„Rachunki sprytnie tańsze o 30 złotych” – czyli premia za opłacanie kartą rachunków domowych z wykorzystaniem aplikacji Sprytny Bill

Ruszyła nowa promocja aplikacji Sprytny Bill, należącej do spółki uPaid. W zamian za opłacenie trzech rachunków z wykorzystaniem smartfona, w łatwy sposób uzyskacie 30 zł premii. Sprytny Bill to aplikacja umożliwiająca opłacanie rachunków poprzez płatność kartą (debetową lub kredytową). Jest to bardzo dobre rozwiązanie dla osób, które korzystają z promocji typu moneyback od transakcji kartą. Innym rozwiązaniem jest wykorzystanie aplikacji w przypadku promocji bankowej, wymagającej dokonania transakcji bezgotówkowych na określoną kwotę. Warto jednak upewnić się, czy dany bank akceptuje do danej promocji tego typu transakcje (MCC o numerze 4900).

 

 

Uczestnicy

Promocja przeznaczona jest co prawda dla nowych użytkowników aplikacji, aczkolwiek pod uwagę jest brany numer telefonu. Należy zarejestrować się na unikalny numer telefonu, który dotychczas nie widniał w bazie aplikacji.

 

Zasady promocji

Aby otrzymać 10 zł premii należy opłacić rachunek za pomocą aplikacji na kwotę co najmniej 10 zł. W promocji biorą udział jedynie płatności wykonane kartą z logiem MasterCard. Regulamin dopuszcza trzy tego typu transakcje, dzięki czemu możecie zdobyć łącznie 30 zł premii. Płatności należy dokonać w okresie trwania promocji, to znaczy od 15 listopada 2016 roku do 28 lutego 2017 roku.

Wypłacane bonusy zwolnione są z opodatkowania. Wypłaty nastąpią do 20 dni, licząc od dnia zakończenia miesiąca, w którym spełniliście warunki promocji (nie więcej niż jeden bonus w danym miesiącu). Zwrot nastąpi poprzez przelanie środków na kartę, z której wykonaliście płatność. Oznacza to, iż lepiej nie rezygnować z danej karty do momentu zaksięgowania zwrotu.

Promocja może zostać zakończona przed czasem, jeśli wyczerpie się pula nagród (choć nie znamy jej wielkości). Organizator powiadomi o wszelkich zmianach z co najmniej 3-dniowym wyprzedzeniem na swoim profilu w serwisie Facebook.

Po szczegóły odsyłam do regulaminu promocji.

 

Nieco o Sprytnym Billu

Nie da się ukryć, iż aplikacja Sprytny Bill jest obowiązkowym narzędziem dla każdego miłośnika promocji bankowych. Rachunki domowe to dość znaczące wydatki w naszych budżetach domowych. Warto zatem wykorzystać je do uzyskiwania dodatkowych dochodów. Z wykorzystaniem aplikacji zapłacicie za:

 • Gaz
 • Energia elektryczna
 • Media
 • Telefon
 • Wywóz nieczystości
 • Woda i kanalizacja
 • Telewizja kablowa i satelitarna
 • Internet stacjonarny i mobilny
 • Polisy ubezpieczeniowe
 • Wspólnoty i spółdzielnie mieszkaniowe*
 • Ochrona
 • Czesne za szkoły, uczelnie, szkoły językowe
 • Przedszkole i żłobek
 • Podatki od nieruchomości, opłaty z tytułu użytkowania wieczystego gruntu na rzecz Urzędów Miast i Gmin
 • Płatności za mandaty 🙂

*poprzez aplikację Sprytny Bill nie można płacić za czynsz lub inne opłaty mieszkaniowe na rzecz osób fizycznych i prawnych, nie będących wspólnotami lub spółdzielniami mieszkaniowymi.

Nie będę się tutaj rozpisywał jak dokonywać transakcji. Jest to dość proste i intuicyjne. Instrukcja w formie filmiku oraz FAQ przedstawiona jest na stronie Sprytnego Billa. Dodam tylko, iż płatności nie są darmowe. Dla kwoty do 1000 zł włącznie opłata jest stała i wynosi 0,97 zł. Płatność w kwocie powyżej 1000 zł wiąże się z zapłatą prowizji wynoszącej 3%. Sami zatem musicie określić, czy taki rodzaj regulowania rachunków domowych Wam się opłaca, pamiętając rzecz jasna o bonusie na start.
 

 

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów