fbpx

Santander Bank Polska: 150 zł premii od Bankier.pl oraz do 900 zł zwrotu za płatności kartą w promocji Konta Firmowego Godnego Polecenia

Oprócz trwającej promocji konta osobistego, w której cały czas możecie zdobyć nawet 830 zł premii, Santander Bank ruszył z bardzo ciekawą akcją promującą Konto Firmowe Godne Polecenia. Łączna kwota jaką możecie zdobyć nawiązując współpracę z Santanderem przekracza sumę 1000 zł! Otóż 150 zł na start otrzymacie w ramach akcji z Bankier.pl za samo założenie konta i wykonanie jednej płatności lub przelewu zewnętrznego na dowolną kwotę! Co tu kryć, będzie to najłatwiejsze 150 zł zarobione przez waszą firmę 🙂 Kolejne 900 zł bank wypłaci Wam natomiast w formie 4% moneyback od rutynowych zakupów kartą debetową (do 150 zł w skali miesiąca). Oprócz tego, bank wprowadził dodatkowe zwroty na wybrane płatności przy użyciu karty Mastercard Business Debit. Mianowicie, za opłacanie autostrad otrzymacie 6% zwrotu, za nocowanie w hotelach i motelach 4%, zaś za tankowanie na stacjach Circle K uzyskacie 2% moneyback – to Wam przyniesie kolejne setki złotych premii. Ponadto uzyskacie 24-miesięczną gwarancję zwolnienia z opłat za większość usług związanych z użytkowaniem konta, między innymi za prowadzenie rachunku, kartę płatniczą, wszystkie bankomaty na świecie, czy też 10 przelewów natychmiastowych. Aha, i pamiętajcie, iż osoby prowadzące działalność gospodarczą mogą tak samo jak klienci detaliczni zakładać niezliczoną ilość kont bankowych i korzystać z oferowanych promocji bankowych.

 

 

Uczestnictwo w promocji

Z promocji mogą skorzystać wyłącznie przedsiębiorcy prowadzący firmę w formie jednoosobowej działalności gospodarczej (czyli w sumie większość przedsiębiorców), których przychody roczne nie przekraczają kwoty 10.000.000 zł. Warunkiem udziału w akcji jest nieposiadanie konta firmowego (również jako współposiadacz lub pełnomocnik) w Santander Bank Polska po 21 stycznia 2019 roku. Ponadto z promocji wykluczone są osoby, które po 20 stycznia 2020 roku złożyły standardowy wniosek o konto firmowe, będący w trakcie procesowania przez bank.

 

W tym miejscu warto również wspomnieć, iż w akcji „solo” gdzie do zdobycia jest samo 900 zł premii w formie moneyback, okres karencji datowany jest według dnia 31 marca 2019 roku. Zatem, aby skorzystać z obu promocji na raz – nie można posiadać konta firmowego po 21 stycznia 2019 roku.

 

Powyższe wykluczenia nie dotyczą produktów przeznaczonych dla osób indywidualnych, na przykład konta osobistego (niefirmowego), czy karty kredytowej. Bezproblemowo możecie równolegle posiadać produkt przeznaczony dla osoby fizycznej, jak i skorzystać z promocji dla klientów firmowych. Ba, promocję konta firmowego możecie połączyć z zestawem promocji dostępnym dla klientów indywidualnych. W ten sposób łączne premie mogą nawet przekroczyć kwotę 2000 zł.

 

Jak założyć konto w promocji?

W celu uzyskania 150 zł bonusu pierwszym krokiem będzie rejestracja na dedykowanej stronie promocji. W tym miejscu podajecie tylko adres e-mail , na który następnie będzie wysłany link aktywacyjny. Pamiętajcie, iż tego samego adresu musicie później użyć podczas składania docelowego wniosku o konto. Podczas rejestracji nie musicie wyrażać dwóch ostatnich dwóch zgód marketingowych dla organizatora promocji (spółki Bonnier, właściciela serwisu Bankier.pl). Czas na rejestrację oraz złożenie wniosku macie do 23 lutego 2020 roku. Podpisanie umowy powinno natomiast nastąpić w ciągu miesiąca od złożenia wniosku (nie później jednak niż do 23 marca 2020 roku).

 

Po kliknięciu w link aktywacyjny powrócicie na stronę promocji, by złożyć docelowy wniosek o promocyjne konto. Podczas składania wniosku pamiętajcie o wyrażeniu zgody na przekazanie informacji objętych tajemnicą bankową w zakresie potwierdzenia udziału w promocji. Ponadto wyraźcie zgody kontaktowe oraz marketingowe (na kontakt telefoniczny i elektroniczny). Wyrażone zgody muszą pozostawać aktywne do dnia wypłaty premii. Później śmiało możecie je wycofać. Pamiętajcie, aby zawnioskować również o kartę debetową. Najlepszym wyborem będzie karta Mastercard Business Debit.

 

Warunki uzyskania 150 zł od Bankier.pl

Waszym głównym zadaniem będzie wykonanie jednej transakcji z wykorzystaniem nowo otwartego konta. Może to być transakcja bezgotówkowa (na przykład płatność kartą w punkcie stacjonarnym, bądź przez Internet) lub przelew zewnętrzny (przykładowo na wasze konto w innym banku). Kwota transakcji jest dowolna! Na wykonanie tej czynności macie 2 miesiące od momentu założenia konta (nie później jednak niż do 23 maja 2020 roku).

 

To wszystko! Teraz pozostaje Wam już tylko poczekać na maila z informacją o przyznaniu prawa do wypłaty premii. Organizator roześle stosowne informacje do 30 czerwca 2020 roku. Następnie w ciągu 14 kolejnych dni roboczych będziecie musieli uzupełnić dane do wypłaty premii na stronie promocji (chodzi głównie o numer rachunku założonego w promocji na który powędruje premia).

Premia zostanie wypłacona również w okresie do 14 dni roboczych od otrzymania informacji o jej przyznaniu (nie później jednak niż do 3 sierpnia 2020 roku). 

Szczegóły w regulaminie promocji „Zgarnij premię z kontem firmowym Godnym Polecenia – II edycja”.

 

Do 900 zł premii za płatności kartą

W niniejszej promocji, premia będzie wypłacana jako 4% zwrotu od płatności bezgotówkowych wykonanych kartą płatniczą. Maksymalna miesięczna premia to 150 zł, zaś czas obowiązywania promocji po założeniu konta to 6 miesięcy. Mówiąc bardziej szczegółowo, okres naliczania premii trwa 6 miesięcy liczonych od dnia otwarcia rachunku. Zatem zaraz po aktywacji konta, możecie zaczynać firmowe zakupy 🙂

Warunkiem uzyskania premii jest wykonanie w danym miesiącu rozliczeniowym co najmniej jednego przelewu na rzecz ZUS-u lub Urzędu Skarbowego o minimalnej wartości 200 zł z rachunku otwartego w ramach promocji. Przelew ten należy wykonać do 15-go dnia miesiąca następującego po miesiącu naliczenia premii z rachunku bieżącego otwartego w ramach promocji. Dzięki temu opłacanie składek lub zaliczek na podatek będzie choć trochę przyjemniejszą czynnością 🙂 Premie będą wypłacane do 25-tego dnia kolejnego miesiąca.

Szczegóły w regulaminie „Promocji dla przedsiębiorców – III edycja”.

 

 

 

 

2%, 4% oraz 6% zwrotu ekstra, czyli jakie warunki należy spełnić?

Santander Bank Polska postanowił szczególnie docenić przedsiębiorców, którzy w ramach swojej działalności muszą podróżować z miejsca A do miejsca B. W ten oto sposób otrzymacie moneyback ekstra opłacony kartą Mastercard Business Debit, który wyniesie:

 • 2% wartości płatności wykonanych na stacjach Circle K na terenie Polski,
 • 4% wartości płatności wykonanych w hotelach i motelach na terenie Polski,
 • 6% wartości płatności wykonanych za przejazdy autostradami na terenie Polski.

 

Warto jeszcze uściślić, iż w przypadku zakupów na stacjach paliw zwrot jest nieograniczony. Jako, że bank rozpoznaje transakcje wyłącznie po kodach MCC, zwroty będą wypłacane nie tylko za zakup paliwa, ale za każde inne zakupy dokonane na stacji, czyli na przykład za hot doga, płyn do spryskiwaczy, czy też komplet nowych wycieraczek.

W przypadku opcji hotelowo-motelowej oraz autostradowej, maksymalny łączny zwrot nie może przekroczyć sumy 200 zł w skali miesiąca.

 

Premie będą naliczane do 31 marca 2020 roku. Być może później promocja zostanie przedłużona. Suma należnych nagród będzie wypłacana do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego po miesiącu, w którym dokonacie płatności.

Szczegóły w regulaminie promocji “W podróży 2-4-6”.

 

Mam już konto firmowe. Po co mi drugie?

Przedsiębiorcy tak samo jak osoby fizyczne nieprowadzące działalności gospodarczej mogą posiadać więcej niż jeden rachunek bankowy. Jest to bardzo wygodne w przypadku, gdy chcecie, aby środki na waszym koncie zostały zaksięgowane natychmiastowo. Wówczas podajecie kontrahentowi numer konta założonego w banku, w którym posiada on konto. Tego typu przelewy księgowane są natychmiastowo. Innym motywatorem do zakładania kolejnych rachunków są promocje, taka jak ta.

 

Opodatkowanie premii

Promocje dla przedsiębiorców rządzą się swoimi prawami w kwestii opodatkowania. Przychód uzyskany w ramach promocji bankowych musicie rozliczyć samodzielnie, zgodnie ze stosowaną formą opodatkowania. O szczegóły pytajcie swojego księgowego. W regulaminie promocji znajdziemy jedynie zapis:

Organizator nie ponosi odpowiedzialności za realizację przez Uczestnika obowiązków podatkowych, którymi skutkuje przyznanie i wypłacenie Premii.

 

Szczegóły rachunku Konto Firmowe Godne Polecenia

W ramach promocji otrzymujecie 24-miesięczna gwarancję zwolnienia z opłat za większość usług związanych z użytkowaniem konta. Koszty prowadzenia rachunku w pierwszych 24 miesiącach są następujące:

 • 0 zł za prowadzenie konta,
 • 0 zł za wydanie i obsługę karty debetowej,
 • 0 zł za przelewy internetowe w systemie Elixir,
 • 0 zł za 10 przelewów natychmiastowych w miesiącu (system Bluecash),
 • 0 zł za wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w kraju i za granicą,
 • 0 zł za zlecenia stałe i polecenia przelewu do innego banku,
 • 0 zł za smsKody autoryzacyjne,
 • 0 zł za wpłaty gotówki we wpłatomatach Santander Bank Polska. 

 

Po upływie 24 miesięcy, opłaty będą naliczane zgodnie z bieżącą taryfą. Ewentualnie bank może też ruszyć z nową promocją lub przedłużyć niniejszą. Ogólnie warto być dobrej myśli 🙂 Szczegóły dotyczące obecnie obowiązujących stawek w taryfie opłat i prowizji.

 

 

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

22

tysięcy
polubień

3.1

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów