fbpx

Santander Bank: korzystny moneyback z kartą kredytową 1|2|3, czyli do 760 zł w ciągu roku

Trzeba przyznać, iż Santander Bank ma nieco inną strategię promocyjną niż większość banków w Polsce. O ile w przypadku kont osobistych, bank stosuje typowe premie na start (obecnie jest to do 380 zł), o tyle w przypadku kart kredytowych czerwony bank woli stawiać na cykliczne wypłacanie bonusów w postaci moneyback. Flagowym plastikiem w ofercie Santandera jest karta 1|2|3 zapewniająca (tak jak wskazuje jej nazwa), zwroty na poziomie 1%, 2% lub 3% w zależności od kategorii zakupowej. Razem do zdobycia jest nawet 760 zł w skali roku. W odróżnieniu od zdecydowanej większości promocji, w przypadku karty 1|2|3, promocja ma charakter ciągły, również w kolejnych latach. Przy okazji przypominam o Koncie Systematycznym zapewniającym oprocentowanie na poziomie 2,7% w skali roku dla kwoty do 100.000 zł. Cóż, nie da się ukryć, iż obecna oferta Santandera jest kompletna 🙂

 

 

Warunki promocji

Promocja nie ma ani określonego czasu trwania, ani wykluczeń w zakresie definicji „nowego klienta”. O kartę mogą zawnioskować zarówno nowi, jak i obecni klienci Santander Banku, wypełniając krótki formularz na dedykowanej stronie promocji. Przez większość procesu przyznawania karty przeprowadzi Was konsultant na infolinii. Po wypełnieniu formularza przygotujcie sobie między innymi:

  • datę zawarcia umowy o pracę lub datę przyznania świadczenia emerytalnego/renty,
  • wysokość średnich dochodów netto z ostatnich trzech miesięcy,
  • dane o zaciągniętych kredytach i pozostałych zobowiązaniach finansowych.

Dla limitu do 10.000 zł, bank nie wymaga zaświadczenia o dochodach. Dodatkowym wymogiem w ramach promocji jest ustanowienie automatycznej minimalnej spłaty zadłużenia na karcie. Jeśli nigdy dotychczasowo nie korzystaliście z karty kredytowej, zachęcam Was do zapoznania się z moim autorskim poradnikiem „Jak działa karta kredytowa?”.

 

Karta kredytowa 1|2|3 zapewnia moneyback według poniższego schematu:

  • 1% zwrotu wydatków we wszystkich supermarketach spożywczych w Polsce,
  • 2% zwrotu wydatków na wszystkich stacjach paliw w Polsce,
  • 3% zwrotu wydatków we wszystkich restauracjach i fastfoodach w Polsce.

Łączna suma zwrotów w ciągu roku nie może przekroczyć 760 zł (w ciągu miesiąca 63,33 zł). Zwroty wypłacane będą do 7. dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym wykonacie transakcje. Wypłacona premia zostanie zarachowana jako spłata dotychczasowego zadłużenia lub utworzy nadwyżkę, którą będziecie mogli spożytkować podczas zakupów.

Kartę możecie dodatkowo podłączyć do programu Mastercard Priceless Specials. Dzięki temu z jednej strony będziecie otrzymywali punkty od Santandera, z drugiej zaś punkty od Mastercarda.

 

Szczegóły karty kredytowej 1|2|3

Opłata roczna za kartę w pierwszym roku wynosi 0 zł pod warunkiem rozliczenia minimum 10 transakcji w ciągu 3 miesięcy od dnia podjęcia pozytywnej decyzji o wydaniu karty (za wyjątkiem przelewów z karty kredytowej). W przeciwnym wypadku opłata wyniesie 120 zł.

W kolejnych latach opłata wynosi 10 zł miesięcznie. W tym przypadku również można uniknąć opłaty poprzez wykonanie 10 transakcji, aczkolwiek warunek ten należy spełniać w każdym miesiącu.

Okres bezodsetkowy wynosi 54 dni, zaś RRSO poza okresem bezodsetkowym 14,36%.

 

Szczegóły:

 

 

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów