fbpx

BNP Paribas: rekordowe 400 zł premii w promocji darmowego konta!

Trwa do:
6 września 2020

Tego jeszcze nie było! 400 zł premii za założenie darmowego konta i karty to propozycja wobec której nie wolno przejść obok. Tym razem nagrody w promocji stanowią vouchery do wykorzystania w sklepach Biedronka oraz w serwisie Allegro. Warunki? Bardzo proste jak na tak wysokie bonusy. Jednak warto się pospieszyć, ponieważ limit wniosków to wyłącznie 3000 sztuk! Rachunek możecie otworzyć i zamknąć bez wychodzenia z domu! Z promocji mogą skorzystać zarówno całkiem nowi, jak i powracający klienci banku. Aby załapać się na 400 zł premii, wystarczy, że nie posiadaliście konta w BNP Paribas w ciągu ostatnich 15 miesięcy. Konto Otwarte na Ciebie zapewnia bezwarunkowo darmowe prowadzenie rachunku. Natomiast dostępna w ramach promocji karta debetowa będzie darmowa po wykonaniu 1 płatności na dowolną kwotę w danym miesiącu.

Kto może skorzystać z promocji?

Promocja dostępna jest dla osób, które nie posiadały konta osobistego typu ROR w BNP Paribas w ciągu 15 miesięcy przed datą złożenia wniosku. Jeśli przykładowo złożycie wniosek o konto 24 sierpnia 2020 roku, wówczas wasz poprzedni rachunek powinien być zamknięty przed 24 maja 2019 roku. Datę zamknięcia poprzedniego rachunku możecie poznać na infolinii. Natomiast posiadanie innych produktów BNP Paribas (na przykład konta oszczędnościowego lub karty kredytowej) oczywiście umożliwia udział w niniejszej promocji.

Jak założyć konto w promocji?

Cały proces rozpoczyna się od rejestracji na dedykowanej stronie promocji. W tym miejscu pamiętajcie o akceptacji regulaminu wraz ze zgodami niezbędnymi do przeprowadzenia promocji (zaznaczcie wszystkie cztery okienka). Wniosek możecie złożyć zarówno z poziomu smartfona, jak i na komputerze. 

Złożenie wniosku o konto wraz z dowolną kartą debetową możliwe jest wyłącznie do 6 września 2020 roku lub do wyczerpania puli 3000 rejestracji. Dopóki strona promocji jest aktywna – macie pewność uczestnictwa w akcji z premią. W chwili wyczerpania wniosków, stosowna informacja pojawi się na stronie promocji i kolejne wnioski nie będą po prostu przyjmowane. Jak sami się przekonacie, warunki promocji są na tyle dobre, iż pula może się wyczerpać w ciągu maksymalnie kilku dni!

Na zawarcie umowy macie czas do 21 września 2020 roku. W przypadku wyboru opcji wideoweryfikacji, zakładanie konta zakończycie w ramach aplikacji mobilnej. Druga opcja to tradycyjny kurier – tryb finalizowania wygląda w ten sposób, iż po złożeniu wniosku potwierdzacie umowę za pośrednictwem SMS-a w systemie Autenti. W dalszym etapie już tylko kurier dostarczy Wam kartę debetową. Po otrzymaniu karty, pamiętajcie, aby nadać jej PIN w ciągu maksymalnie 7 dni i nie później niż do 21 września 2020 roku.

Warunki promocji, czyli 400 zł premii w trzech transzach

Pierwszą nagrodę w postaci e-kodu do Biedronki o wartości 100 zł otrzymacie za wykonanie we wrześniu 2020 roku 5 płatności bezgotówkowych kartą (stacjonarnie lub internetowo) na dowolną kwotę.

Drugą nagrodę w postaci e-kodu do Biedronki o wartości 200 zł otrzymacie pod warunkiem, iż w październiku 2020 roku wykonacie 4 przelewy zewnętrzne za pośrednictwem bankowości elektronicznej lub aplikacji mobilnej na dowolną kwotę. Środki możecie przykładowo przelać na swoje konto w innym banku. Oprócz tego wykonajcie 7 płatności BLIKIEM na dowolną kwotę (stacjonarnie lub internetowo).

Trzecią nagrodę w postaci e-kodu Allegro o wartości 100 zł otrzymacie pod warunkiem, iż we wrześniu i w październiku 2020 roku zapewnicie wpływy zewnętrzne na konto w kwocie co najmniej 1000 zł (w każdym miesiącu z osobna). Wpływy te mogą pochodzić z waszego konta w innym banku. To tyle!

Finalizacja promocji

Na koniec zostaną już tylko delikatne formalności. Mianowicie, do 26 października 2020 roku otrzymacie maila z informacją o przyznaniu pierwszej nagrody. Info o przyznaniu kolejnych nagród otrzymacie natomiast w listopadzie oraz w grudniu.

Natomiast same nagrody otrzymacie SMS-owo odpowiednio w terminie do 31 października 2020 roku, do 30 listopada 2020 roku oraz do 31 grudnia 2020 roku. W chwili wydania nagród, wasze konto i karta muszą pozostawać aktywne.

Ważność bonów do Biedronki upływa 31 października 2021 roku, zaś voucherów Allegro 28 czerwca 2022 roku.

Szczegóły w regulaminie promocji “Wracamy od nauki”.


Konto Otwarte na Ciebie – szczegóły

  • 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo,
  • 0 zł za standardowe przelewy internetowe oraz przelewy mobilne,
  • 5 zł za przelewy natychmiastowe,
  • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach własnych,
  • 0 zł za pierwszą wpłatę w miesiącu w oddziałach banku (kolejna 5 zł lub 10 zł),
  • możliwość korzystania z BLIKA, Google Pay oraz Apple Pay,
  • konto można zamknąć za pośrednictwem infolinii!

Szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji.

  • Karta Otwarta na Dzisiaj

– 0 zł za użytkowanie karty w przypadku wykonania 1 płatności bezgotówkowej na dowolną kwotę, w przeciwnym razie opłata wyniesie 3 zł,

– 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów BNP Paribas oraz sieci Planet Cash,

– 5 zł za wypłaty z pozostałych bankomatów,

– 0 zł za wypłaty gotówki za granicą z bankomatów należących do grupy BNP Paribas oraz w ramach Global Alliance.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów