fbpx

Santander Bank Polska: nawet 3000 zł premii w promocji Konta Firmowego Godnego Polecenia

Trwa do:
31 marca 2021

Oprócz trwającej promocji konta osobistego, w której możecie zdobyć nawet 300 zł premii na start, Santander Bank Polska prowadzi bardzo ciekawą akcją promującą Konto Firmowe Godne Polecenia. Łączna kwota jaką możecie zdobyć nawiązując współpracę z Santander Bank Polska wynosi nawet 3000 zł! Mianowicie, pierwsze 900 zł bank wypłaci Wam w formie 3% moneyback od rutynowych zakupów kartą debetową (do 150 zł w skali miesiąca). Kolejne 100 zł otrzymacie jako bonus za podpisanie umowy o terminal płatniczy. Oprócz tego Santander Bank Polska wraz serwisem Sprzedajemy.pl postanowili wystosować do przedsiębiorców specjalną propozycję. W ramach ich wspólnej promocji wasza firma może zdobyć aż 2000 zł na reklamę na łamach wspomnianego serwisu. Ponadto uzyskacie 24-miesięczną gwarancję zwolnienia z opłat za większość usług związanych z użytkowaniem konta, między innymi za prowadzenie rachunku, kartę płatniczą, wszystkie bankomaty na świecie, czy też 10 przelewów natychmiastowych. Aha, i pamiętajcie, iż osoby prowadzące działalność gospodarczą mogą tak samo jak klienci detaliczni zakładać niezliczoną ilość kont bankowych i korzystać z oferowanych promocji bankowych.

Kto może wziąć udział w promocji?

Z promocji mogą skorzystać wyłącznie przedsiębiorcy prowadzący firmę w formie jednoosobowej działalności gospodarczej, których przychody roczne nie przekraczają kwoty 10.000.000 zł. Warunkiem udziału w akcji jest nieposiadanie konta firmowego w Santander Bank Polska od 31 marca 2019 roku do momentu przystąpienia do promocji.

Powyższe wykluczenia nie dotyczą produktów przeznaczonych dla osób indywidualnych, na przykład konta osobistego (niefirmowego), czy karty kredytowej. Bezproblemowo możecie równolegle posiadać produkt przeznaczony dla osoby fizycznej, jak i skorzystać z promocji dla klientów firmowych.

Jak założyć konto w promocji?

Wniosek o konto w ramach akcji dostępny jest na dedykowanej stronie internetowej. Oprócz konta zawnioskujcie również o kartę debetową Mastercard Business Debit lub VISA Business Electron.

Ponadto:

 • wyraźcie zgodę na ujawnienie tajemnicy bankowej w zakresie niezbędnym do realizacji promocji przez organizatora,
 • zawnioskujcie o usługi elektroniczne Mini Firma (to po prostu nazwa bankowości elektronicznej przeznaczonej dla przedsiębiorców),
 • nie wyrażajcie sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych,
 • wyraźcie zgodę na kontakt telefoniczny i elektroniczny w celach marketingowych.

Na złożenie wniosku i podpisanie umowy z kurierem macie czas do 31 marca 2021 roku

Do 900 zł premii za płatności kartą

W niniejszej promocji, premia będzie wypłacana jako 3% zwrotu od płatności bezgotówkowych wykonanych kartą płatniczą (wykluczone są standardowo płatności w kasynach online, firmach bukmacherskich czy usługach pośredniczących w płatnościach – pełna lista znajduje się w regulaminie promocji). Maksymalna miesięczna premia to 150 zł, zaś czas obowiązywania promocji po założeniu konta to 6 miesięcy kalendarzowych. Mówiąc bardziej szczegółowo, okres naliczania premii trwa w miesiącu założenia konta oraz przez 5 kolejnych miesięcy. Zatem zaraz po aktywacji konta, śmiało możecie zaczynać firmowe zakupy.

Warunkiem uzyskania premii jest wykonanie w danym miesiącu rozliczeniowym co najmniej jednego przelewu na rzecz ZUS-u lub Urzędu Skarbowego o minimalnej wartości 200 zł z rachunku otwartego w ramach promocji. Przelew ten należy wykonać z rachunku bieżącego otwartego w ramach promocji w terminie do 15-go dnia miesiąca następującego po miesiącu naliczenia premii. Dzięki temu opłacanie składek lub zaliczek na podatek będzie choć trochę przyjemniejszą czynnością.  

Premie tradycyjnie będą wypłacane do końca kolejnego miesiąca. Przykładowo, za transakcje wykonane w lutym, premia zostanie wypłacona w marcu.

Szczegóły w regulaminie promocji.

100 zł premii za terminal

Kolejne 100 zł zgarną osoby, którym przyda się terminal płatniczy. Żeby załapać się na dodatkową premię, należy w ciągu 6 miesięcy od momentu przystąpienia do promocji zawrzeć za pośrednictwem banku, umowę o akceptację kart z Elavon Financial Services Designated Activity Company oraz aktywować terminal, przyjmując pierwszą transakcję. 

Premia zostanie wypłacona w miesiącu, następującym po miesiącu zawarcia umowy z firmą Elavon. Ta część promocji jest oczywiście przeznaczona dla osób, które nie posiadają aktywnej umowy o terminal z tą firmą. Pamiętajcie także o tym, by nie zamykać konta przed wypłatą premii. 

Szczegóły w regulaminie promocji.

Nagroda – 2000 zł na reklamę firmy

Stuart Henderson powiedział kiedyś: Prowadzenie biznesu bez reklamy jest jak puszczanie oka do dziewczyny po ciemku. Nikt poza nami nie wie, co robimy.

Cytat ten jest znany każdemu, kto w jakikolwiek sposób związany jest z marketingiem. Nie można nie zgodzić się z tymi słowami. Problemem młodych firm jest najczęściej brak wystarczającego budżetu. Start biznesu to zawsze nawał pracy, ale także kosztów. Nowym markom (szczególnie tym niewielkim i jednoosobowym) z trudem udaje się wysupłać kilkaset złotych na promocję. 

Nagrodą w akcji organizowanej przez Santander Bank Polska i serwis Sprzedajemy.pl są środki na reklamę o wartości 2000 zł. Bonus został podzielony na dwie części po 1000 zł, bo i promocje mamy tak naprawdę dwie: Sprzedajemy z premią raz Otwórz sklep. W ramach każdej z nich będziecie zgarniać po 100 zł na promocję swoich ogłoszeń w okresie 10 miesięcy. Obie akcje oczywiście łączą się ze sobą, dlatego łączna gratyfikacja to aż 2000 zł, a miesięczny budżet na reklamę Waszej firmy może wynieść 200 zł. 

Druga promocja będzie wymagała od Was założenia płatnego Konta PRO w serwisie Sprzedajemy.pl. Do wyboru będziecie mieli trzy plany abonamentowe: za 29 zł, 49 zł lub 79 zł – netto miesięcznie. Każdy z nich zapewnia inne warunki, z którymi możecie zapoznać się tutaj. Chcąc wykorzystać maksymalnie dostępny bonus, możecie wybrać najtańszy pakiet. 3 pierwsze miesiące prowadzenia Konta PRO są darmowe.

Sprzedajemy.pl – panel subskrypcji.

Szczegóły rachunku Konto Firmowe Godne Polecenia

W ramach promocji z moneyback otrzymujecie 24-miesięczną gwarancję zwolnienia z opłat za większość usług związanych z użytkowaniem konta. Koszty prowadzenia rachunku w pierwszych 24 miesiącach są następujące:

 • 0 zł za prowadzenie konta,
 • 0 zł za wydanie i obsługę karty debetowej,
 • 0 zł za przelewy internetowe w systemie Elixir,
 • 0 zł za 10 przelewów natychmiastowych w miesiącu (system Bluecash),
 • 0 zł za wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w kraju i za granicą,
 • 0 zł za zlecenia stałe i polecenia przelewu do innego banku,
 • 0 zł za smsKody autoryzacyjne,
 • 0 zł za wpłaty gotówki we wpłatomatach Santander Bank Polska. 

Po upływie 24 miesięcy, opłaty będą naliczane zgodnie z bieżącą taryfą. Ewentualnie bank może też ruszyć z nową promocją lub przedłużyć niniejszą. Ogólnie warto być dobrej myśli 🙂

Szczegóły dotyczące obecnie obowiązujących stawek najdziecie w Taryfie opłat i prowizji.

Opodatkowanie premii

Promocje dla przedsiębiorców rządzą się swoimi prawami w kwestii opodatkowania. Przychód uzyskany w ramach promocji bankowych musicie rozliczyć samodzielnie, zgodnie ze stosowaną formą opodatkowania. O szczegóły pytajcie swojego księgowego. W regulaminie promocji znajdziemy jedynie zapis:

Wartość premii (określonej w par.4 ust.2 Regulaminu) otrzymanej przez Uczestnika w ramach Promocji, stanowi dla niego przychód z działalności gospodarczej. Uczestnik jest zobowiązany do samodzielnego odprowadzenia należnego podatku z tego tytułu.

Mam już konto firmowe, po co mi drugie?

Przedsiębiorcy tak samo jak osoby fizyczne nieprowadzące działalności gospodarczej mogą posiadać więcej niż jeden rachunek bankowy. Jest to bardzo wygodne w przypadku, gdy chcecie, aby środki na waszym koncie zostały zaksięgowane natychmiastowo. Wówczas podajecie kontrahentowi numer konta założonego w banku, w którym posiada on konto. Tego typu przelewy księgowane są natychmiastowo. Innym motywatorem do zakładania kolejnych rachunków są promocje, taka jak ta.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

22

tysięcy
polubień

3.1

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów