Przypomnienie o finalizacji 3 promocji: Nest Konto (75 zł), Bank Millennium (100 zł + 360 zł) oraz Konto Optymalne (100 zł do Rossmanna)

W dzisiejszym wpisie przypominam o uzupełnieniu danych do wypłaty premii w trzech solidnych promocjach, mających miejsce na przełomie czerwca i lipca tego roku. Jeśli spełniliście warunki danej promocji, tradycyjne pozostał Wam już ostatni, choć bardzo ważny krok, finalizujący całą promocję. Mam nadzieję, że nikomu z Was nie umknie mail od organizatora i wszyscy będziecie się cieszyli zdobyczą w postaci premii za założone konto.

 

 

Zgarnij premię z Bankiem Millennium – III edycja: 100 zł za założenie Konta 360º + do 360 zł w ramach moneyback – szczegóły promocji

Rejestracja w promocji miała miejsce od 12 czerwca 2017 roku do 28 czerwca 2017 roku. Aby zdobyć 100 zł premii należało w lipcu oraz sierpniu zapewnić wpływy na 1000 zł oraz wykonać co najmniej 1 płatność kartą. Pomimo, że organizator miał czas na poinformowanie Was o uzyskaniu premii do końca września, maile zostały rozesłane już przed weekendem. Nie wiem jak inni, ale jeden z czytelników bloga otrzymał info już 14 września 2017 roku. Jeśli spełniliście te warunki i otrzymaliście stosowną wiadomość, macie teraz 14 dni na zalogowanie się na stronie promocji i uzupełnienie danych (numer konta założonego w promocji + dane identyfikacyjne).

Pomimo zakończenia akcji z 100 zł premii na start, nadal możecie korzystać z moneyback wynoszącego 2% od transakcji BLIKIEM oraz 5% od płatności kartą. Razem do zdobycia jest nawet 360 zł zwrotu.

Jeśli spodobała Wam się akcja Banku Millennium, przypominam, iż obecnie trwa jej kolejna edycja, w której do zdobycia jest 100 zł premii w gotówce oraz 50 zł w formie vouchera do wykorzystania w serwisie PolskiBus.com. Być może ktoś z waszych bliskich będzie zainteresowany promocją i otworzy konto.

 

BGŻ BNP Paribas: 100 zł premii do Rossmanna za założenie Konta Optymalnego + 300 zł w ramach moneyback – szczegóły promocji

W promocji „Atrakcyjne Konto” mogliście się rejestrować od 12 czerwca 2017 roku do 10 lipca 2017 roku (choć jej rzeczywisty start miał miejsce dopiero 14 czerwca). Głównym warunkiem zdobycia 100 zł bonusu było zapewnienie wpływu na 1000 zł oraz wykonanie płatności kartą na kwotę minimum 300 zł. Powyższe wymagania należało spełnić w sierpniu tego roku. Informację o otrzymaniu prawa do uzyskania premii powinniście otrzymać do 1 września 2017 roku. Na samo uzupełnienie danych do wysyłki karty podarunkowej macie natomiast czas do 20 września 2017 roku. Wysyłka voucherów nastąpi do 30 września 2017 roku.

Również i w tym przypadku, pomimo zakończenia akcji z 100 zł premii na start, nadal możecie korzystać z moneyback. W BGŻ BNP Paribas wynosi on 2% od płatności kartą (do 300 zł zwrotu w skali całej promocji).

W chwili obecnej trwa inna promocja Konta Optymalnego. Tym razem zamiast gotówki, do zdobycia jest 6 biletów do Multikina. Więcej na temat promocji pod tym linkiem.

 

Nest Bank: 75 zł premii za założenie Nest Konta + do 250 zł w programie poleceń + Lokata Witaj na 4% w skali roku – szczegóły promocji

Rejestracja w promocji domyślnie miała mieć miejsce od 19 czerwca 2017 roku do 30 czerwca 2017 roku. Następnie została wydłużona do 9 lipca 2017 roku, po czym…skrócona do 4 lipca 2017 roku ze względu na wyczerpanie puli promocyjnych wniosków. Pierwszym z warunków promocji było minimum jedno zalogowanie się do systemu bankowości online. Drugim, a zarazem głównym warunkiem było natomiast wykonanie transakcji bezgotówkowych kartą debetową na kwotę co najmniej 150 zł. Obie czynności należało wykonać w ciągu 60 dni od momentu złożenia wniosku.

Jeśli spełniliście warunki stawiane przez organizatora promocji, do 15 września na waszych skrzynkach powinna znaleźć się informacja z prośbą o uzupełnienie danych. Z moich informacji wynika, iż wysyłka maili miała miejsce w ostatni piątek. Od momentu otrzymania maila macie 7 dni na zalogowanie się na stronie promocji oraz podanie danych do wypłaty premii (numer konta w Nest Banku + dane identyfikacyjne). Bonus w wysokości 75 zł zostanie wypłacony do 30 września 2017 roku.

W obecnej chwili Nest Bank prowadzi promocję skierowaną do beneficjentów programu rządowego Rodzina 500 plus. Zapewniając wpływy na Nest Konto z tytułu tego świadczenia, będziecie mogli zdobyć 200 zł premii. Dodatkowo bank umożliwia założenie promocyjnej Lokaty Witaj na 4% w skali roku (na 3 lub 6 miesięcy) oraz konta oszczędnościowego Nest Rodzinne Oszczędności. Rachunek ten zapewnia solidną premię w zamian za regularne oszczędzanie.

 

Podsumowanie

Jeżeli pomimo spełnienia warunków danej promocji, nie otrzymaliście stosownego maila, warto sprawdzić zakładki SPAM, Oferty, Inne itp. Jeśli i tam nic nie znajdziecie, polecam złożyć reklamację. Szczegóły procesu reklamacyjnego opisane są na końcu każdego z trzech regulaminów promocji. W większości tego typu akcji najlepiej zalogować się na stronie promocji oraz wypełnić formularz kontaktowy. Inną opcją jest wysłanie maila do organizatora. W wiadomości należy przedstawić niezbędne dane identyfikacyjne oraz opisać swój problem (fakt spełnienia warunków promocji oraz brak informacji o przyznaniu premii). Jeśli będziecie mieli problem z którąś z tych trzech promocji, dajcie znać w komentarzu. Na pewno postaram się Wam pomóc.

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów