Santander Bank Polska: 350 zł premii w promocji darmowego konta + usługa CyberRescue na 12 miesięcy!

Trwa do:
31 lipca 2021

Santander Bank Polska ruszył z kolejną edycją promocji Konta Jakie Chcę. Tym razem do zdobycia jest aż 350 zł premii gotówkowej na start, czyli podobnie jak w poprzedniej edycji. Dodatkowo otrzymacie voucher o wartości 70 zł do wykorzystania w sklepie internetowym CCC. Po założeniu konta, dodatkowo będziecie mogli polecać promocję swoim bliskim, dzięki czemu dorobicie nawet 500 zł ekstra w programie poleceń. Kolejnym profitem jest ubezpieczenie Cyber Rescue, które otrzymacie za darmo przez okres 12 miesięcy. To bardzo przydatna usługa w dzisiejszych czasach! Konto Jakie Chcę oferowane przez Santander Bank Polska będzie dla Was w pełni darmowe po spełnieniu niezbyt wygórowanych warunków. Do innych zalet konta możemy zaliczyć bezpłatne przelewy natychmiastowe (i to bez limitu), lokatę mobilną na 1% w skali roku oraz 1% zwrotu za płatności rachunków. Łącznie możecie w ten sposób zaoszczędzić nawet 300 zł w skali roku. Po założeniu konta, będziecie mogli również wyrobić kartę kredytową zapewniającą 800 zł premii, zwolnienie z opłat przez rok oraz substytut darmowej pożyczki na okres 54 dni dla kwoty do 20.000 zł.

Uczestnictwo w promocji

Zgodnie z regulaminem, w promocji z bonusem mogą wziąć udział osoby, które w okresie:

 • od 1 lipca 2020 roku bezwzględnie nie posiadały konta osobistego w Santander Bank Polska,
 • od 1 kwietnia 2019 roku nie otworzyły konta w Santander Bank Polska w jakiejkolwiek promocji z premią.

Jeśli natomiast posiadacie inny produkt Santandera (na przykład kartę kredytową, czy konto oszczędnościowe – śmiało możecie wziąć udział i w tej promocji). Jeżeli nie do końca rozumiecie, o co chodzi w kwestii okresów karencji – tłumaczę to na poniższych przykładach.

Jeśli przykładowo założyliście konto z premią 1 lutego 2019 roku, a następnie zamknęliście je 4 stycznia 2020 roku – możecie wziąć udział w promocji.

Inny przykład: założyliście konto bez żadnej premii 16 października 2019 roku i zamknęliście je 31 lipca 2020 roku – w takim przypadku nie możecie wziąć udziału w promocji, ponieważ posiadaliście konto po 1 lipca 2020 roku.

A tu taki przykład: założyliście konto w promocji z premią 30 grudnia 2019 roku i zamknęliście je 30 maja 2020 roku – niestety w tym przypadku też nie możecie wziąć udziału w promocji, ponieważ konto w promocji z premią założyliście po 1 kwietnia 2019 roku.

Jeśli nie macie pewności, co do kwestii okresu karencji – pytajcie o to śmiało w komentarzach.

Jak założyć promocyjne konto?

Aby założyć konto, na początek złóżcie wniosek na dedykowanej stronie promocji. Pamiętajcie również o wyrobieniu karty debetowej Mastercard lub VISA. Wniosek możecie złożyć zarówno na komputerze, jak i na urządzeniu mobilnym.

Poza tym, warunkiem uczestnictwa jest podanie aktualnego numeru telefonu do kontaktu z bankiem oraz wyrażenie zgód:

 • zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych (elektronicznie i telefonicznie),
 • zgody na Elektroniczny Kanał Kontaktu (EKK) – czyli na elektroniczną formę przekazywania korespondencji, zamiast tradycyjnej korespondencji papierowej,
 • zgody na kontakt w celu realizacji wniosku i dostarczeniu regulacji bankowych.

Na złożenie wniosku macie czas do 31 lipca 2021 roku, zaś ostateczny termin zawarcia umowy to 15 sierpnia 2021 roku. Umowę zawrzecie za pośrednictwem kuriera.

Poniżej przedstawiam zgody, które należy wyrazić podczas wnioskowania o konto. Zgodę na EKK wyrazicie natomiast podczas pierwszego logowania w bankowości elektronicznej lub w zakładce Ustawienia > Forma otrzymywania korespondencji. Jeśli zapomnicie wyrazić wcześniej wymienionych zgód podczas składania wniosku, możecie to uzupełnić w bankowości elektronicznej w terminie do 31 sierpnia 2021 roku.

Takie zgody marketingowe trzeba wyrazić 🙂
Wybierzcie formę elektroniczną dostarczania korespondencji oraz wpiszcie kod polecenia.Pamiętajcie, iż w celu zdobycia 50 zł w ramach programu poleceń, podczas składania wniosku należy wpisać kod polecenia w odpowiednim polu. W przypadku programu poleceń okres karencji datowany jest na dzień 1 maja 2020 roku (po tym dniu nie można było posiadać konta w Santander Banku, by otrzymać premię w programie poleceń). Możecie użyć mojego kodu polecenia: 1008552568 lub kodu uzyskanego od kogoś bliskiego. Kod ten wpiszecie we wniosku pod wyborem karty płatniczej. Na powyżej przedstawionym screenie przedstawiam, w którym miejscu należy wpisać kod.

Premia na start – warunki promocji Konto Jakie Chcę

300 zł premii bazowej podzielone jest na dwie części: 100 zł oraz 200 zł. Aby zdobyć pierwsze 100 zł premii należy w sierpniu 2021 roku:

 • zapewnić wpływ na konto na kwotę co najmniej 1000 zł,
 • wykonać minimum 1 transakcję bezgotówkową na kwotę co najmniej 10 zł (kartą debetową i/lub BLIKIEM),
 • zalogować się minimum 1 raz do aplikacji Santander Mobile.Aby zdobyć kolejne 200 zł premii należy spełnić warunki dla pierwszej części premii oraz we wrześniu i w październiku 2021 roku (w każdym miesiącu z osobna):

 • zapewnić wpływ na konto na kwotę co najmniej 1000 zł,
 • wykonać minimum 1 transakcję bezgotówkową na kwotę co najmniej 10 zł (kartą debetową i/lub BLIKIEM),
 • zalogować się minimum 1 raz do aplikacji Santander Mobile.

Co do kwestii wpływu, przelew na 1000 zł z waszego konta w innym banku lub od kogoś bliskiego bezproblemowo zapewni spełnienie warunków promocji. Może to być także wpływ wynagrodzenia, ale nie musi. Po zaksięgowaniu środków, jeszcze tego samego dnia możecie je przelać z powrotem na swoje główne konto.

Transakcje kartą debetową lub BLIKIEM możecie wykonać w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych, jak i przez Internet.

Wypłata premii

Premia w tej edycji promocji wypłacona zostanie w dwóch turach. Pierwsze 100 zł powędruje do Was przelewem na konto w Santander Banku w terminie do 30 września 2021 roku. Natomiast kolejne 200 zł zostanie wypłacone do 30 listopada 2021 roku. W podanych terminach należy rzecz jasna posiadać aktywne konto oraz wyrażone wcześniej zgody. Później zgody można wycofać. A jeśli chodziłoby Wam po głowie, aby zamknąć konto, więcej na tego typu tematy pisałem tutaj.

Szczegóły w regulaminie promocji.

50 zł premii w programie poleceń

Bonus w programie poleceń wypłacany jest gotówkowo. Aktualna edycja programu potrwa do końca września 2021 roku, także spokojnie możecie połączyć obie promocje.

Aby zdobyć bonus w ramach programu poleceń, wystarczy, że licząc od momentu aktywacji konta do końca następnego miesiąca:

 • wykonacie płatności kartą debetową, kartą mobilną i BLIKIEM na łączną kwotę co najmniej 300 zł. Przez płatność rozumie się zarówno transakcje w tradycyjnych punktach sprzedaży (przykładowo sklepy, stacje benzynowe), jak i w Internecie (Allegro, sklepy internetowe, zakup biletów etc). Według regulaminu, co najmniej jedna płatność musi zostać wykonana BLIKIEM. Pozostałe mogą być wykonane dowolnie – albo kartą albo BLIKIEM – jak Wam wygodnie,
 • minimum jeden raz zalogujecie się do bankowości internetowej lub mobilnej. 


Oczywiście wykonując płatności na poczet promocji bazowej, jednocześnie “wyrabiacie warunki” dla programu poleceń. Premie z tytułu programu poleceń będą wypłacane w miesiącu następującym po spełnieniu warunków promocji przez poleconego. Przykładowo, jeśli konto założycie w lipcu 2021 roku, a warunki spełnicie do końca sierpnia 2021 roku, wówczas nagrodę z tytułu programu poleceń otrzymacie przelewem we wrześniu 2021 roku.

Szczegóły w regulaminie programu poleceń „Polecam mój Bank- edycja XI”.

Premia za założenie konta – 70 zł do sklepu CCC.eu

Warunki uzyskania vouchera są bardzo proste. Jeśli spełniacie wymagania związane z okresem karencji oraz założycie konto w promocji wraz z wyrażeniem odpowiednich zgód – voucher należy się Wam jak psu buda 🙂 Voucher otrzymają osoby, które złożą wniosek w terminie od 21 czerwca 2021 roku oraz

 • od 1 czerwca 2020 roku bezwzględnie nie posiadały konta osobistego w Santander Bank Polska,
 • od 1 kwietnia 2019 roku nie otworzyły konta w Santander Bank Polska w jakiejkolwiek promocji z premią.

Kod rabatowy otrzymacie poprzez wiadomość w bankowości elektronicznej. Jeśli umowę podpiszecie w lipcu, wówczas nagroda trafi do Was w terminie do 31 sierpnia 2021 roku.

Voucher możecie wykorzystać w internetowym sklepie CCC.eu (będąc uczestnikiem klubu CCC) w terminie do 30 września 2021 roku. Minimalna kwota zakupów podczas której wykorzystacie voucher to 200 zł. Jeśli zaś nie jesteście jeszcze uczestnikami klubu CCC, w łatwy sposób przystąpicie do niego w pełni online. Zakupy należy wykonać będąc zalogowanym właśnie jako uczestnik klubu.

Szczegóły promocji z voucherem CCC w regulaminie promocji „Mogę więcej…”.

Lokata mobilna na 1% w skali roku

 • Gwarancja stałego oprocentowania 1% w skali roku,
 • Kwota lokaty: od 1000 zł do 20 000 zł,
 • Czas trwania – 4 miesiące,
 • Z lokaty mobilnej możecie skorzystać tylko raz,
 • Lokata jest nieodnawialna,
 • Lokatę założycie po otwarciu konta osobistego w aplikacji Santander mobile (wystarczy kilka kliknięć),
 • Zgromadzone środki są chronione przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny.
 • Wypłata całości lub części pieniędzy zgromadzonych na lokacie przed końcem okresu umownego oznacza jej zerwanie – w takiej sytuacji bank nie wypłaca odsetek.
 • Potwierdzenie zasad – Tabela oprocentowania.

Szczegóły Konta Jakie Chcę

Aby prowadzenie konta i obsługa karty były darmowe, należy zapewnić w danym miesiącu wpływ zewnętrzny (na przykład z waszego konta w innym banku) na kwotę co najmniej 500 zł oraz wykonać minimum jedną płatność kartą debetową lub BLIKIEM. W przypadku niespełnienia tych warunków, opłata za konto to 6 zł, zaś za kartę debetową to 8 zł. Jeśli macie mniej niż 26 lat, nie musicie zapewniać wpływu na 500 zł. Prowadzenie konta będzie dla Was bezwarunkowo darmowe. Pozostałe opłaty:

 • 0 zł za przelewy internetowe,
 • 0 zł za przelewy natychmiastowe,
 • 0 zł za wypłaty BLIKIEM z dowolnego bankomatu,
 • 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów Santander Bank Polska,
 • 0 zł za wpłatę gotówki we wpłatomatach Santander Bank Polska,
 • 5 zł za wypłatę gotówki z pozostałych bankomatów w Polsce, opłata nie jest pobierana od osób w wieku do 26 lat,
 • 0 zł za dostęp do Google Pay, Apple Pay, Fitbit Pay, Garmin Pay oraz BLIKA.

Szczegóły – Tabela Opłat i Prowizji.

Jak widzicie, spełniając warunki promocji, przy okazji zapewnicie sobie zwolnienie z opłat za konto i kartę. Warto mieć na uwadze, iż Santander Bank Polska jako jedyny bank w Polsce zapewnia nielimitowane przelewy natychmiastowe.

Ubezpieczenie CyberRescue

W ramach promocji otrzymujecie również darmowy 12-miesięczny dostęp do usługi CyberRescue. Możecie ją uruchomić poprzez bankowość elektroniczną w terminie do 31 sierpnia 2021 roku.

W ramach usługi CyberRescue, specjaliści od bezpieczeństwa w sieci pomogą Wam przez całą dobę w sytuacjach kryzysowych typu: włamanie na skrzynkę mailową, przejęcie profilu na Facebooku lub w innym serwisie społecznościowym, oszustwo podczas zakupów online, kradzież telefonu, czy też otrzymanie załącznika z wirusem.

Więcej na temat działania usługi w tym regulaminie.

Do 300 zł zwrotu za płatności rachunków domowych

Dodatkowym benefitem w przypadku Konta Jakie Chcę jest zwrot 1% wartości opłacanych rachunków za prąd, gaz, telefon, Internet i telewizję. Maksymalnie możecie w ten sposób zdobyć do 25 zł zwrotu miesięcznie. W celu otrzymywania zwrotów należy potwierdzić (zweryfikować) opłacane faktury, które mogą być wystawione wyłącznie na posiadacza lub współposiadacza Konta Jakie Chcę. Faktury możecie potwierdzić na 3 sposoby:

 • po zalogowaniu do bankowości elektronicznej, w zakładce Twoje sprawy. W polu Wyszukaj sprawę wpiszcie frazę „faktura”, po czym pojawi się Wam opcja dodania faktury w ramach promocji. W formularzu, oprócz nazwy kontrahenta, należy również załączyć skan faktury, jej zdjęcie lub oryginał w pliku pdf,
 • za pośrednictwem wideo rozmowy – w tym przypadku fakturę okazujecie do kamery, by wideodoradca mógł wprowadzić dane odbiorców do zwrotów,
 • w placówce banku – w tym przypadku musicie ze sobą zabrać wydruki faktur lub ich oryginały.

Po weryfikacji faktur wystarczy już tylko opłacać rachunki standardowymi przelewami przez Internet (wybierając odbiorcę zdefiniowanego), za pośrednictwem zleceń stałych lub poleceniem zapłaty. Pamiętajcie jedynie, że z promocji wyklucza się płatności za usługę, która stanowi składnik czynszu. Premie będą wypłacane do 7. dnia kalendarzowego kolejnego miesiąca. Są one oczywiście zwolnione z opodatkowania.

Szczegóły w zasadach sprzedaży premiowej.


50 zł premii dla polecającego w ramach programu poleceń

Premie na start to jeszcze nie wszystko. O wiele więcej możecie zarobić poprzez polecanie promocji swoim bliskim. Za każde skuteczne polecenie konta, regulamin przewiduje 50 zł nagrody.

Polecającym może być posiadacz konta osobistego w Santander Bank Polska wraz z dostępem do aplikacji mobilnej i bankowości elektronicznej. Aby móc polecać konto, musicie wygenerować swój kod polecenia w bankowości online, w zakładce Program poleceń. Dodatkowym wymogiem jest wyrażenie zgód marketingowych, handlowych i na EKK oraz podanie numeru kontaktowego z bankiem. Teraz pozostaje już tylko przekazywanie kodu poleceń swoim bliskim. Jeśli będą oni skrupulatnie spełniać warunki promocji, bank będzie wypłacał Wam premie w miesiącu następującym po spełnieniu warunków promocji przez poleconego.

W ramach bieżącej edycji programu możecie odebrać maksymalnie 500 zł premii. Ponadto pamiętajcie, iż osoba polecona może następnie zostać polecającym! W ten oto sposób zwielokrotnicie swoje zyski po założeniu konta.

Szczegóły w regulaminie programu poleceń „Polecam mój Bank- edycja XI”.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów