fbpx

Revolut: 30 zł premii na start oraz darmowa dostawa karty fizycznej dla czytelników bloga!

Trwa do:
14 września 2021

Po dłuższej przerwie, Revolut powraca do premiowania nowych klientów! Kwota bonusu na poziomie 30 zł być może nie powala na kolana, jednak prawdziwe korzyści osiągniecie dopiero, gdy zaczniecie korzystać z Revoluta w praktyce. Oszczędności mogą sięgać nawet setek złotych w porównaniu z tradycyjnymi rozwiązaniami płatniczymi. Oprócz tego, korzystając z linków na blogu zapewnicie sobie darmową dostawę karty fizycznej. Aby zdobyć premię wystarczy wykonać trzy płatności kartą w dowolnej walucie (nawet w polskim złotym). Mało tego, może to być transakcja internetowa, dokonana kartą wirtualną jeszcze przed dostarczeniem karty fizycznej. Przez wiele osób, Revolut uznawany jest obecnie za najlepszą kartę wielowalutową, której zaufało w Polsce już ponad milion klientów! Za co tak mocno pokochaliśmy Revoluta? Po pierwsze – zapewnia on przewalutowania po kursach rzeczywistych zarówno podczas płatności kartą, jak i wypłat środków z bankomatu. Po drugie – prowadzenie kont walutowych jest bezwarunkowo darmowe… tak samo jak użytkowanie karty oraz przelewy we wszystkich dostępnych walutach! Po trzecie – dostęp do Google Pay, jak i Apple Pay. Po czwarte – kantor online bez żadnych prowizji. Wniosek o kartę złożycie w pełni online z poziomu smartfona.

W skrócie, czyli jak zawnioskować o kartę z darmową dostawą i 30 zł premii

Revolut stał się stałym bywalcem na łamach bloga już od kilku lat. Szczegółowe informacje na temat działania karty i aplikacji Revolut znajdziecie w bazowym artykule na ten temat. W tym akapicie przedstawiam natomiast absolutny skrót dla osób, które kojarzą już Revoluta oraz bez problemu radzą sobie w kwestiach promocji bankowych i fintechowych.

Zatem, aby otrzymać 30 zł premii na start oraz darmową dostawę karty fizycznej należy wypełnić formularz używając dedykowanego linku polecającego. Użycie w tym celu głównej strony Revoluta lub pobranie aplikacji prosto ze sklepu uniemożliwi Wam otrzymanie premii oraz sprawi, iż zostanie naliczone 10 zł opłaty za dostawę karty. W związku z tym lepiej skrupulatnie użyć linku. Po kliknięciu w link powinien Wam się pojawić widok taki jak na poniższych screenach (najpierw wersja na komputer, a potem na smartfona). Zdarza się, że napis jest po angielsku. 

Revolut – rejestracja

Udział w promocji weźmiecie wyłącznie w sytuacji, gdy wypełnicie formularz na stronie promocji. Niestety Revolut w bieżącej edycji nie informuje dokładnie ile wynosi limit promocyjnych kart. W chwili wyczerpania limitu, jak najszybciej zaktualizuję wpis.

Zamieszczony link to link polecający i na bieżąco będę śledził jego działanie. Docelowo link ma być ważny do 14 września 2021 roku. Do tej daty powinniście złożyć wniosek o konto i kartę Revolut oraz spełnić poniższe warunki.

W poprzednich edycjach promocji zdarzało się, iż SMS-em z linkiem do pobrania aplikacji nie dochodził. Zgodnie z informacjami uzyskanymi u źródła, w pierwszej kolejności sprawdźcie czy macie dobry zasięg i czy wasz operator nie blokuje kodów SMS. 

Mimo wszystko, jeśli wprowadziliście numer telefonu i czekacie jedynie na link, sami możecie zainstalować aplikację. To się wciąż powinno zaliczyć się jako link z polecenia, jako że numer został zarejestrowany.

Weryfikacja tożsamości

W przypadku Revoluta, proces weryfikacji jest naprawdę przejrzysty. Najpierw robicie fotkę smartfonem jednemu z dokumentów (dowód osobisty, prawo jazdy lub paszport), po czym robicie sobie selfie zgodnie z owalną ramką wygenerowaną w aplikacji. Weryfikacja jest bardzo prosta, aplikacja prowadzi Was za rączkę krok po kroku, dodatkowo wszystkie komunikaty są w języku polskim. Revolut ma 10 minut na weryfikację. Gdyby zdjęcia okazały się niewyraźne, zostaniecie poproszeni o powtórzenie procesu. W moim przypadku była to dosłownie 1 minuta, mimo że zdjęcia robiłem przy kiepskim oświetleniu. Osobiście do weryfikacji podałem paszport, ponieważ zawiera on najmniej danych (nie ma tam adresu zameldowania, imion rodziców, czy numeru dowodu osobistego).

Następnie przejdziecie do wyboru rodzaju karty. Moim zdaniem w pełni wystarczająca jest opcja standardowa, która jest darmowa. Bardziej wypasione karty to wersja Premium oraz Metal. 

Dostawa karty Revolut i warunki promocji

Po zamówieniu karty oraz zweryfikowaniu tożsamości (w tym pierwszym zasileniu konta na minimum 20 zł) pozostaje już tylko oczekiwanie aż karta trafi do waszej skrzynki pocztowej. Jako, że wysyłka następuje z Polski, karta będzie u Was po kilku dniach.

Po dostarczeniu karty waszym ostatnim zadaniem będzie wykonanie 3 płatności kartą. Minimalna wartość każdej transakcji powinna opiewać na co najmniej 15 zł. Może to być zarówno płatność w stacjonarnym sklepie, jak i przez Internet – także kartą wirtualną. To wszystko! Teraz już tylko oczekujcie zaksięgowania środków na waszym koncie. Nastąpi to w ciągu 10 dni roboczych od momentu zakończenia promocji.

Płatności należy wykonać najpóźniej do 14 września 2021 roku. Szczegóły w regulaminie promocji.

Na co mi to, czyli główne zalety Revoluta w skrócie

Bazowym planem w ofercie Revoluta jest taryfa Standard zapewniająca:

  • 0 zł za prowadzenie konta oraz użytkowanie karty,
  • przewalutowania po kursach międzybankowych podczas płatności kartą u zagranicznych podmiotów (do kwoty 5000 zł oraz z dodatkową marżą w dni wolne),
  • darmowe przelewy międzynarodowe w 31 walutach,
  • darmowe wypłaty z bankomatów do równowartości 800 zł miesięcznie lub 5 wypłat miesięcznie,
  • darmowe wypłaty z zagranicznych bankomatów po kursach międzybankowych,
  • inteligentny system rozliczania transakcji zagranicznych,
  • dostęp do Google Pay oraz Apple Pay,
  • dzielenie rachunków, ekspresowe przelewy między użytkownikami Revoluta, korzystne rozwiązania w zakresie ubezpieczeń,
  • możliwość zakupu kryptowalut oraz akcji giełdowych.

Szczegółowy opis wymienionych zalet również znajdziecie w bazowym artykule.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów