Santander Bank Polska: 50 zł premii do Allegro za konto dziecka oraz nawet 480 zł w promocji konta dla dorosłych!

Trwa do:
12 czerwca 2022
Dostępność wniosków
1000

Konto Jakie Chcę w Santander Bank Polska to dobrze znany produkt na rachunków osobistych. Bank ogłosił właśnie drugą edycję popularnej promocji skierowanej do młodych i najmłodszych użytkowników. Prowadzona obecnie akcja dla osób w wieku 0-17 lat to doskonała okazja, by pokazać dzieciom świat finansów w bezpieczny dla nich sposób oraz przy okazji zarobić nieco dodatkowej gotówki. 50 zł kieszonkowego to w końcu całkiem solidna zachęta. Rodzice, którzy nie posiadają konta w omawianym dziś banku, mogą z kolei otrzymać premię o wartości nawet 480 zł, a do tego dostęp do Lokaty Mobilnej na 5% w skali roku.

Uczestnicy promocji Santander Bank Polska

Choć promocja i konto dotyczą głównie najmłodszych użytkowników banku (wszystkich poniżej 18 roku życia), to uczestnikiem akcji jest oczywiście prawny opiekun. Opiekun powinien posiadać konto wraz z dostępem do bankowości internetowej w Santander Bank Polska i korzystać z Elektronicznego Kanału Kontaktu z bankiem (tutaj znajduje się instrukcja jak go włączyć lub sprawdzić, czy jest włączony). Uczestnik powinien też wyrażać zgodę na kontakt telefoniczny w celach marketingowych oraz na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną, oraz nie wyrażać sprzeciwu na przetwarzanie danych marketingowych w banku.

Dziecko z kolei nie mogło posiadać konta dla młodych w banku organizującym promocję na dzień 18 maja 2022 roku.

Nie masz konta w Santander Bank Polska?

Jeśli jako rodzice nie jesteście jeszcze klientami tego banku, jesteście w jeszcze lepszej sytuacji. Za założenie darmowego konta otrzymacie bowiem nawet 480 zł łącznej premii na prostych zasadach. Analiza promocji dla dorosłych znajduje się w dedykowanym artykule. Trzeba się jednak spieszyć – akcja trwa tylko do końca maja!

Konto Jakie Chcę to obecnie jeden z najciekawszych rachunków osobistych na rynku. Konto będzie darmowe po spełnieniu łatwych warunków (spokojnie, wystarczy zwyczajne korzystanie z rachunku). Jednym z jego wielu atutów jest nielimitowana pula darmowych przelewów natychmiastowych.

Oprócz tego będziecie mogli założyć niezłą lokatę mobilną na 5% w skali roku. Maksymalna kwota lokaty to 20.000 zł, zaś okres deponowania środków to 4 miesiące.

Zasady promocji

Promocja trwa do 12 czerwca 2022 roku lub do momentu wyczerpania puli 1000 nagród (o tym fakcie bank poinformuje w tym miejscu). W tym czasie powinniście przejść na dedykowaną stronę promocji i wypełnić znajdujący się na niej formularz, a następnie „wyklikać” konto dziecka w bankowości elektronicznej (Konto dla Dziecka w zakładce Oferta banku).

Formularz promocyjny Santander Bank Polska

W tym samym terminie podpiszcie umowę o konto dla dziecka (online) z usługą bankowości elektronicznej, wyraźcie zgody na kontakt z dzieckiem drogą elektroniczną i kontakt telefoniczny w celu marketingowym.

Ostatnie kroki zależą już od wieku dziecka.

Otwierając konto dla dzieci w wieku 0-12 lat:

  •  do 31 czerwca 2022 zapewnijcie wpływ na konto dziecka w wysokości co najmniej 50 zł.

W przypadku otwierania konta dla młodzieży w wieku 13-17 lat:

  • podpiszcie umowę o kartę debetową do konta dziecka (w terminie do 12 czerwca 2022 roku),
  • dopilnujcie, by dziecko do 30 czerwca 2022 wykonało co najmniej jedną płatność kartą debetową wydaną do konta założonego w tej promocji lub transakcję BLIKiem z tego konta (zaliczają się zarówno płatności w sklepie, jak i przelewy na telefon).

W promocji możecie założyć po jednym koncie dla wielu swoich dzieci.

Wydanie nagród Santander Bank Polska

Nagrodę w postaci e-kodu do wykorzystania w Allegro otrzymacie najpóźniej 8 lipca 2022 roku. Bank przekaże ją za pomocą bankowości internetowej lub SMS. Do tego momentu nie odwołujcie wyrażonych zgód, nie wyłączajcie EKK i nie zamykajcie konta dziecka. Nagrody są zwolnione z opodatkowania

Za pomocą e-kodu możecie opłacić duży koszyk zakupów (z produktami od jednego lub wielu sprzedających), kupić jedną droższą rzecz lub sfinansować za pomocą karty część większego zakupu. Nie można jednak łączyć kilku kart podarunkowych podczas jednej transakcji.

W przypadku, gdy kwota wykorzystana podczas transakcji jest niższa niż wartość użytego vouchera, otrzymacie nowy voucher, który zostanie przypisany do konta w Allegro, o nowej wartości, równej tej jaka pozostała po wykorzystaniu pierwotnego vouchera.

Więcej informacji o kartach podarunkowych Allegro i sposobie ich realizacji znajdziecie tutaj.

Szczegółów szukajcie w regulaminie promocji.

Konto Jakie Chcę w Santander Bank Polska

W przedstawionej promocji mamy do czynienia z flagowym rachunkiem Santander Bank Polska – tym razem jednak w wersji dla młodszych użytkowników. Konto występuje w dwóch wariantach w zależności od wieku klienta. Najważniejszą zaletą z perspektywy rodzica jest jednak pełna kontrola nad finansami dziecka. Poniższą charakterystykę zaczerpnąłem ze strony banku.

Konto Jakie Chcę dla osób poniżej 18 roku życia

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


8

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

6

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów