fbpx

Pyszne.pl: 10 zł zwrotu dla użytkowników VISA Oferty oraz kupon o wartości 15 zł od Cydru Lubelskiego

Zbliża się weekend, więc trzeba porządnie napełnić brzuszki. Pomóc w tym może serwis do zamawiania jedzenia online Pyszne.pl. Obecnie trwa bardzo fajna promocja Cydru Lubelskiego, który za każdy zakup trunku oferuje kupon zniżkowy o wartości 15 zł. Oprócz tego, zwroty za zakupy na Pyszne.pl przyznawane są w ramach programu VISA Oferty. Posiadacze Karty Dopasowanej od BZ WBK mogą liczyć na 20 zł zwrotu, zaś posiadacze kart VISA innych banków 10 zł. Oczywiście jak to z VISA Oferty bywa, nie każdy może liczyć na pokazanie się oferty. Na pewno wielu z Was zaloguje się do panelu programu po przeczytaniu tego artykułu 🙂

 

 

15 zł od Cydru Lubelskiego

Kupując Cydr Lubelski w dowolnej konfiguracji (choćby buteleczkę 0,33 l, ale może być i butla 1-litrowa) otrzymacie kod zniżkowy na Pyszne.pl o wartości 15 zł. Wystarczy, że zeskanujecie lub sfotografujecie paragon i zarejestrujecie go na stronie promocji. Kod otrzymacie mailowo w ciągu 48 h od momentu zarejestrowania zgłoszenia, z wyłączeniem świąt oraz dni wolnych od pracy. Rabat należy wykorzystać w aplikacji mobilnej do 31 stycznia 2019 roku. Z promocji można skorzystać wielokrotnie! Ba, uczestnik, który jednorazowo zakupi więcej produktów niż jeden, otrzyma ilość kodów równą ilości zakupionych produktów marki Cydr Lubelski. Pula nagród w promocji wynosi pokaźne 500.000 sztuk.

Szczegóły w regulaminie promocji.

 

20 zł lub 10 zł w ramach programu VISA Oferty

Jeśli nie posiadacie jeszcze konta w VISA Oferty, zarejestrujcie się tutaj. Później w zakładce Moje konto podajcie numer Karty Dopasowanej BZ WBK. W moim przypadku oferta do Pyszne.pl pojawiła się od razu z datą ważności 31 sierpnia 2018 roku. Aby aktywować ofertę, wystarczy ją wyświetlić. Zwrot otrzymacie jednorazowo. Natomiast dodając inną kartę VISA, otrzymacie ofertę z 10 zł zwrotu (choć nie każdy ją otrzymuje). Zwrot zostanie wypłacony w ciągu 5 dni roboczych na konto, z którego została dokonana płatność kartą.

Aktualizacja: pojawiły się nowe Visa Oferty z Pyszne.pl. Zwrot wynosi 10 zł przy minimalnej wartości zamówienia 40 zł. Promocja trwa do 16 października 2018 roku.

 

Konkrety, czyli jak połączyć obie promocji

Teraz najważniejsze. Minimalna wartość zamówienia w przypadku promocji z Cydrem to 40 zł, zaś w przypadku VISA Oferty 40 zł. Zatem, aby móc połączyć obie promocje, musicie złożyć zamówienie na minimum 55 zł. A czemu tak? Ano dlatego, iż od 55 zł odjęta zostanie wartość kuponu na kwotę 15 zł co da nam 40 zł. VISA Oferty nie daje natomiast kuponu, lecz przyznaje zwrot za realnie zapłaconą kwotę. Dlatego po odjęciu wartości kuponu, zamówienie musi opiewać na co najmniej 40 zł. Summa summarum, zamawiając jedzonko za 55 zł, ostatecznie zapłacicie za nie 30 zł. Oprócz tego wiele restauracji oferuje darmową dostawę.

Aha i pamiętajcie, iż w ramach promocji musicie opłacić zamówienie online kartą płatniczą.

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów