Revolut Biznes, czyli korzystne konto firmowe z kartą walutową oraz 200 zł łatwej premii na start

Ta promocja została już zakończona, ale na szczęście ruszyła nowa, jeszcze lepsza akcja promocyjna. Revolut Bank: 3 miesiące darmowego Planu Premium o wartości niemal 90 zł + nawet 120 zł bonusu za rozwiązanie quizów.

Ruszyła kolejna edycja promocji konta Revolut Biznes, która cieszy się sporym zainteresowaniem wśród najbardziej przedsiębiorczych czytelników bloga. Tym razem ponownie do zdobycia jest 200 zł premii na start. Jak widać, po ogromnym sukcesie karty wielowalutowej dla osób indywidualnych, Revolut rozpycha się również na rynku biznesowym. Główne zalety oferowane przez brytyjski fintech to prostota, intuicyjność, międzynarodowość oraz niskie koszty. Konto Revolut Biznes polecane jest zarówno drobnym przedsiębiorcom, jak i większym organizacjom, które drastycznie mogą obniżyć koszty rozliczeń międzynarodowych. Konto Biznes otwiera się w przeciągu kilku minut z poziomu aplikacji mobilnej. Jeśli macie zamiar założyć konto firmowe, warto na początek wyrobić kartę dla osób indywidualnych. W ten oto sposób zapewnicie sobie o wiele krótszy proces weryfikacji podczas zakładania konta biznesowego.

Uczestnictwo w promocji

Konto firmowe Revolut przeznaczone jest zarówno dla spółek, jak i osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. Mówiąc bardziej szczegółowo, uczestnik promocji musi być spółką z ograniczoną odpowiedzialnością, spółką akcyjną, spółką komandytową lub prowadzić biznes w innej formie działalności gospodarczej z siedzibą w państwie należącym do Europejskiego Obszaru Gospodarczego (EOG).

Wykluczone są natomiast podmioty prowadzące działalność w niektórych branżach, zazwyczaj związanych z nieco „mocniejszą rozrywką” (choć nie tylko). Zanim złożycie wniosek, przygotujcie sobie dokumenty weryfikacyjne, o które może poprosić Revolut. Ich lista dostępna jest pod tym linkiem.

Jak zdobyć 200 zł premii na start?

Zasady promocji są niezwykle proste. Aby zdobyć premię, na początek złóżcie wniosek na dedykowanej stronie promocji. W bieżącej edycji promocji należy wybrać jednej z płatnych planów według cennika. Najbardziej optymalnym rozwiązaniem będzie wybór opcji Firma – Grow (Rozwój) za 125 zł miesięcznie. Na pierwszy rzut oka wydaje się to sporo, aczkolwiek jak sami zobaczycie, rozwiązania Revoluta w planie Rozwój pozwolą Wam zaoszczędzić co miesiąc setki złotych, jeśli wykonujecie transakcje i płatności międzynarodowe.

Wypełnienie wniosku zajmie Wam góra 10 minut, zaś weryfikacja może potrwać od 1 do 7 dni. Na złożenie wniosku macie czas do 28 lutego 2020 roku!

Sprawdź też alternatywę – TransferGo.

Po założeniu konta oraz zweryfikowaniu danych, należy spełnić wszystkie poniższe warunki

 • zamówienie karty fizycznej,
 • doładowanie konta na kwotę co najmniej 200 zł – możecie to zrobić przelewem lub za pośrednictwem karty płatniczej. Oczywiście wpłata ze swojego konta bankowego spełni warunki promocji,
 • wykonanie pierwszej transakcji kartą Revolut dla Firm (w dowolnej walucie),
 • opłacenie opłaty za pierwszy miesiąc subskrypcji – aby zdobyć premię wystarczy opłacenie jednego miesiąca.

Wymienione czynności należy spełnić maksymalnie w ciągu 10 dni kalendarzowych od momentu założenia konta. Wypłata premii nastąpi w ciągu 15 dni roboczych od momentu spełnienia warunków. Możecie ją wypłacić w bankomacie, wydać w sklepie lub przelać na inne konto – pełna dowolność.

Regulamin dostępny jest opisowo na stronie promocji.

Charakterystyka konta Revolut Biznes Firma – Grow

 • 0 zł za założenie i prowadzenie rachunków w 28 różnych walutach: PLN, GBP, EUR, USD, CHF, ZAR, TRY, SGD, SEK, SAR, RUB, RON, NZD, NOK, MXN, JPY, ILS, HUF, HKD, DKK, CZK, CAD, AUD, AED, HRK, BGN, QAR i THB,
 • 0 zł za wydanie i użytkowanie jednej karty wielowalutowej.

Cóż, nie da się ukryć, iż bezwarunkowo darmowych kont i kart walutowych nie uświadczymy raczej w żadnym banku. Ponadto gigantyczną przewagą Revoluta jest dostęp do szerokiego wachlarza par walutowych. Banki zazwyczaj oferują konta walutowe w czterech walutach bazowych (poza oczywiście PLN). 

 • 0 zł za nielimitowaną ilość przelewów w dowolnej walucie na inne konta Revolut.

Jeśli już robić przelewy, zarówno w walucie krajowej, jak i obcej to najlepiej na konto prowadzone w ramach Revoluta. Dotyczy to zarówno kont dla klientów indywidualnych, jak i firmowych. Dlatego warto, aby wasi kontrahenci również zastanowili się nad założeniem rachunków w Revolucie 🙂

 • 0 zł za pakiet 100 przelewów lokalnych w EUR oraz GBP.

W wariancie Growotrzymujecie pakiet 100 przelewów lokalnych w walucie EUR (SEPA) oraz GBP (Faster Payments). Uwaga, limit odnosi się do łącznej liczby przelewów wychodzących oraz przychodzących. Koszt każdego kolejnego przelewu to 1 zł.

 • 0 zł za pakiet 10 przelewów międzynarodowych.

W przypadku pozostałych walut stosowany jest system SWIFT. W tym przypadku otrzymujecie pakiet 10 darmowych przelewów w walutach, których nie udostępnia większość banków. Uwaga – dotyczy to również przelewów z konta w PLN na inne konto w PLN. Revolut deponuje swoje środki w brytyjskich bankach, a do przelewów używa systemu SWIFT. Zatem przelew w ramach waluty PLN w praktyce jest przelewem międzynarodowym. Warto jednak pamiętać, iż konto Revolut nie będzie Wam jednak służyło do przelewów w złotówkach, tylko do rozliczeń walutowych. Limit 10 przelewów odnosi się do łącznej liczby przelewów wychodzących oraz przychodzących. Każdy kolejny przelew międzynarodowy kosztuje 15 zł.

 • Limit wymiany walut po rzeczywistym kursie – 50.000 zł

Revolut przyzwyczaił swoich klientów indywidualnych do przewalutowań po kursach rzeczywistych. Nie da się ukryć, że to największa zaleta Revoluta, a jednocześnie generator największych oszczędności dla waszej firmy. W przypadku konta biznesowego w wersji FirmaGrow, walutę możecie wymieniać bezprowizyjnie do granicy 50.000 zł. Aktualne saldo wykorzystanego limitu możecie wygodnie śledzić w aplikacji mobilnej. Po przekroczeniu tej granicy, Revolut dorzuca do kursu rzeczywistego dodatkową prowizję na poziomie 0,4%. Trzeba przyznać, że i tak końcowy kurs będzie o wiele korzystniejszy niż przypadku rozliczeń stosowanych przez większość banków. 

 • 2% prowizji za wypłaty z bankomatów.

Prowizja za wypłatę z bankomatów jest stała i nie ma ani wartości minimalnej, ani maksymalnej. Dodatkowo, w przypadku potrzeby przewalutowania należy pamiętać o limicie darmowego przewalutowania oraz o ewentualnej prowizji za wymianę waluty.

 • Dodatkowe korzyści dla konta Biznes w wersji FirmaGrow.

Oprócz wymienionych usług, Revolut zapewni Wam międzynarodowy numer IBAN w walucie PLN, karty wirtualne do bezpłatnych transakcji online, czy też otwarty interfejs API. W przypadku opcji Grow, dostęp do konta firmowego może uzyskać do 10 osób (oprócz właściciela, również pracownicy). Dodatkową funkcją konta Revolut jest połączenie jego usług z zewnętrznymi aplikacjami do księgowania i organizacji pracy, takimi jak Slack, Xero, FreeAgent czy Zapier. Jak użytkownicy planu płatnego uzyskujecie również priorytetową całodobową pomoc techniczną.

Więcej informacji na temat płatnych planów znajdziecie w cenniku opłat. Aby zadecydować, która opcja jest dla Was najkorzystniejsza, musicie policzyć ile obecnie płacicie za obsługę rozliczeń walutowych w waszym banku oraz ile hipotetycznie kosztowałoby to w przypadku Revoluta. Moim zdaniem sam dostęp do międzybankowych kursów rzeczywistych może wygenerować setki, a nawet tysiące złotych oszczędności na samym przewalutowaniu transakcji.

Czym jest Revolut?

Revolut powstał w 2015 roku jako odpowiedź dla osób podróżujących po świecie, robiących zakupy w zagranicznych sklepach online oraz regularnie wymieniających środki na walutę obcą. Revolut nie posiada placówek stacjonarnych, nie emituje reklam w telewizji oraz nawet nie udostępnia bankowości na komputerze. Wszystko dzieje się w bardzo intuicyjnej aplikacji mobilnej, do której udostępniania jest karta Mastercard w fizycznej i wirtualnej postaci. Ten niskokosztowy model działania wpływa na świetne warunki, jakie Revolut oferuje swoim użytkownikom.

W listopadzie 2019 roku, Revolut miał w Polsce już ponad 750 tysięcy klientów, między innymi dzięki udostępnianiu polskich numerów IBAN. Polska jest trzecim rynkiem dla Revoluta po rodzimej Wielkiej Brytanii oraz Francji, którą po mału doganiamy.

Dotychczasowo Revolut pośredniczył w transakcjach o wartości 85 miliardów dolarów! W Europie Revolut prowadzi już 200.000 kont firmowych. W przyszłości, Revolut ma również zaproponować oferty depozytów, kredytów, limitów w koncie oraz szybkich pożyczek.

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów