Santander Bank Polska: 10.000 punktów (o wartości około 150 zł) w programie Mastercard Bezcenne Chwile!

Ulokowane w drugiej połowie czerwca dwie ważne okazje – Dzień Ojca i początek wakacji – są motywem przewodnim nowej promocji, promującej program lojalnościowy dla klientów Mastercard – Bezcenne Chwile. Tym razem wyróżnieni mogą poczuć się klienci Santander Bank Polska, którzy mają szansę zdobyć aż 10.000 punktów, wymienialnych między innymi na vouchery i nagrody rzeczowe o wartości około 150 zł. To doskonałe uzupełnienie aktualnie trwającej promocji darmowego konta z 420 zł premii na start!

O programie Mastercard Bezcenne Chwile

Bezcenne Chwile to program dla użytkowników kart Mastercard, którzy, zaraz po zarejestrowaniu swojej karty, zaczynają zbierać na koncie punkty. Po uzbieraniu odpowiedniej ilości punktów można wymienić je na vouchery do popularnych sklepów, nagrody rzeczowe, doładowania telefonów, bilety do kina i inne cenne nagrody.

W programie przyjmuje się prosty przelicznik:

  • za każde 5 zł wydane u partnerów programu dostaniecie od 1 do 8 punktów, 
  • za każde 50 zł wydane w innych sklepach przysługuje Wam 1 punkt.

Więcej na ten temat napisałem w dedykowanym artykule. Znajdziecie tam również listę partnerów i instrukcję rejestracji.

Od czasu do czasu pojawiają się jednak okazje, by zdobyć znaczną ilość punktów już na starcie. Jedną z takich promocji jest właśnie opisywana dziś akcja Santander Bank Polska.

Uczestnicy promocji

Promocja skierowana jest do nowych i obecnych posiadaczy kart Mastercard wydanych przez Santander Bank Polska, będących uczestnikami programu. Jeśli więc zarejestrowaliście swoją kartę Mastercard już wcześniej, nadal możecie wziąć udział w zabawie. 

Jeśli nie macie jeszcze konta w tym banku – dobra Wasza! Możecie zdobyć dodatkowe 420 zł w najnowszej promocji darmowego konta

Zasady promocji

Organizator nagrodzi Was za wykonanie kilku możliwych akcji. Za każdą z nich otrzymacie 2.000 punktów (każdy zakup w danym miejscu zostanie premiowany tylko raz). Każdy uczestnik może zdobyć 5 nagród, czyli w sumie 10.000 punktów za wydanie (w jednej transakcji):

  • 30 zł – w sieci Multikino,
  • 30 zł – w serwisie Storytel,
  • 100 zł – w sklepie stacjonarnym lub internetowym Intersport,
  • 100 zł – na stacjach benzynowych Circle K,
  • 350 zł w sieci hoteli Dobry Hotel.

Warto podkreślić, że warunkiem jest zrobienie jednorazowej płatności na określoną kwotę.

Wykluczone będą oczywiście transakcje anulowane i zwrócone. Wymienione transakcje należy wykonać do 2 lipca 2021 roku.

Przekazanie i ważność nagrody

Punkty trafią na Wasze konto w programie w ciągu maksymalnie 21 dni od chwili spełnienia warunków. Ich ważność to 3 miesiące – po tym czasie wygasają i nie będzie można ich już wykorzystać.

Na co można wymienić punkty?

Wiecie już, że 10.000 punktów w programie to w przybliżeniu 150 zł. Jakie nagrody można w ten sposób zyskać? Przykładowo:

  • Karta podarunkowa o wartości 50 zł do sklepów Decathlon/Empik/Euro RTV AGD/Ski Team/W.KRUK/Smyk i wielu innych będzie Was kosztować 3.400 punktów,
  • Voucher dla dwóch osób na Restaurant Week (3 dania degustacyjne z koktajlem w najlepszych restauracjach) to wydatek rzędu 7.000 punktów,
  • Bilet do Cinema City na seans 2D to 800 punktów.

Szczegóły znajdziecie w regulaminie promocji.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów