Karta kredytowa Santander Bank Polska z 800 zł premii na start + nawet 580 zł w promocji konta!

Trwa do:
28 października 2022

Karta kredytowa Santander Bank Polska (Visa Silver Akcja Pajacyk/Visa Platinum) doczekała się kolejnej edycji promocji, dzięki której zarobicie łącznie nawet 800 zł premii. Po pierwsze, na początek otrzymacie 200 zł premii pieniężnej (2 razy po 100 zł). Po drugie, przez rok bank będzie Wam wypłacał 1% zwrotu od transakcji bezgotówkowych, maksymalnie do 600 zł w skali roku. Po trzecie, promowanym produktem jest karta VISA Silver „Akcja Pajacyk”, dzięki czemu bez większego wysiłku wesprzecie szczytną akcję charytatywną. Ewentualnie możecie też wybrać kartę VISA Platinum. Mało tego, w ramach promocji będziecie zwolnieni z opłat za kartę przez pierwszy rok. Natomiast w ramach usługi fast cash będziecie mogli za darmo przelać z salda karty kwotę sięgającą limitu karty (nawet 150.000 zł). Transakcja tego typu traktowana jest jako bezgotówkowa, zatem obowiązuje tutaj okres bezodsetkowy. Oznacza to, iż jest to substytut darmowej pożyczki nawet na 54 dni. Zatem, czy będziecie używali karty, czy też spocznie ona na dnie szafy – nic z tego tytułu nie zapłacicie. Przy okazji przypominam o promocji Konta Jakie Chcę z nawet 580 zł premii na start. Oczywiście promocje konta i karty kredytowej możecie ze sobą połączyć!

Z kartą Visa Silver „Akcja Pajacyk” pomagasz dzieciom!

Cóż zacznę może niemodnie i niestandardowo, ale nazwa karty jest nieprzypadkowa. Otóż płacąc za zakupy kartą kredytową Visa Silver „Akcja Pajacyk” możecie pomóc w finansowaniu posiłków dzieciom w trudnej sytuacji materialnej. Od każdej wykonanej przez Was transakcji, bank przekaże część środków na wsparcie programu dożywiania dzieci Pajacyk, Polskiej Akcji Humanitarnej oraz pomoc psychologiczną. Niestety bank nie informuje, jaka to część środków, a szkoda. Prawdopodobnie chodzi tu o część prowizji, jakie bank otrzymuje z tytułu opłat interchange od sprzedawców stosujących terminale płatnicze. Cóż, jeśli już mamy możliwość pomagania (i to w sposób pasywny) – warto to robić 🙂

Uczestnictwo w promocji

Promocja przeznaczona jest dla osób, które nie posiadały karty kredytowej VISA Silver „Akcja Pajacyk” lub karty VISA Platinum Santander Banku na dzień 30 kwietnia 2022 roku. Jeśli zaś w wymienionym czasie posiadacie lub posiadaliście inny produkt od Santandera (na przykład konto osobiste lub lokatę, ale również inną kartę kredytową), śmiało możecie wziąć udział w niniejszej promocji. Santander Bank Polska umożliwia posiadanie więcej niż jednej karty kredytowej. Ponadto nie da się ukryć, iż okres karencji jest niezmiernie krótki.

Według reguł promocji wykluczone są również osoby, które do 30 marca 2022 roku zrezygnowały z karty kredytowej Visa Silver „Akcja Pajacyk“ lub karty kredytowej Visa Platinum.

Krok po kroku, czyli jak wziąć udział w promocji?

Jeśli spełniacie podstawowe warunki uczestnictwa, na początek wypełnijcie wniosek na dedykowanej stronie promocji lub w bankowości elektronicznej. Jeśli nie macie jeszcze dostępu do bankowości online, w pierwszej kolejności możecie założyć konto z premią, by później zawnioskować o kartę kredytową. Na złożenie wniosku o kartę macie czas do 28 października 2022 roku. Jako, że jest to produkt kredytowy, podczas wypełniania wniosku zostaniecie poproszeni o określenie swojej sytuacji dochodowej. Przykładowym poświadczeniem dochodu może być wyciąg z rachunku bankowego z wpływami z tytułu wynagrodzenia (za ostatnie 3 miesiące), czy też zeznanie PIT.

Pamiętajcie również o wyrażeniu zgód warunkujących udział w promocji:

  • zgoda na otrzymywanie od banku informacji handlowej drogą elektroniczną i drogą telefoniczną,
  • zgoda na elektroniczny kanał kontaktu,
  • brak sprzeciwu wobec przetwarzania danych przez bank w celach marketingowych,
  • podanie w banku numeru telefonu komórkowego i adresu e-mail do kontaktu.

Uzyskanie karty warunkuje również polityka kredytowa banku. Na to nie mamy już jednak wpływu, ponieważ decyzję w tej materii podejmuje bank. Wy natomiast możecie sprawdzić swoją sytuację wykupując pełny raport BIK za 39 zł.

100 zł za zawarcie umowy o kartę dodatkową

Łączna nagroda podzielona jest na kilka części. Gdy już aktywujecie swoją główną kartę kredytową, pierwsze 100 zł premii otrzymacie pod warunkiem, iż zawrzecie umowę o dodatkową kartę wydaną do głównej karty VISA. Kartę dodatkową możecie wyrobić dla bliskiej Wam osoby w okresie do końca miesiąca kalendarzowego po miesiącu zawarcia umowy o kartę główną. Przykładowo, zawierając umowę w lipcu 2022 roku, kartę dodatkową musicie wyrobić do końca sierpnia 2022 roku.

W celu wyrobienia karty dodatkowej wybierzcie się do dowolnej placówki Santander Bank Polska z osobą na rzecz której zostanie wydana dodatkowa karta. Wizyta będzie raczej krótka, ponieważ bank nie będzie weryfikował zdolności kredytowej waszego bliskiego. Mianowicie, transakcje wykonane kartą dodatkową będą wliczane w ciężar rachunku karty głównej. To na Was spoczywa odpowiedzialność za transakcje wykonane kartą dodatkową. Osoba, dla której wyrobicie takową kartę nie musi być członkiem waszej rodziny, ale lepiej abyście darzyli się wzajemnym zaufaniem 😉

Jeśli karta dodatkowa będzie aktywna na dzień 31 stycznia 2023 roku, wówczas 100 zł premii powędruje na rachunek karty głównej w do końca lutego 2023.

100 zł za skorzystanie z usługi Fast Cash

Fast Cash to bardzo ciekawa funkcja, pozwalająca na korzystanie z przyznanego limitu kredytowego, zanim karta w ogóle trafi w Wasze ręce. Z usługi możecie skorzystać za darmo – wyłącznie podczas wnioskowania o kartę. Gdy karta zostanie Wam przyznana, środki automatycznie trafią na konto, do którego zostanie ona wydana. Jest to także warunek uzyskania 100 zł premii.

Konkretnie powinniście zlecić w ten sposób wypłatę co najmniej 1000 zł z Waszego limitu kredytowego na karcie Visa Akcja Pajacyk lub Visa Platinum. Bank wypłaci Wam nagrodę za tę czynność do końca lutego 2023 roku. Do tego czasu nie wypowiadajcie umowy o kartę.

Takie zlecenie traktowane jest jako transakcja bezgotówkowa, dlatego, w przeciwieństwie do wypłat z bankomatów, zastosowanie ma tutaj długi okres bezodsetkowy (54 dni). W tym czasie możecie spłacić zobowiązanie bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów. Darmowa pożyczka na 20.000 zł na okres 54 dni? To możliwe! A w przypadku karty VISA Platinum nawet… 150.000 zł.

Do 600 zł zwrotu w ramach 1% moneyback

Ostatnia część premii to klasyczny moneyback od płatności kartą. Maksymalny miesięczny zwrot to 50 zł, czyli do 600 zł w skali roku. Moneyback naliczany jest od transakcji wykonanych zarówno kartą główną, jak i kartą dodatkową oraz kartą mobilną. Zwrot wypłacany jest za płatności wykonane w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych i przez Internet. Odpadają jedynie nietypowe transakcje typu quasi cash, wykonane w ramach zakładów bukmacherskich i w kasynach oraz doładowania e-portmonetek walutowych, przykładowo Revolut, czy DiPocket. Szczegółowy wykaz wykluczeń zawarty jest w regulaminie.

Naliczanie moneyback zacznie się już od momentu wydania karty. Przykładowo, gdy kartę otrzymacie w lipcu 2022 roku, wówczas bank wypłaci zwroty za płatności wykonane w lipcu oraz w ciągu kolejnych 11 miesięcy. Premie będą wypłacane na bieżąco, do końca kolejnego miesiąca po wykonaniu płatności.

Szczegóły w regulaminie promocji „800 zł z kartą kredytową VISA – V edycja”.

Szczegóły kart kredytowych Visa

Pomimo, że karty VISA Silver „Akcja Pajacyk”, jak i VISA Platinum są warunkowo płatne, kolejną częścią niniejszej promocji jest zwolnienie uczestników z opłat za użytkowanie karty przez pierwszy rok. Dzięki temu premię odbierzecie bezkosztowo. Zapewnia to fragment regulaminu:

W ramach niniejszej promocji uczestnik jest zwolniony bezwarunkowo z opłat miesięcznych za kartę w pierwszym roku.

Oczywiście wydanie karty również jest darmowe. Okres bezodsetkowy wynosi do 54 dni. Karta dodatkowa również wydawana jest za darmo i nie jest obarczona jakimikolwiek kosztami.

Gdy już upłynie pierwszy rok użytkowania karty, nadal może być ona dla Was darmowa. Dla obu kart warunek jest identyczny. Należy wykonać co najmniej 10 płatności bezgotówkowych na dowolną kwotę w danym okresie rozliczeniowym. W przeciwnym wypadku miesięczny koszt karty Pajacyk to 7,50 zł, zaś karty VISA Platinum 42 zł

Pozostałe koszty znajdziecie w Tabeli Opłat i Prowizji.

Dlaczego warto wybrać kartę VISA Platinum?

Karta kredytowa Visa Platinum, jako plastik klasy premium, zapewnia dostęp do szeregu przydatnych funkcji i usług. Ubezpieczenie podróżne zapewni ochronę właścicielowi karty głównej i właścicielom kart dodatkowych (maksymalnie 3 karty dodatkowe) oraz dwóm osobom towarzyszącym. Aktywacja ubezpieczenia odbywa się automatycznie – po opłaceniu kosztów podróży kartą. Dostępne jest także ubezpieczenie samej karty i ważnych dokumentów. Do dyspozycji użytkowników dostępny jest również pakiet Assistance i concierge. Zyskacie w ten sposób dostęp do natychmiastowej pomocy medycznej, pomocy domowej czy wsparcie w przypadku kłopotów z samochodem.

Karta Visa Platinum oferuje także wysoki limit kredytowy, nawet do 150.000 zł. Minimalny limit to 10.000 zł, zatem karta dostępna jest nie tylko dla największych krezusów 🙂

Nieco luksusu wniesie także członkostwo w My Visa Luxury Hotel, czyli programie, pozwalającym na rezerwację hoteli z gwarancją najlepszej ceny oraz wieloma innymi przywilejami (przedłużona doba hotelowa oraz voucher na napoje i przekąski w hotelu). Program Priority Pass umożliwi Wam z kolei korzystanie z 1300 saloników prasowych rozsianych na lotniskach w ponad 100 krajach. Koszt pojedynczego skorzystania z saloniku to 125 zł. Jednak z opłaty zwolnione są cztery pierwsze wejścia posiadacza karty głównej w danym roku kalendarzowym. Oznacza to oszczędność na poziomie nawet 500 zł!

Karta kredytowa Santander Bank Polska Visa to też świetne uzupełnienie jednego z lepszych rachunków osobistych na rynku, czyli Konta Jakie Chcę z 580 zł premii na start.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


8

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

6

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów