fbpx

Świetna promocja na wakacje, czyli 20 zł premii na start oraz darmowa dostawa karty fizycznej Revolut dla użytkowników bloga JakDorobic.com

 

Ta promocja już została zakończona.

Na szczęście trwa jeszcze lepsza akcja, w której do zdobycia jest 33 zł premii!

Sprawdź szczegóły

 

Lato zaczęło się na całego, dlatego wielu z Was poważnie zaczęło myśleć o wyrobieniu karty zapewniającej korzystne rozwiązania pod względem płatności zagranicznych. Od dłuższego czasu królem na tym polu jest Revolut zapewniający przewalutowania po kursach rzeczywistych zarówno podczas płatności kartą, jak i wypłaty środków z bankomatu. Dość często narzekaliście jednak, iż Revolut jako jedyna instytucja finansowa nie daje żadnej premii na start, dlatego wstrzymujecie się ze złożeniem wniosku. Zatem oto i on! Bonus o wartości 20 zł okraszony darmową dostawą karty fizycznej dla użytkowników bloga JakDorobic.com! Warunki? Wystarczy wykonać jedną płatność kartą na dowolną kwotę i w dowolnej walucie (choćby w PLN). Warto się jednak pospieszyć. Promocja dla czytelników bloga dostępna jest wyłącznie do 12 lipca 2019 roku. Warto dodać, iż prowadzenie kont walutowych w ramach Revoluta jest bezwarunkowo darmowe, tak samo jak użytkowanie karty oraz przelewy we wszystkich dostępnych walutach! Co ważne, Revolut dostępny jest dla użytkowników zarówno Google Pay, jak i Apple Pay. A jeśli nie wyjeżdżacie za granicę, Revoluta możecie traktować jako mobilny kantor online lub wygodne narzędzie do zakupów przez Internet w zagranicznych sklepach.

Promocja z 20 zł premii została zakończona. Nadal możecie jednak zawnioskować o fizyczną kartę Revolut z darmową dostawą. Bonus na start był tylko miłym dodatkiem do szeregu zalet, jakie posiada karta Revolut. Więcej na ich temat znajdziecie tutaj.

 

 

W skrócie, czyli jak zawnioskować o kartę z darmową dostawą i 20 zł premii

Revolut od pewnego czasu stał się stałym bywalcem na łamach bloga. Szczegółowe informacje na temat działania karty i aplikacji Revolut znajdziecie w bazowym artykule na ten temat. W tym akapicie przedstawiam natomiast absolutny skrót dla osób, które kojarzą już Revoluta oraz bez problemu odnajdują się w kwestiach promocji bankowych i fintechowych. Natomiast dla osób gorzej odnajdujących się w meandrach fintechowego świata, przygotowałem w kolejnych akapitach instrukcję, która krok po kroku przeprowadzi Was przez proces wnioskowania o kartę oraz rozpoczęcie korzystania z aplikacji.

Zatem, aby otrzymać 20 zł premii na start oraz darmową dostawę karty fizycznej należy wypełnić formularz na dedykowanej stronie promocji. Użycie w tym celu głównej strony Revoluta lub pobranie aplikacji prosto ze sklepu uniemożliwi Wam otrzymanie premii oraz sprawi, iż zostanie naliczone 10 zł opłaty za dostawę karty. Dlatego lepiej skrupulatnie użyć linku 🙂 Po kliknięciu w link powinien Wam się pojawić widok taki jak na poniższym screenie (zazwyczaj pojawia się po angielsku).

Po zamówieniu karty oraz zweryfikowaniu tożsamości, wystarczy, że poczekacie aż karta trafi do waszej skrzynki pocztowej. Jako, że wysyłka następuje z Polski, karta będzie u Was po kilku dniach. Po dostarczeniu karty waszym ostatnim zadaniem będzie wykonanie 1 płatności kartą na dowolną kwotę. Może to być zarówno płatność w stacjonarnym sklepie, jak i przez Internet. To wszystko! Teraz już tylko oczekujcie zaksięgowania środków na waszym koncie 🙂

 

 

Na co mi to, czyli główne zalety Revoluta (w skrócie)

  • przewalutowania po kursach międzybankowych podczas płatności kartą u zagranicznych podmiotów (do kwoty 20.000 zł oraz z wyjątkami w dni wolne),
  • darmowe przelewy międzynarodowe w 24 walutach,
  • darmowe wypłaty z bankomatów do równowartości 800 zł miesięcznie,
  • darmowe wypłaty z zagranicznych bankomatów,
  • wypłaty z zagranicznych bankomatów po kursach międzybankowych,
  • inteligentny system rozliczania transakcji zagranicznych,
  • polski rachunek IBAN z pełnym numerem konta,
  • dostęp do Google Pay oraz Apple Pay,
  • dzielenie rachunków, ekspresowe przelewy między użytkownikami Revoluta, korzystne rozwiązania w zakresie ubezpieczeń.

 

Szczegółowy opis wymienionych zalet również znajdziecie w bazowym artykule.

 

 

 

Jak zawnioskować o kartę i aktywować aplikację Revolut – wersja długa 

Jeśli wolicie, aby wyczerpująco przeprowadzić Was przez proces wnioskowania o kartę i aktywację aplikacji, zapoznajcie się ze stworzoną przeze mnie instrukcją. Kolejne kroki będą przedstawiane w formie screen'ów pochodzących wprost z aplikacji Revolut 🙂

Zatem przechodzimy do działania! Aby zamówić kartę z 20 zł premii na start oraz darmową dostawę karty fizycznej należy wypełnić formularz na dedykowanej stronie promocji. Użycie w tym celu głównej strony Revoluta lub pobranie aplikacji prosto ze sklepu uniemożliwi Wam otrzymanie premii oraz sprawi, iż zostanie naliczone 10 zł opłaty za dostawę karty. W tym miejscu wystarczy, że podacie numer telefonu, na który przyjdzie SMS z linkiem do pobrania aplikacji. Po wprowadzeniu numeru pojawi Wam się już tradycyjna strona Revoluta.

 

Po instalacji aplikacji, podajcie w niej swój numer telefonu (otrzymacie na niego SMS z kodem weryfikacyjnym) oraz ustalcie swój 4-cyfrowy PIN do logowania w aplikacji. W dalszym kroku podajecie swoje dane osobowe, po czym przystąpicie do weryfikacji. Revolut podlega nadzorowi brytyjskiemu odpowiednikowi KNF, zatem z mocy prawa musi on weryfikować swoich użytkowników. Jednak sam proces jest bardzo wygodny. Najpierw robicie fotkę smartfonem jednemu z dokumentów (dowód osobisty, prawo jazdy lub paszport), po czym robicie sobie selfie zgodnie z owalną ramką wygenerowaną w aplikacji. Weryfikacja jest bardzo prosta, aplikacja prowadzi Was za rączkę krok po kroku, dodatkowo wszystkie komunikaty są w języku polskim. Revolut ma 10 minut na weryfikację. Gdyby zdjęcia okazały się niewyraźne, zostaniecie poproszeni o powtórzenie procesu. W moim przypadku była to dosłownie 1 minuta, mimo że zdjęcia robiłem przy kiepskim oświetleniu. Osobiście do weryfikacji podałem paszport, ponieważ zawiera on najmniej danych (nie ma tam adresu zameldowania, imion rodziców, czy numeru dowodu osobistego).

 

 

Następnie przejdziecie do wyboru rodzaju karty. Moim zdaniem w pełni wystarczająca jest opcja standardowa, która jest darmowa. Bardziej wypasione karty to wersja Premium oraz Metal. Zapewniają one dodatkowe bonusy jak wyższa kwota darmowych wypłat z bankomatu, obsługa concierge, ubezpieczenie medyczne, darmowe przelewy ekspresowe, czy też kartę ze zmiennym numerem. Jak dowiedziałem się od menadżera Revoluta na Polskę, karta Metal cieszyła się gigantycznym powodzeniem zaraz po jej wprowadzeniu na rynek. Dostarczanie „metali: było opóźnione ze względu na niewyrabianie się z produkcją kolejnych kart. Jak się okazało, zaważył tu prestiż posiadanie metalicznej karty, którą ciężko otrzymać na polskim rynku. Prestiż jednak kosztuje. W przypadku karty Metal opłata miesięczna to 49,99 zł, zaś Premium 29,99 zł. Jeśli wolicie uniknąć tej opłaty, pozostańcie lepiej przy karcie Standard.

 

 

No dobrze, po wyborze karty przychodzi czas na pierwszej jej doładowanie. To zaś musi opiewać na kwotę co najmniej 20 zł. Do wyboru macie możliwość doładowania konta za pośrednictwem karty debetowej lub kredytowej, przelewem bankowym, Apple Pay lub Google Pay. W pierwszej i trzeciej opcji będzie to traktowane jako płatność bezgotówkowa.

 

 

Teraz pozostanie Wam już tylko oczekiwanie na dostawę karty. List z kartą powinniście odebrać w ciągu 7 dni od rejestracji. Wysyłka odbywa się z Polski, co jest sporym plusem, ponieważ raz, że szybciej otrzymacie swoje plastiki, a dwa, że terminale i bankomaty będą rozpoznawały kartę jako wydaną przez podmiot z Polski, bez niepotrzebnych pytań o przewalutowanie.

 

Po zamówieniu karty oraz zweryfikowaniu tożsamości, wystarczy, że poczekacie aż karta trafi do waszej skrzynki pocztowej. Jako, że wysyłka następuje z Polski, karta będzie u Was po kilku dniach. Po dostarczeniu karty waszym ostatnim zadaniem będzie wykonanie 1 płatności kartą na dowolną kwotę. Może to być zarówno płatność w stacjonarnym sklepie, jak przez Internet. To wszystko! Teraz już tylko oczekujcie zaksięgowania środków na waszym koncie 🙂

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów