fbpx

Santander Bank Polska: rekordowe 350 zł łatwej premii na start w promocji Konto Jakie Chcę

Trwa do:
20 grudnia 2021

Santander Bank Polska jeszcze mocniej uatrakcyjnił najnowszą promocję Konta Jakie Chcę! Oprócz solidnego 350 zł premii na start (300 zł gotówkowej premii bazowej oraz 50 zł w programie poleceń) otrzymacie 150 zł premii ekstra w postaci vouchera do Biedronki lub RTV Euro AGD. Razem daje nam to rekordowe 500 zł premii, czyli sytuację bez precedensu w dotychczasowych promocjach konta osobistego. Po założeniu konta, dodatkowo będziecie mogli polecać promocję swoim bliskim, dzięki czemu dorobicie nawet 500 zł ekstra w programie poleceń. Prowadzenie Konta Jakie Chcę oraz wydawana do niego karta będą dla Was w pełni darmowe po spełnieniu niezbyt wygórowanych warunków. Do innych zalet konta możemy zaliczyć bezpłatne przelewy natychmiastowe, a na deser – do 300 zł zwrotu za płatności rachunków. Co do tej ostatniej kwestii, w listopadzie i grudniu Santander Bank przygotował dla Was specjalną propozycję.

Uczestnictwo w promocji – 300 zł premii gotówkowej

Zgodnie z regulaminem, w promocji z bonusem mogą wziąć udział osoby, które w okresie:

 • od 1 listopada 2020 roku bezwzględnie nie posiadały konta osobistego w Santander Bank Polska,
 • od 1 kwietnia 2019 roku nie otworzyły konta w Santander Bank Polska w jakiejkolwiek promocji z premią.

Jeśli natomiast posiadacie inny produkt Santandera (na przykład kartę kredytową, czy konto oszczędnościowe – śmiało możecie wziąć udział i w tej promocji). Jeżeli nie do końca rozumiecie, o co chodzi w kwestii okresów karencji – tłumaczę to na poniższych przykładach.

Jeśli przykładowo założyliście promocyjne konto z jakąś premią 1 lutego 2019 roku, a następnie zamknęliście je 4 marca 2020 roku – możecie wziąć udział w promocji.

Inny przykład: założyliście konto bez żadnej premii 16 października 2019 roku i zamknęliście je 30 grudnia 2020 roku – w takim przypadku nie możecie wziąć udziału w promocji, ponieważ posiadaliście aktywne konto po 1 listopada 2020 roku.

A tu taki przykład: założyliście konto w promocji z premią 30 grudnia 2019 roku i zamknęliście je 30 maja 2020 roku – niestety w tym przypadku też nie możecie wziąć udziału w promocji, ponieważ konto w promocji z premią założyliście po 1 kwietnia 2019 roku.

Jeśli nie macie pewności, co do kwestii okresu karencji – pytajcie o to śmiało w komentarzach.

Jak założyć promocyjne konto?

Aby założyć konto, na początek złóżcie wniosek na dedykowanej stronie promocji. Pamiętajcie również o wyrobieniu karty debetowej Mastercard lub VISA. Wniosek możecie złożyć zarówno na komputerze, jak i na urządzeniu mobilnym.

Poza tym, warunkiem uczestnictwa jest podanie aktualnego numeru telefonu do kontaktu z bankiem oraz wyrażenie zgód:

 • zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych (elektronicznie i telefonicznie),
 • zgody na Elektroniczny Kanał Kontaktu (EKK) – czyli na elektroniczną formę przekazywania korespondencji, zamiast tradycyjnej korespondencji papierowej,
 • zgody na kontakt w celu realizacji wniosku i dostarczeniu regulacji bankowych.

Na złożenie wniosku macie czas do 20 grudnia 2021 roku, zaś ostateczny termin zawarcia umowy to 5 stycznia 2022 roku. Umowę zawrzecie za pośrednictwem kuriera.

Pamiętajcie, iż w celu zdobycia 50 zł w ramach programu poleceń, podczas składania wniosku należy wpisać kod polecenia w odpowiednim polu. W przypadku programu poleceń okres karencji jest niemal tożsamy z okresem karencji dla premii głównej, a dokładniej mówiąc o miesiąc dłuższy. W programie poleceń jest on datowany na dzień 1 października 2020 roku (po tym dniu nie można było posiadać konta w Santander Banku, by otrzymać premię w programie poleceń). Możecie użyć mojego kodu polecenia: 1008552568 lub kodu uzyskanego od kogoś bliskiego. Kod ten wpiszecie we wniosku pod wyborem karty płatniczej.

300 zł premii na start – warunki promocji

Pierwsze 100 zł premii otrzymacie za samo zawarcie umowy o konto wraz z wyrażeniem stosownych zgód. Ponadto w miesiącu otwarcia konta co najmniej raz musicie zalogować się do aplikacji mobilnej banku Santander Mobile.

Aby zdobyć kolejne 200 zł premii bazowej należy w trzech kolejnych miesiącach po otwarciu konta (w każdym miesiącu z osobna):

 • zapewnić wpływ na konto na kwotę co najmniej 1000 zł,
 • wykonać minimum 1 transakcję bezgotówkową kartą debetową na kwotę co najmniej 10 zł,
 • zalogować się minimum 1 raz do aplikacji Santander Mobile.


Zatem, zakładając konto w listopadzie 2021 roku, warunki spełnijcie w: grudniu 2021 roku oraz w styczniu i lutym 2022 roku.

Natomiast zakładając konto w grudniu 2021 roku lub styczniu 2022 roku, warunki spełnijcie w: styczniu, lutym oraz marcu 2022 roku.

Co do kwestii wpływu, przelew na 1000 zł z waszego konta w innym banku lub od kogoś bliskiego bezproblemowo zapewni spełnienie warunków promocji. Po zaksięgowaniu środków, jeszcze tego samego dnia możecie je przelać z powrotem na swoje główne konto.

Transakcje kartą debetową możecie wykonać w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych, jak i przez Internet.

Wypłata 300 zł premii gotówkowej

W przypadku kont otwartych w listopadzie 2021 roku, premia wypłacona zostanie przelewem na konto w Santander Banku w terminie:

 • do 20 grudnia 2021 roku (jeszcze przed świętami) – pierwsze 100 zł za założenie konta,
 • do 31 marca 2022 roku – pozostałe 200 zł premii.

Natomiast w przypadku kont otwartych w grudniu 2021 roku lub styczniu 2022 roku, premia wypłacona zostanie przelewem na konto w Santander Banku w terminie:

 • do 31 stycznia 2021 roku – pierwsze 100 zł za założenie konta,
 • do 30 kwietnia 2022 roku – pozostałe 200 zł premii.

W podanych terminach należy rzecz jasna posiadać aktywne konto oraz wyrażone wcześniej zgody. Później zaś zgody możecie już wycofać. A jeśli chodziłoby Wam po głowie, aby zamknąć konto, więcej na tego typu tematy pisałem tutaj.

Szczegóły w regulaminie promocji.

50 zł premii w programie poleceń

Bonus w programie poleceń wypłacany jest gotówkowo. Aktualna edycja programu potrwa do końca lutego 2022 roku, także spokojnie możecie połączyć obie promocje, a później sami zarabiać poprzez polecanie.

Aby zdobyć bonus w ramach programu poleceń, wystarczy, że licząc od momentu aktywacji konta do końca następnego miesiąca:

 • wykonacie płatności kartą debetową na łączną kwotę co najmniej 300 zł. Przez płatność rozumie się zarówno transakcje w tradycyjnych punktach sprzedaży (przykładowo sklepy, stacje benzynowe), jak i w Internecie (Allegro, sklepy internetowe, zakup biletów etc).,
 • minimum jeden raz zalogujecie się do bankowości internetowej lub mobilnej. 


Oczywiście wykonując płatności kartą na poczet promocji bazowej, jednocześnie “wyrabiacie warunki” dla programu poleceń. Premie z tytułu programu poleceń będą wypłacane w miesiącu następującym po spełnieniu warunków promocji przez poleconego. Przykładowo, jeśli konto założycie w listopadzie 2021 roku, a warunki spełnicie do końca grudnia 2021 roku, wówczas nagrodę z tytułu programu poleceń otrzymacie przelewem w styczniu 2022 roku.

Szczegóły w regulaminie programu poleceń „Polecam mój Bank- edycja XII”.

150 zł bonusu jako voucher Biedronka / RTV Euro AGD

Zgodnie z regulaminem, z tej części promocji mogą wziąć udział osoby, które w okresie od 1 listopada 2020 roku nie posiadały konta osobistego w Santander Bank Polska. Oznacza to, iż okres karencji jest tożsamy z okresem karencji głównej promocji. Akcja trwa od 15 listopada do 31 grudnia 2021 roku.

Aby zdobyć voucher należy założyć konto wraz z wyrażeniem zgód marketingowych na dedykowanej stronie promocji, a następnie zarejestrować swój udział na specjalnie przygotowanej podstronie. Tam też zdecydujecie, który voucher bardziej Was interesuje – Biedronka czy też RTV Euro AGD. Na rejestrację macie czas do 31 stycznia 2022 roku.

Formularz promocji Santander Bank PolskaWaszym ostatnim zadaniem będzie wykonanie płatności kartą na łączną kwotę co najmniej 300 zł również w terminie do 31 stycznia 2022 roku. Oznacza to, iż spełniając warunki dla programu poleceń…od razu zapewnicie sobie wybrany voucher. Płatności możecie wykonywać zarówno w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych, jak i przez Internet.

Bank udostępni nagrody w terminie do 28 lutego 2022 roku za pośrednictwem bankowości elektronicznej. Oczywiście w tym czasie wasze konto musi być aktywne i nie może być w fazie wypowiedzenia.

Ważność obu voucherów jest dość krótka, ponieważ należy je wykorzystać w terminie do 31 marca 2022 roku. Voucher do Biedronki ma charakter wielorazowy – aż do wyczerpania salda, zaś w przypadku RTV Euro AGD nagrodę można wykorzystać jednorazowo (w sklepie stacjonarnym lub w sklepie internetowym marki).

Szczegóły w regulaminie promocji z voucherem o wartości 150 zł. Pula nagród w promocji to 4000 sztuk (łączna wartość nagród wynosi 600.000 zł).

Pula nagród została wyczerpana 13 grudnia 2021 roku.

Szczegóły Konta Jakie Chcę

Aby prowadzenie konta i obsługa karty były darmowe, należy zapewnić w danym miesiącu wpływ zewnętrzny (na przykład z waszego konta w innym banku) na kwotę co najmniej 500 zł oraz wykonać minimum jedną płatność kartą debetową lub BLIKIEM. W przypadku niespełnienia tych warunków, opłata za konto to 6 zł, zaś za kartę debetową to 8 zł. Jeśli macie mniej niż 26 lat, nie musicie zapewniać wpływu na 500 zł. Prowadzenie konta będzie dla Was bezwarunkowo darmowe. Pozostałe opłaty:

 • 0 zł za przelewy internetowe,
 • 0 zł za przelewy natychmiastowe,
 • 0 zł za wypłaty BLIKIEM z dowolnego bankomatu,
 • 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów Santander Bank Polska,
 • 0 zł za wpłatę gotówki we wpłatomatach Santander Bank Polska,
 • 5 zł za wypłatę gotówki z pozostałych bankomatów w Polsce, opłata nie jest pobierana od osób w wieku do 26 lat,
 • 0 zł za dostęp do Google Pay, Apple Pay, Fitbit Pay, Garmin Pay oraz BLIKA.

Szczegóły – Tabela Opłat i Prowizji.

Jak widzicie, spełniając warunki promocji, przy okazji zapewnicie sobie zwolnienie z opłat za konto i kartę. Warto mieć na uwadze, iż Santander Bank Polska jako jedyny bank w Polsce zapewnia nielimitowane przelewy natychmiastowe.

Do 300 zł zwrotu za płatności rachunków domowych

Dodatkowym benefitem w przypadku Konta Jakie Chcę jest zwrot 1% wartości opłacanych rachunków za prąd, gaz, telefon, Internet i telewizję. Maksymalnie możecie w ten sposób zdobyć do 25 zł zwrotu miesięcznie. Co ważne, w listopadzie oraz grudniu 2021 roku w ramach promocji zwrot zostanie podwojony i wyniesie 2% od wartości rachunków. W ten sposób jeszcze łatwiej uzyskacie swoisty moneyback. Więcej na temat podwojenia zwrotów w osobnym regulaminie.

W celu otrzymywania zwrotów należy potwierdzić (zweryfikować) opłacane faktury, które mogą być wystawione wyłącznie na posiadacza lub współposiadacza Konta Jakie Chcę. Faktury możecie potwierdzić na 3 sposoby:

 • po zalogowaniu do bankowości elektronicznej, w zakładce Twoje sprawy. W polu Wyszukaj sprawę wpiszcie frazę „faktura”, po czym pojawi się Wam opcja dodania faktury w ramach promocji. W formularzu, oprócz nazwy kontrahenta, należy również załączyć skan faktury, jej zdjęcie lub oryginał w pliku pdf,
 • za pośrednictwem wideo rozmowy – w tym przypadku fakturę okazujecie do kamery, by wideodoradca mógł wprowadzić dane odbiorców do zwrotów,
 • w placówce banku – w tym przypadku musicie ze sobą zabrać wydruki faktur lub ich oryginały.

Po weryfikacji faktur wystarczy już tylko opłacać rachunki standardowymi przelewami przez Internet (wybierając odbiorcę zdefiniowanego), za pośrednictwem zleceń stałych lub poleceniem zapłaty. Pamiętajcie jedynie, że z promocji wyklucza się płatności za usługę, która stanowi składnik czynszu. Premie będą wypłacane do 7. dnia kalendarzowego kolejnego miesiąca. Są one oczywiście zwolnione z opodatkowania.

Szczegóły w zasadach sprzedaży premiowej.


50 zł premii dla polecającego w ramach programu poleceń

Premie na start to jeszcze nie wszystko. O wiele więcej możecie zarobić poprzez polecanie promocji swoim bliskim. Za każde skuteczne polecenie konta, regulamin przewiduje 50 zł nagrody.

Polecającym może być posiadacz konta osobistego w Santander Bank Polska wraz z dostępem do aplikacji mobilnej i bankowości elektronicznej. Aby móc polecać konto, musicie wygenerować swój kod polecenia w bankowości online, w zakładce Program poleceń. Dodatkowym wymogiem jest wyrażenie zgód marketingowych, handlowych i na EKK oraz podanie numeru kontaktowego z bankiem. Teraz pozostaje już tylko przekazywanie kodu poleceń swoim bliskim. Jeśli będą oni skrupulatnie spełniać warunki promocji, bank będzie wypłacał Wam premie w miesiącu następującym po spełnieniu warunków promocji przez poleconego.

W ramach bieżącej edycji programu możecie odebrać maksymalnie 500 zł premii. Ponadto pamiętajcie, iż osoba polecona może następnie zostać polecającym! W ten oto sposób zwielokrotnicie swoje zyski po założeniu konta.

Szczegóły w regulaminie programu poleceń „Polecam mój Bank- edycja XII”.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów