fbpx

Santander Consumer Bank: 200 zł premii na start w promocji karty kredytowej VISA Comfort

Powraca bardzo fajna promocja Santander Consumer Banku, która cieszyła się sporym zainteresowaniem podczas zeszłorocznych wakacji! Mianowicie, w ramach promocji karty kredytowej VISA Comfort otrzymacie 200 zł premii pieniężnej za samo wyrobienie karty i wykonanie jednej płatności. Ogromnym plusem promocji jest krótki okres karencji. Co ważne, w łatwy sposób unikniecie wszelkich opłat użytkowania karty! Z promocji mogą skorzystać zarówno nowi, jak i byli klienci Santander Consumer Bank. Jeśli zamiast premii na start wolicie otrzymywać stałe zwroty, możecie skorzystać z promocji TurboKARTY, zapewniającej ekstra moneyback do 360 zł.

Visa Comfort – uczestnicy promocji

Kartę kredytową może wyrobić każda pełnoletnia osoba, która w terminie od 1 stycznia 2021 roku nie posiadała karty kredytowej w Santander Consumer Bank. Inne produkty na szczęście nie wykluczają z możliwości wzięcia udziału w promocji. Zatem posiadając w tym banku konto oszczędnościowe lub lokatę – możecie również wziąć udział w promocji karty VISA Comfort.

Druga kwestia to zdolność kredytowa. Jeśli bank uzna, że Wasza zdolność kredytowa na to pozwala, otrzymacie swoją kartę. 

Część z Was pewnie zastanawia się, czy posiadanie konta lub innych produktów w Santander Bank Polska wyklucza z udziału w promocji karty VISA Comfort. Odpowiedź brzmi – nie. Dlaczego? O tym poniżej.

Santander Consumer Bank a Santander Bank Polska – czy to to samo? 

Należy od razu zaznaczyć, że Santader Consumer Bank i Santander Bank Polska – choć są markami działającymi w obrębie jednej grupy – w żaden sposób nie wpływają na siebie wzajemnie. 

Santander Bank Polska (dawniej BZW BK) to tak zwany bank uniwersalny – założycie tam lokatę, konto oszczędnościowe lub rachunek ROR. Bank obsługuje klientów indywidualnych, firmowych oraz korporacje. Udziela pożyczek, kredytów i leasingów. 

Santander Consumer Bank to z kolei podmiot skupiony na udzielaniu kredytów dla klientów indywidualnych. Zaciągniecie tam kredyt gotówkowy czy samochodowy, otrzymacie kartę kredytową i wykupicie ubezpieczenie. Jeśli kiedykolwiek kupowaliście coś w sklepie na raty, które obsługiwał „Santander” – prawdopodobnie był to właśnie Santander Consumer Bank. 

Oznacza to, że jeśli pójdziecie do placówki jednego z dwóch wymienionych banków, będąc klientami drugiego – nic nie załatwicie (choć nikt nie spojrzy na Was jak na kosmitów, to częsty błąd).

Jak wyrobić promocyjną kartę?

Żeby wziąć udział w promocji, przejdźcie na dedykowaną stronę promocji. W tym miejscu wypełnijcie krótki formularz ze swoimi danymi, wyraźcie wszystkie zgody marketingowe i kliknijcie przycisk Wyślij formularz. Teraz pozostanie Wam już jedynie zaczekać na kontakt ze strony banku. Gdy już zadzwoni do Was konsultant, poczekajcie nieco na infolinii zanim ktoś się zgłosi. SCB jest zawalony wnioskami i łączenie następuje dopiero po odebraniu przez Was połączenia.

Umowę zawrzecie za pośrednictwem kuriera lub przelewem weryfikacyjnym – bez wychodzenia z domu. Natomiast karta wraz z kodem PIN zostanie do Was przesłana pocztą (w osobnych przesyłkach i terminach). Na wypełnienie wniosku i „podpisanie” umowy macie czas do 18 marca 2022 roku.

200 zł premii na start – warunki

Aby zdobyć premię, wystarczy, że za pośrednictwem karty VISA Comfort wykonacie jedną płatność bezgotówkową w sklepie stacjonarnym lub przez Internet. Macie na to czas do 30 kwietnia 2022 roku. Kwota transakcji jest dowolna. Jedyne wykluczenia, jakie znajdziemy w regulaminie dotyczą nietypowych transakcji typu transakcje hazardowe, czy też zasilanie e-portmonetek typu Revolut, SkyCash, czy PayPal. Jedno jest pewne. Rutynowy zakup w osiedlowym sklepie zapewni wypłatę 200 zł premii. Oprócz tego we wspomnianym terminie bank wymaga co najmniej jednego logowania do bankowości elektronicznej lub aplikacji mobilnej banku. Jednak akurat ten warunek zapewne spełnicie intuicyjnie.

Wypłata premii nastąpi do 31 maja 2022 roku. Wypłacona premia albo zredukuje aktualnie wygenerowane zadłużenie, albo ustanowi nadwyżkę na rachunku karty, którą będziecie mogli spożytkować podczas ulubionych zakupów. Premia oczywiście zwolniona jest z opodatkowania.

Santander Consumer Bank lubi uczciwych użytkowników, dlatego na dzień przyznania nagrody, musicie się wykazać brakiem zaległości w spłacie zadłużenia z tytułu umowy w kwocie wyższej niż 50 zł i okresu dłuższego niż 10 dni. Mówiąc krótko – spłacajcie swoją kartę terminowo, jeszcze w okresie bezodsetkowym. W ten oto łatwy sposób z jednej strony unikniecie kosztów odsetkowych, z drugiej zaś zapewnicie sobie solidną premię.

Szczegóły w regulaminie promocji „Złap 200 zł za kartę”.

Visa Comfort – opłaty i koszty

Karta kredytowa Visa Comfort kosztuje miesięcznie 9,50 zł. Opłaty można jednak łatwo uniknąć. Za kartę nie zapłacicie ani złotówki, jeśli suma miesięcznych zakupów wyniesie minimum 1000 zł

Wydanie karty nie jest obarczone żadnymi kosztami, a okres bezodsetkowy wynosi 54 dni. Poza okresem bezodsetkowym, RRSO wynosi 18,50%.

Jeśli będziecie chcieli zamknąć kartę – możecie to zrobić poprzez infolinię Santander Consumer Banku.

Więcej informacji znajdziecie w Tabeli opłat i prowizji.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów