Santander Bank Polska: konto dla dzieci z 100 zł premii, a do tego 480 zł premii w promocji dla dorosłych!

Trwa do:
4 czerwca 2023

Oferowane przez Santander Bank Polska konto dla dzieci to jeden z najchętniej wybieranych rachunków wśród rodziców. W kolejnej edycji promocji bank próbuje nakłonić Was do założenia konta z premią gotówkową w wysokości 100 zł (możecie zdobyć więcej niż jedną premię, jeśli macie więcej dzieci!). Serdecznie polecam Wam zapoznać się z regułami akcji – są one wyjątkowo proste, o czym przekonacie się, czytając ten artykuł. Sam rachunek jest całkowicie darmowy i może okazać się dobrym narzędziem do nauki finansów już dla najmłodszych dzieci. Promocja łączy się oczywiście z akcją promującą konto osobiste, w ramach której zdobędziecie nawet 480 zł premii na start.

100 zł premii za konto dla dziecka lub nastolatka w wieku do 17 lat

Promocja skierowana jest dla dzieci i nastolatków w wieku od 0 do 17 lat. Zależnie od wieku dziecka konieczne będzie spełnienie nieco innych warunków. Na początek ważne jest, by dnia 10 maja 2023 roku ani nigdy wcześniej dziecko nie posiadało konta w omawianym banku. Pociecha powinna mieć ponadto dowód osobisty lub paszport. Jako rodzice powinniście z kolei posiadać konto osobiste w Santander Bank Polska z dostępem do bankowości online. Nie macie jeszcze konta? Możecie je założyć, zgarniając nawet 480 zł premii w promocji na start!

Jeszcze przed zawnioskowaniem o konto upewnijcie się, że macie aktywny Elektroniczny kanał kontaktu i zgodę na kontakt telefoniczny i elektroniczny w celach marketingowych (zgód udzielicie, klikając w odnośniki i logując się do swojego konta ;))

Tutaj znajdziesz konto dla dziecka w Santander Bank Polska

Zasady promocji

W zależności od wieku dziecka, powinniście spełnić inne warunki promocji.

W przypadku dziecka w wieku do 12 lat wykonujemy następujące kroki:

  • Do dnia 4 czerwca 2023 roku powinniście przystąpić do akcji, wypełniając formularz rejestracyjny na dedykowanej stronie promocji.
  • Następnie zalogujcie się do swojej bankowości elektronicznej i załóżcie konto dla dziecka, wyrażając niezbędne zgody marketingowe.
  • Do dnia 11 czerwca 2023 roku powinniście przelać na rachunek dziecka minimum 50 zł.

W przypadku nastolatka w wieku 13-17 lat postępujemy nieco inaczej:

  • Do dnia 4 czerwca 2023 roku powinniście przystąpić do akcji, wypełniając formularz rejestracyjny na dedykowanej stronie promocji.
  • Następnie zalogujcie się do swojej bankowości elektronicznej i załóżcie konto dla nastolatka wraz z kartą Dopasowaną Visa lub Mastercard i usługami bankowości online Santander Bank Polska. Pamiętajcie o wyrażeniu wszystkich zgód marketingowych w imieniu małoletniego.
  • Dziecko do dnia 18 czerwca 2023 roku powinno zapłacić kartą debetową lub BLIKiem co najmniej 1 raz oraz 3 razy zalogować się do aplikacji Santander Mobile za pomocą własnego loginu i hasła.

Jeśli chodzi o wymagane płatności kartą lub Blikiem, zaliczają się zarówno płatności za towary i usługi w sklepach stacjonarnych, jak i te online. Co do płatności Blik – możecie wykorzystać klasyczne płatności z kodem wygenerowanym w aplikacji oraz wypłaty Blikiem z bankomatu! Nastolatek nie może jednak wykonywać płatności zbliżeniowych Blikiem, gdyż nie spełni w ten sposób warunku płatności. Ponadto w regulaminie promocji zapisano: Transakcje BLIK może wykonywać Klient, który posiada Konto osobiste oraz w Umowie podał numer telefonu do przesyłania smsKodów.

Przekazanie nagród

Nagroda w postaci przelewu na 100 zł zostanie przekazana na konto dziecka najpóźniej 30 czerwca 2023 roku. Do tego czasu wszystkie otwarte w ramach promocji produkty powinny pozostać aktywne, podobnie jak wyrażone zgody. W promocji dostępnych jest tylko 2000 nagród.

Szczegółów szukajcie w regulaminie promocji.

Konto Jakie Chcę dla młodych w Santander Bank Polska

Prowadzenie konta w przypadku osób do 26. roku życia jest bezwarunkowo darmowe. Darmowe są również przelewy krajowe w bankowości elektronicznej. W przypadku wykonania co najmniej 1 płatności kartą lub Blikiem opłata za użytkowanie karty Dopasowanej dla młodzieży w wieku 13-18 lat nie będzie pobierana (w przeciwnym wypadku wyniesie 8 zł). Darmowe są także wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce.

Więcej na temat konta dla dzieci od Santander Bank Polska przeczytacie na tej stronie banku.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów