Santander Consumer Bank: 300 zł premii do Biedronki w promocji karty ratalnej Visa Comfort Plus – zwiększona pula nagród!

Trwa do:
31 grudnia 2022

Aktualizacja: Pierwotna pula nagród w promocji wynosiła jedynie 200 sztuk i rozeszła się jak świeże bułeczki. Na szczęście organizator zwiększył pulę do 500 sztuk. Jednak i tak warto się pospieszyć. Promocja na pewno zostanie zakończona przed czasem, ponieważ warunki są doskonałe!

Santander Consumer Bank przyzwyczaił nas do bardzo opłacalnych i prostych promocji swoich produktów. Tym razem, w akcji promującej kartę kredytową (zwaną przez organizatora kartą ratalną), możecie otrzymać aż 300 zł premii na start. Warunkiem jest zwyczajne korzystanie z karty – bez haczyków, ukrytych kosztów i skomplikowanych regulaminów. Premia została podzielona na 3 vouchery do sklepów Biedronka po 100 zł każdy. Będziecie je otrzymywać pod warunkiem wykonania comiesięcznych zakupów na kwotę minimum 300 zł. Proste? Proste! Ogromnym plusem promocji jest krótki okres karencji, a w zasadzie jego… brak. Wystarczy, że w chwili składania wniosku nie posiadacie karty kredytowej Santander Consumer Banku 🙂 Co ważne, w łatwy sposób unikniecie wszelkich opłat użytkowania karty. Pula wniosków w promocji to wyłącznie 200 500 sztuk, zatem warto się pospieszyć!

Równolegle trwa również promocja TurboKARTY zapewniająca nawet 560 zł premii.

Santander Consumer Bank – uczestnicy promocji

Promocyjną kartę kredytową może wyrobić każda pełnoletnia osoba, która w dniu składania wniosku nie posiada karty kredytowej w Santander Consumer Bank. Inne produkty na szczęście nie wykluczają możliwości wzięcia udziału w promocji. Zatem posiadając w tym banku konto oszczędnościowe lub lokatę – możecie również wziąć udział w promocji karty VISA Comfort Plus. A propos lokaty, aktualnie w ofercie SCB dostępna jest Lokata na Nowe Środki z oprocentowaniem 7% w skali roku.

Druga kwestia to zdolność kredytowa. Jeśli bank uzna, że Wasza zdolność kredytowa na to pozwala, otrzymacie swoją kartę. 

Część z Was pewnie zastanawia się, czy posiadanie konta lub innych produktów w Santander Bank Polska wyklucza z udziału w promocji karty VISA Comfort Plus. Odpowiedź brzmi – nie. Dlaczego? O tym poniżej.

Santander Consumer Bank a Santander Bank Polska – czy to to samo? 

Należy od razu zaznaczyć, że Santader Consumer Bank i Santander Bank Polska – choć są markami działającymi w obrębie jednej grupy – w żaden sposób nie wpływają na siebie wzajemnie. 

Santander Bank Polska (dawniej BZ WBK) to tak zwany bank uniwersalny – założycie tam lokatę, konto oszczędnościowe lub rachunek ROR. Bank obsługuje klientów indywidualnych, firmowych oraz korporacje. Udziela pożyczek, kredytów i leasingów. 

Santander Consumer Bank to z kolei podmiot skupiony na udzielaniu kredytów dla klientów indywidualnych. Zaciągniecie tam kredyt gotówkowy czy samochodowy, otrzymacie kartę kredytową i wykupicie ubezpieczenie. Jeśli kiedykolwiek kupowaliście coś w sklepie na raty, które obsługiwał „Santander” – prawdopodobnie był to właśnie Santander Consumer Bank. 

Oznacza to, że jeśli pójdziecie do placówki jednego z dwóch wymienionych banków, będąc klientami drugiego – nic nie załatwicie (choć nikt nie spojrzy na Was jak na kosmitów, to częsty błąd).

Jak wyrobić promocyjną kartę?

Żeby wziąć udział w promocji, przejdźcie na dedykowaną stronę promocji. W tym miejscu wypełnijcie krótki formularz ze swoimi danymi, wyraźcie wszystkie zgody marketingowe i kliknijcie przycisk Wyślij formularz. Teraz pozostanie Wam już jedynie zaczekać na kontakt ze strony banku. Gdy już zadzwoni do Was konsultant, poczekajcie nieco na infolinii zanim ktoś się zgłosi. SCB jest zasypywany wnioskami i łączenie następuje dopiero po odebraniu przez Was połączenia.

Santander Consumer Bank – formularz zgłoszeniowy

Umowę zawrzecie za pośrednictwem kuriera lub przelewem weryfikacyjnym na kwotę 1 zł – bez wychodzenia z domu. Natomiast karta wraz z kodem PIN zostanie do Was przesłana pocztą (w osobnych przesyłkach i terminach). Na wypełnienie wniosku i „podpisanie” umowy macie czas do 31 grudnia 2022 roku.

300 zł premii na start – warunki

Premia została podzielona na 3 części po 100 zł. Żeby zdobyć każdą z nagród powinniście wykonywać kartą płatności na minimum 300 zł w danym miesiącu, przez 3 dowolne miesiące (w ciągu 5 miesięcy wliczając miesiąc podpisania umowy, warunki musicie spełnić 3 razy).

Jedyne wykluczenia, jakie znajdziemy w regulaminie dotyczą nietypowych transakcji typu transakcje hazardowe, czy też zasilanie e-portmonetek typu Revolut, SkyCash, czy PayPal. Rutynowe zakupy w osiedlowym sklepie, w supermarkecie czy online zapewnią comiesięczną wypłatę premii.

Wydanie każdego vouchera o wartości 100 zł nastąpi w każdym kolejnym miesiącu po spełnieniu warunków promocji. Vouchery otrzymacie SMS-owo.

Santander Consumer Bank lubi uczciwych użytkowników, dlatego na dzień przyznania danej nagrody, musicie się wykazać brakiem przeterminowanej zaległości w spłacie zadłużenia z tytułu umowy w kwocie wyższej niż 50 zł i okresu dłuższego niż 10 dni (normalne, nieprzeterminowane zadłużenie jest dozwolone). Ponadto nie możecie wypowiedzieć umowy przed wydaniem nagrody (w przeciwnym wypadku jej nie otrzymacie). Mówiąc krótko – spłacajcie swoją kartę terminowo, jeszcze w okresie bezodsetkowym. W ten oto łatwy sposób z jednej strony unikniecie kosztów odsetkowych, z drugiej zaś zapewnicie sobie solidną premię.

Szczegóły w regulaminie promocji.

Visa Comfort Plus – opłaty i koszty

Warto jeszcze wspomnieć, dlaczego SCB nazywa kartę Visa Comfort Plus kartą ratalną. Mianowicie, w przypadku standardowej karty kredytowej, po każdym okresie rozliczeniowym wystawiany jest wyciąg, na którym znajdują się wszystkie wykonane w danym okresie transakcje. Jeśli spłacicie je w okresie bezodsetkowym – wówczas nie zapłacicie ani grosza odsetek. W przypadku karty ratalnej, co miesiąc spłaca się stałą kwotę, którą zadeklarujecie podczas podpisywania umowy, zaś od pozostałej kwoty naliczane są odsetki (stąd właśnie nazwa – co miesiąc spłaca się stałą ratę). Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby po prostu po każdym okresie spłacać całość zadłużenia, dzięki czemu nie zapłacicie jakichkolwiek odsetek. Dokładny opis działania karty ratalnej znajdziecie na stronie promocji.

Karta kredytowa Visa Comfort Plus standardowo kosztuje miesięcznie 15 zł. Opłaty można jednak łatwo uniknąć. Za kartę nie zapłacicie ani złotówki, jeśli suma miesięcznych zakupów wyniesie minimum 1000 zł.

Wydanie karty nie jest obarczone żadnymi kosztami, a okres bezodsetkowy wynosi 54 dni. Poza okresem bezodsetkowym, RRSO wynosi 30,47%.

Jeśli będziecie chcieli zamknąć kartę – możecie to zrobić poprzez infolinię Santander Consumer Banku.

Więcej informacji znajdziecie w Tabeli opłat i prowizji.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


8

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

6

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów