fbpx

Santander Bank Polska: jeszcze lepsze warunki promocji: 100 zł bonusu ekstra do Biedronki, obok 450 zł dotychczasowej premii!

Trwa do:
31 stycznia 2022
Dostępność wniosków
2000

Z końcem grudnia pisaliśmy o nowej promocji Santander Bank Polska, w której cały czas do zdobycia jest 350 zł na start oraz 100 zł w ramach programu Mastercard Bezcenne Chwile. Dziś przychodzimy z kolejną dobrą wiadomością. W ramach promocji dodatkowej, oprócz wspomnianych 450 zł odbierzecie 100 zł do wykorzystania w sklepach sieci Biedronka! Wszystkie te akcje możecie oczywiście połączyć, dzięki czemu sumaryczny zysk to nawet 550 zł! Co tu kryć, propozycja Santandera zdecydowanie wyróżnia się spośród konkurencyjnych promocji. Warto się jednak pospieszyć. Organizator przygotował wyłącznie 2000 voucherów zakupowych!

Uczestnicy promocji Santander Bank Polska

Uczestnikiem promocji może zostać pełnoletnia osoba, która od 1 stycznia 2021 roku do dnia otwarcia konta w tej promocji nie posiadała rachunku (także jako współwłaściciel) w Santander Bank Polska oraz od 1 kwietnia 2019 roku nie otworzyła konta w ramach żadnej promocji banku.

Warto pamiętać o limitowanej puli nagród. Santander Bank Polska, jako organizator akcji, rozda 2000 bonów do sklepów Biedronka.

Warunki uczestnictwa w bazowej promocji opisaliśmy tutaj.

Zasady promocji Santander Bank Polska

Podobnie, jak w przypadku głównej promocji, warunkiem uzyskania nagród jest założenie konta wraz z dostępem do bankowości internetowej za pomocą dedykowanej strony promocji. Na wykonanie tego kroku macie czas do 31 stycznia 2022 roku. Umowę o konto powinniście z kolei podpisać najpóźniej 10 lutego 2022 roku.

Pamiętajcie o wyrażeniu niezbędnych zgód:

  • na przetwarzanie danych w celach marketingowych (elektronicznie i telefonicznie),
  • na Elektroniczny Kanał Kontaktu (EKK) – czyli na elektroniczną formę przekazywania korespondencji, zamiast tradycyjnej korespondencji papierowej,
  • na kontakt w celu realizacji wniosku i dostarczeniu regulacji bankowych. 

Gdy dokonacie już wszystkich formalności, wystarczy spełnić łatwy warunek. Mianowicie powinniście do 28 lutego 2022 roku włączyć usługę Moje Cele, dodając sposób oszczędzania Końcówki transakcji i odłożyć w ten sposób minimum 50 zł w terminie do 30 czerwca 2022 roku.

Szczegółów szukajcie w regulaminie promocji.

Przekazanie nagród

Bank przekaże nagrodę drogą elektroniczną najpóźniej 31 lipca 2022 roku (przez SMS lub bankowość elektroniczną). Do tego czasu Wasze konto powinno być aktywne, a na saldzie rachunku Moje cele powinno znajdować się minimum 50 zł.

Karta podarunkowa do Biedronki jest wielorazowa. Możecie stopniowo wykorzystywać saldo. Środki ważne będą bezterminowo, aż do ich wykorzystania.

Dokładne warunki korzystania z kart podarunkowych Biedronki znajdziecie w tym regulaminie.

Moje cele – co to takiego?

Moje Cele to darmowa usługa Santander Bank Polska, usprawniająca oszczędzanie na wybrane cele. Dostęp do niej znajdziecie w bankowości elektronicznej lub mobilnej – już na głównym pulpicie. Wystarczy, że ustawicie cel (na przykład Mieszkanie i remont, Dzieci, Samochód czy inny, dowolnie przez Was zdefiniowany), a następnie wybierzecie sposób oszczędzania. Dostępne jest automatyczne oszczędzenie (bank przekaże na konto-skarbonkę określoną kwotę co miesiąc – ta opcja nie bierze udziału w promocji) lub zaokrąglanie końcówek transakcji z ewentualnym mnożnikiem.

Działa to bardzo prosto:

Gdy podczas zakupów zapłacicie 55,10 zł, na Wasz cel zostanie przekazane 90 groszy (bez mnożnika).

Jeśli zdecydujecie się na jeden z dwóch dostępnych mnożników (x5 lub x10), na wybrany cel bank przekaże automatycznie 4,50 zł (90 groszy x 5) lub 9 zł (90 groszy x 10).

Wybierając cel, należy też podać kwotę, do jakiej będziecie dążyć, co powinno Was jeszcze bardziej zmotywować. „Przeklikanie” Mojego Celu trwa 2 minuty. Sam zacząłem właśnie testować tę usługę. 🙂

Subkonto, na które trafiają końcówki i inne oszczędności w ramach usługi nie jest oprocentowane.

Uzupełnienie głównej promocji Santander Bank Polska

Pamiętajcie, że opisana tu promocja, w której zarobicie 100 zł do wydania w sklepach Biedronka to tylko deser. Główne danie w postaci nawet 450 zł czeka na Was w tym artykule.

Wystarczą zaledwie 2 minuty, by zwiększyć bazową premię o 100 zł.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów