Teraz pozostaje już tylko przekazywanie kodu poleceń swoim bliskim. Jeśli będą oni skrupulatnie spełniać warunki promocji, bank będzie wypłacał Wam premie w miesiącu następującym po spełnieniu warunków promocji przez poleconego.

W ramach bieżącej edycji programu możecie odebrać maksymalnie 500 zł premii. Ponadto pamiętajcie, iż osoba polecona może następnie zostać polecającym! W ten oto sposób zwielokrotnicie swoje zyski po założeniu konta.

Szczegóły w regulaminie programu poleceń „Polecam mój Bank- edycja IX.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

22

tysięcy
polubień

3.1

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów