fbpx

Santander Bank: 100 zł do wykorzystania na Pyszne.pl za uruchomienie darmowego limitu w koncie lub innego produktu kredytowego

Santander Bank w ostatnich miesiącach promuje się na potęgę. Okazuje się, iż oprócz zakładania rachunków, bank postanowił zachęcić klientów do skorzystania również z oferty kredytowej. Do zdobycia jest 100 zł premii w formie bonu do wykorzystania w serwisie Pyszne.pl. Jako, że akcja skierowana jest do posiadaczy rachunku, najkorzystniejszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z darmowego limitu w koncie. Pozostałe opcje to karta kredytowa (lepiej poczekać na przyzwoitą promocję startową) oraz kredyt gotówkowy (który trochę może kosztować). Wisienką na torcie jest wartość dodana w postaci budowy pozytywnej historii kredytowej w BIK-u. Pisałem o tym między innymi w analizie darmowego kredytu od Credit Agricole. Natomiast nowym klientom Santander Banku polecam promocję Konta Jakie Chcę z premią wynoszącą 280 zł lub nawet 380 zł w przypadku studentów.

 

 

Uczestnicy promocji

Promocja skierowana jest zarówno do nowych, jak i obecnych klientów Santander Banku. Jeśli nie posiadacie jeszcze konta, możecie je otworzyć ekspresowo, za pośrednictwem przelewu weryfikacyjnego.

Poza tym, warunkiem uczestnictwa jest podanie aktualnego numeru telefonu do kontaktu z bankiem oraz wyrażenie (najpóźniej w dniu rejestracji):

  • zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych,
  • zgody na Elektroniczne Kanały Komunikacji (EKK),
  • zgody na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną.

 

Zasady promocji

Jeśli spełniacie warunki uczestnictwa, zarejestrujcie się na dedykowanej stronie promocji. Następnie w ramach bankowości elektronicznej lub mobilnej (w ofercie na klik) zawnioskujcie o kredyt gotówkowy, limit w koncie lub kartę kredytową. Ostatecznym warunkiem będzie pozytywne rozpatrzenie wniosku oraz podpisanie umowy.

Na złożenie wniosku kredytowego macie czas do 5 maja 2019 roku. Jednak warto zauważyć, iż akcja skierowana jest do 650 osób, które jako pierwsze spełnią warunki promocji. Zatem im szybciej załatwicie formalności, tym lepiej.

Nagroda zostanie wysłana mailowo do 17 maja 2019 roku w postaci pojedynczego kodu o wartości 100 zł lub dwóch kodów po 50 zł.

Szczegóły w regulaminie promocji.

 

Jaki produkt wybrać?

Moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem będzie zawnioskowanie o limit w koncie. W ten sposób z promocji skorzystacie bezkosztowo, ponieważ prowizja za przydzielenie limitu wynosi 0%. Po aktywowaniu debetu, nie musicie nawet z niego korzystać. To dość normalne zjawisko, jeśli ze swoimi wydatkami nie schodzicie „poniżej kreski”. W ten sposób nie zapłacicie ani grosza odsetek. Jedyny koszt jaki może się pojawić to 1% prowizji za odnowienie debetu w pierwszą rocznicę podpisania umowy. Jednak do tego momentu możecie zrezygnować z limitu w koncie.

Aby skorzystać z debetu, po zalogowaniu w bankowości wybierzcie opcję Oferta banku, a następnie Kredyt w rachunku płatniczym (Limit kredytowy w koncie osobistym) NA KLIK.

W kolejnym kroku wypełnijcie dane dotyczące waszej sytuacji dochodowo-kosztowej (w przybliżeniu). Następnie wybierzcie kwotę limitu. Maksymalna kwota podana jest przez bank. Osobiście podałem symboliczne 1000 zł. W tym miejscu możecie jednocześnie zrezygnować z odnowienia limitu na kolejny rok. W ten sposób nie będziecie musieli pamiętać o wyłączeniu limitu w przyszłości, by nie nadziać się na prowizję. Na końcu wystarczy zatwierdzić dyspozycję SMS-em. Pozytywna decyzja kredytowa dotarła do mnie mailowo i SMS-owo krócej niż w ciągu minuty 🙂
Co by tu zjeść dobrego? 😉

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

 

 

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

22

tysięcy
polubień

3.1

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów