Darmowe konto i karta wielowalutowa Revolut: 60 zł premii na start w nowej edycji programu poleceń

Trwa do:
16 listopada 2021

Ta promocja została już zakończona, ale na szczęście ruszyła nowa, jeszcze lepsza akcja promocyjna. Revolut Bank: 3 miesiące darmowego Planu Premium o wartości niemal 90 zł + nawet 120 zł bonusu za rozwiązanie quizów.

Revolut ruszył z kolejną edycją programu poleceń z 60 zł premii dla obu stron programu. Być może kwota bonusu nie powala na kolana, jednak prawdziwe korzyści osiągniecie dopiero, gdy zaczniecie korzystać z Revoluta w praktyce. Oszczędności mogą sięgać nawet setek złotych w porównaniu z tradycyjnymi rozwiązaniami płatniczymi. Przez wiele osób, Revolut uznawany jest obecnie za najlepszą kartę wielowalutową, której zaufało w Polsce już ponad milion klientów! Za co tak mocno pokochaliśmy Revoluta? Po pierwsze – zapewnia on przewalutowania po kursach rzeczywistych zarówno podczas płatności kartą, jak i wypłat środków z bankomatu. Po drugie – prowadzenie kont walutowych jest bezwarunkowo darmowe… tak samo jak użytkowanie karty! Po trzecie – dostęp do Google Pay, jak i Apple Pay. Po czwarte – kantor online bez żadnych prowizji. Wniosek o kartę złożycie w pełni online z poziomu smartfona. Warto się pospieszyć, akcja potrwa tylko do 16 listopada 2021 roku i to do godziny 11:59.

W skrócie, czyli jak zawnioskować o kartę Revolut z 60 zł premii

Revolut stał się stałym bywalcem na łamach bloga już od kilku lat. Szczegółowe informacje na temat działania karty i aplikacji Revolut znajdziecie w bazowym artykule na ten temat. W tym akapicie przedstawiam natomiast absolutny skrót dla osób, które kojarzą już Revoluta oraz bez problemu radzą sobie w kwestiach promocji bankowych i fintechowych.

Promocja skierowana jest wyłącznie do nowych klientów, czyli osób, które nigdy wcześniej nie posiadały konta w Revolucie.

Zatem, aby otrzymać 60 zł premii na start należy wypełnić formularz używając dedykowanego linku polecającego. Użycie w tym celu głównej strony Revoluta lub pobranie aplikacji prosto ze sklepu uniemożliwi Wam otrzymanie premii. W związku z tym lepiej skrupulatnie użyć linku. Po kliknięciu w dedykowany link powinien Wam się pojawić widok taki jak na poniższych screenach (najpierw wersja na komputer, a potem na smartfona). Zdarza się, że napis jest po angielsku. Imię osoby zapraszającej pochodzi od członków naszego zespołu 🙂

Revolut – rejestracja

Udział w promocji weźmiecie wyłącznie w sytuacji, gdy wypełnicie formularz na stronie promocji. Docelowo link polecający ma być ważny do 16 listopada 2021 roku (do godziny 11:59). Do tej daty powinniście złożyć wniosek o konto i kartę Revolut oraz spełnić warunki promocji.

W poprzednich edycjach promocji zdarzało się, iż SMS-em z linkiem do pobrania aplikacji nie dochodził. Zgodnie z informacjami uzyskanymi u źródła, w pierwszej kolejności sprawdźcie czy macie dobry zasięg i czy wasz operator nie blokuje kodów SMS. 

Mimo wszystko, jeśli wprowadziliście numer telefonu i czekacie jedynie na link, sami możecie zainstalować aplikację. To się wciąż powinno zaliczyć się jako link z polecenia, jako że numer został zarejestrowany.

Weryfikacja tożsamości

W przypadku Revoluta, proces weryfikacji jest naprawdę przejrzysty. Najpierw robicie fotkę smartfonem jednemu z dokumentów (dowód osobisty, prawo jazdy lub paszport), po czym robicie sobie selfie zgodnie z owalną ramką wygenerowaną w aplikacji. Weryfikacja jest bardzo prosta, aplikacja prowadzi Was za rączkę krok po kroku, dodatkowo wszystkie komunikaty są w języku polskim. Revolut ma 10 minut na weryfikację. Gdyby zdjęcia okazały się niewyraźne, zostaniecie poproszeni o powtórzenie procesu.

W moim przypadku weryfikacja trwała dosłownie 1 minutę, pomimo że zdjęcia robiłem przy kiepskim oświetleniu. Osobiście do weryfikacji podałem paszport, ponieważ zawiera on najmniej danych (nie ma tam adresu zameldowania, imion rodziców, czy numeru dowodu osobistego).

Następnie przejdziecie do wyboru rodzaju karty. Moim zdaniem w pełni wystarczająca jest opcja standardowa, która jest darmowa. Bardziej wypasione karty to wersja Plus, Premium oraz Metal

Dostawa karty fizycznej w darmowym planie kosztuje 27,99 zł. Zatem realnie zarobicie około 32 zł premii. Na osłodę pozostaje jednak fakt, iż Revolut regularnie organizuje programy poleceń. W ten sposób będziecie mogli zarabiać poprzez dalsze polecanie karty swoim bliskim.

Innym rozwiązaniem będzie wybranie płatnego planu Plus. Jest to najtańszy z płatnych planów Revoluta, którego miesięczny koszt to 14,99 zł. Oprócz darmowej dostawy karty fizycznej, gwarantuje on ubezpieczenie zakupów, odsetki od salda, konto Junior, a wkrótce również personalizację kart. Porównanie planów Revolut znajdziecie pod tym linkiem.


Dostawa karty Revolut i warunki promocji

Po zamówieniu karty, zweryfikowaniu tożsamości oraz pierwszym zasileniu konta na kwotę minimum 20 zł – pozostaje już tylko oczekiwanie aż karta trafi do waszej skrzynki pocztowej. Jako, że wysyłka następuje z Polski, karta będzie u Was po kilku dniach. Konto w Revolut możecie zasilić standardowym przelewem bankowym, kartą wydaną przez inną instytucję (bank lub fintech) albo za pośrednictwem Google/Apple Pay.

Po dostarczeniu karty waszym ostatnim zadaniem będzie wykonanie 3 płatności bezgotówkowych kartą. Minimalna wartość każdej transakcji powinna opiewać na co najmniej 15 zł. Może to być zarówno płatność w stacjonarnym sklepie, jak i przez Internet – również kartą wirtualną. To wszystko! Teraz już tylko oczekujcie zaksięgowania środków na waszym koncie. Nastąpi to w ciągu 10 dni roboczych od momentu zakończenia promocji.

Płatności należy wykonać najpóźniej do 16 listopada 2021 roku, dlatego warto skorzystać z karty wirtualnej.

Szczegóły w regulaminie programu poleceń Revolut.

Na co mi to, czyli główne zalety Revoluta w skrócie

Bazowym planem w ofercie Revoluta jest taryfa Standard zapewniająca:

  • 0 zł za prowadzenie konta oraz użytkowanie karty,
  • przewalutowania po kursach międzybankowych podczas płatności kartą u zagranicznych podmiotów (do sumy kwot o równowartości 5000 zł oraz z dodatkową marżą w dni wolne),
  • darmowe wypłaty z bankomatów do równowartości 800 zł miesięcznie lub 5 wypłat miesięcznie,
  • darmowe wypłaty z zagranicznych bankomatów po kursach międzybankowych,
  • inteligentny system rozliczania transakcji zagranicznych,
  • dostęp do Google Pay oraz Apple Pay,
  • dzielenie rachunków, ekspresowe przelewy między użytkownikami Revoluta, korzystne rozwiązania w zakresie ubezpieczeń,
  • możliwość zakupu kryptowalut oraz akcji giełdowych.

Szczegółowy opis wymienionych zalet również znajdziecie w bazowym artykule.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


8

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

6

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów