fbpx

Santander Bank: voucher o wartości 100 zł do Pyszne.pl, 200 zł premii za regularne wpływy wynagrodzenia oraz 100 zł dla studentów

Santander Bank kontynuuje smaczną promocję, która oferowana była tego lata jeszcze pod brandem BZ WBK. Tym razem, otwierając Konto Jakie Chcę możecie zdobyć voucher do wykorzystania w serwisie Pyszne.pl o wartości 100 zł lub 50 zł za samo założenie konta. Dodatkowo, ogromną zaletą promocji jest brak okresu karencji! By móc założyć promocyjne konto i odebrać swój voucher, wystarczy, że w dniu rozpoczęcia promocji nie posiadacie konta w Santanderze. Promocja jest mocno limitowana, dlatego lepiej się pospieszyć. Oprócz premii na start, otrzymacie 200 zł bonusu za regularne wpływy wynagrodzenia lub innego świadczenia, a jeśli jesteście studentami, kolejne 100 zł za wykonanie 10 płatności mobilnych. Do waszej dyspozycji będzie ponadto konto oszczędnościowe na 2,7% w skali roku (do 100.000 zł) oraz karta kredytowa z moneyback do 760 zł. O tym, czy skorzystacie z dodatkowych produktów, oczywiście zdecydujecie już sami.

 

 

Jak założyć promocyjne konto

Promocja skierowana jest do osób, które na dzień 13 listopada 2018 roku nie posiadały oraz nie były współposiadaczami rachunku płatniczego prowadzonego w PLN przez Santander Bank Polska. Oznacza to, iż posiadanie innego produktu (na przykład konta oszczędnościowego, karty kredytowej, czy pożyczki) nie wyklucza z możliwości udziału w niniejszej promocji.

 

Promocja jest stosunkowo krótka, ponieważ trwa od 13 listopada 2018 roku do 23 listopada 2018 roku lub do wyczerpania puli voucherów (to drugie raczej nastąpi jako pierwsze). W tym czasie należy podpisać umowę o Konto Jakie Chcę wraz z kartą debetową oraz usługami bankowości elektronicznej (no chyba, że macie już do niej dostęp, więc wtedy bez bankowości online) na dedykowanej stronie promocji. Umowę możecie zawrzeć za pomocą przelewu internetowego na kwotę 1 zł (lista banków dostępna jest we wniosku) lub za pośrednictwem kuriera (w dogodnym czasie i miejscu, w domu, w pracy lub w szkole). O procesie zawierania umowy, piszę szczegółowo na końcu, w erracie do artykułu. Wiedza ta z pewnością przyda się osobom nieco mniej obeznanym z promocjami bankowymi.

Wnioskując o konto, pamiętajcie również o wyrażeniu zgody na kontakt telefoniczny w celach marketingowych oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną. Podczas składania wniosku, bank poprosi Was o skan lub fotkę dowodu osobistego, dlatego lepiej przygotujcie sobie 2 pliki przed rozpoczęciem procesu.

 

Jak zdobyć voucher do Pyszne.pl

W niniejszej promocji warto wykazać się sprytem. Otóż pula voucherów wynosi łącznie 1500 sztuk. Jednak pierwsze 900 voucherów jest o wartości 100 zł, zaś kolejne 600 voucherów ma już wartość 50 zł.

W odróżnieniu od większości tego typu promocji, w tym przypadku nie musicie spełniać żadnych warunków! Nic, ani przelewów, ani płatności kartą. W związku z tym, kartę debetową możecie zamknąć (na infolinii) zaraz po jej aktywowaniu. Z jednej strony spełnicie warunki promocji, z drugiej zaś nie będziecie musieli pilnować kwestii opłat za kartę (piszę o tym szerzej w szczegółach konta).

Vouchery do Pyszne.pl otrzymacie SMS-owo lub poprzez wiadomość w bankowości online do 30 listopada 2018 roku. Data ważności bonów upływa 31 grudnia 2018 roku. Vouchery możecie wykorzystać wielorazowo zarówno w aplikacji mobilnej, jak i na stronie Pyszne.pl, bez minimalnej wartości zamówienia 🙂

Szczegóły w regulaminie promocji „Pyszna jesień z Kontem Jakie Chcę 2”.

 

Pozostałe promocje Santander Banku

W regulaminie promocji z Pyszne.pl znajdziemy milutki zapis: Promocja łączy się z innymi promocjami organizowanymi przez Bank. Nie ma co ukrywać, że Santander ma w swoim portfolio kilka ciekawych akcji.

Po pierwsze, 200 zł za cztery wpływy z tytułu wynagrodzenia lub innego świadczenia, każdy na kwotę minimum 1000 zł – sprawdź szczegóły.

Po drugie, 100 zł dla osób w wieku do 26 lat, które wykonają 10 płatności mobilnych telefonem – sprawdź szczegóły.

Po trzecie, 2,7% w skali roku na Koncie Systematycznym do 20.000 zł (możecie założyć do 5 takich kont) – sprawdź szczegóły.

Po czwarte, karta kredytowa 1|2|3 z moneyback zapewniającym do 760 zł zwrotu w ciągu 12 miesięcy – sprawdź szczegóły.

Po piąte, program poleceń, w którym zarówno wy, jak i osoba polecona otrzymacie 80 zł za każde skuteczne polecenie Konta Jakie Chcę  – sprawdź szczegóły.

 

Otwórz konto i odbierz voucher do Pyszne.pl

 

Szczegóły Konta Jakie Chcę

Prowadzenie konta, smsKody oraz przelewy internetowe (w tym również natychmiastowe) są bezwarunkowo darmowe.

Jeśli chodzi o kartę debetową, do wyboru macie kartę VISA lub Mastercard. Pierwsza z nich oferuje dostęp do promocji w ramach programu VISA Oferty (między innymi 20 zł zwrotu za zakupy na Pyszne.pl). Plastik Mastercarda zapewni natomiast udział w bardzo korzystnym programie lojalnościowym Mastercard Priceless Specials.

Co do opłaty miesięcznej, domyślnie ustawiona jest stała opłata w wysokości 3 zł. Santander umożliwia jednak wybór jednego z dwóch wariantów pozwalających na uniknięcie opłaty za kartę. W pierwszym z nich, opłaty możecie uniknąć pod warunkiem wykonania 5 transakcji bezgotówkowych na dowolną kwotę. W drugim wariancie zwolnienie z pobierania opłaty za kartę nastąpi po wykonaniu płatności na sumę 500 zł. W przypadku niespełnienia wymienionych warunków, opłata za kartę wyniesie 5 zł. Zmiana sposobu pobierania opłat za kartę dostępna jest po zalogowaniu w ramach bankowości elektronicznej w zakładce Bankomaty i opłaty, a następnie w sekcji Opłata za kartę.

Co do bankomatów, bez prowizji wypłacicie gotówkę z maszyn należących do Santander Banku. Wypłata z pozostałych bankomatów w Polsce wiąże się z kosztem wynoszącym 5 zł, aczkolwiek opłata nie jest pobierana od osób w wieku do 26 lat lub bez względu na wiek, gdy gotówkę wypłacacie BLIKIEM.

Szczegóły w tabeli opłat i prowizji oraz interaktywnej taryfie opłat i prowizji.

 

Po założeniu konta możecie skorzystać z lokaty mobilnej z oprocentowaniem 2,5% w skali roku. Okres lokaty to 4 miesiące. Na lokacie mobilnej możecie zdeponować od 1000 zł do 20.000 zł.

 

1% zwrotu od płatności rachunków

Dodatkowym benefitem w przypadku Konta Jakie Chcę jest zwrot 1% wartości opłacanych rachunków za prąd, gaz, telefon, Internet i telewizję. Maksymalnie możecie w ten sposób zdobyć do 25 zł zwrotu miesięcznie. W celu otrzymywania zwrotów, należy udać się do dowolnej placówki banku (już po otwarciu konta), by potwierdzić opłacane faktury. Później wystarczy już tylko opłacać rachunki standardowymi przelewami przez Internet. 

 

Otwórz konto i odbierz voucher do Pyszne.pl

 

Errata, czyli jak zawrzeć umowę o konto w praktyce

Umowę możecie zawrzeć na 3 sposoby:

  • za pomocą przelewu internetowego z konta w innym banku (do wyboru macie: mBank, Bank Pekao, Alior Bank, T-Mobile Usługi Bankowe, eurobank, BS Wschowa oraz Raiffeisen Polbank) – w tym przypadku należy wykonać przelew weryfikacyjny na 1 zł z banku, w którym posiadacie konto (przelew podlega zwrotowi).  Pamiętajcie, iż wszystkie dane we wniosku muszą zgadzać się z danymi w obecnym banku i w dowodzie osobistym. Przelew weryfikujący można wykonać wyłącznie z konta, które zostało założone w placówce banku lub poprzez kuriera (tak, by obecny bank posiadał Twój wzór podpisu), konieczne będzie również załączenie skanu dowodu osobistego do wniosku internetowego,
  • za pośrednictwem kuriera – przez podpisanie umowy w dogodnym czasie i miejscu (na przykład w pracy lub szkole) – konieczne jest załączenie skanu dokumentu do wniosku, nie ma natomiast potrzeby przekazywania kserokopii dowodu kurierowi,
  • za pośrednictwem weryfikacji w rozmowie wideo z doradcą – konieczne jest posiadanie urządzenia wyposażonego w kamerę z dostępem do internetu oraz przeglądarką internetową inną niż Internet Explorer. Osobiście testowałem tę formę podpisania umowy (przez smartfona) i przyznam szczerze, że wszystko poszło dość sprawnie. Obyło się bez kuriera, czy też problemów z przelewem weryfikacyjnym.

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

22

tysięcy
polubień

3.1

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów