Promocje Santander Bank Polska: 100 zł premii za konto dziecka, do 200 zł premii za ubezpieczenie samochodu i pakiet medyczny na 3 miesiące za darmo!

Trwa do:
31 marca 2023

Przed Wami trzy promocje Santander Bank Polska – każda inna, wszystkie ciekawe. Pierwsza z nich dedykowana jest przede wszystkim rodzicom – niekoniecznie małych dzieci. Druga to propozycja dla posiadaczy samochodów, trzecia zaś trafi w gust przezornych, którzy zawsze lubią być przygotowani. Wszystkie trzy promocje możecie połączyć z bazową akcją promującą konto osobiste, w ramach której zdobędziecie nawet 580 zł premii na start! Przy okazji wspomnę też o promocji karty kredytowej z premią o wartości nawet 460 zł!

100 zł premii za konto dla dziecka lub nastolatka w wieku do 17 lat

Pierwsza z promocji skierowana jest dla rodziców dzieci w wieku do 12 lat i rodziców nastolatków w wieku do 17 lat. Zależnie od wieku dziecka konieczne będzie spełnienie nieco innych warunków. Na początek ważne jest, by dnia 1 marca 2023 roku ani nigdy wcześniej dziecko nie posiadało konta w omawianym banku. Jako rodzice powinniście z kolei posiadać konto osobiste w Santander Bank Polska z dostępem do bankowości online. Nie macie jeszcze konta? Możecie je założyć, zgarniając nawet 580 zł premii w promocji na start!

Jeszcze przed zawnioskowaniem o konto upewnijcie się, że macie aktywny Elektroniczny kanał kontaktu i zgodę na kontakt telefoniczny i elektroniczny w celach marketingowych (zgód udzielicie, klikając w odnośniki i logując się do swojego konta ;))

Tutaj znajdziesz konto dla dziecka w Santander Bank Polska

Zasady promocji

W zależności od wieku dziecka, powinniście spełnić inne warunki promocji.

W przypadku dziecka w wieku do 12 lat wykonujemy następujące kroki:

 • Do dnia 31 marca 2023 roku powinniście przystąpić do akcji, wypełniając formularz rejestracyjny na dedykowanej stronie promocji.
 • Następnie zalogujcie się do swojej bankowości elektronicznej i załóżcie konto dla dziecka.
 • Do dnia 31 marca 2023 roku złóżcie w swojej bankowości elektronicznej wniosek o świadczenie Rodzina 500+ na okres od 1 czerwca 2023 roku do 31 maja 2024 roku, wskazując rachunek w tym banku jako konto do odbioru świadczenia. Wysłaliście wniosek już wcześniej? Jeśli zrobiliście to za pomocą konta Santander Bank Polska, warunek zostanie zaliczony. Jeśli w inny sposób – niestety nie otrzymacie premii za konto dziecka.
 • Do dnia 4 kwietnia 2023 roku powinniście przelać na rachunek dziecka minimum 50 zł.

W przypadku nastolatka w wieku 13-17 lat postępujemy nieco inaczej:

 • Do dnia 31 marca 2023 roku powinniście przystąpić do akcji, wypełniając formularz rejestracyjny na dedykowanej stronie promocji.
 • Następnie zalogujcie się do swojej bankowości elektronicznej i załóżcie konto dla nastolatka wraz z kartą Dopasowaną i usługami bankowości online Santander Bank Polska. Pamiętajcie o wyrażeniu wszystkich zgód marketingowych w imieniu małoletniego.
 • Dziecko do dnia 14 kwietnia 2023 roku powinno zapłacić kartą debetową lub BLIKiem co najmniej 1 raz oraz 1 raz zalogować się do aplikacji Santander mobile za pomocą własnego loginu i hasła.

Nagroda w postaci przelewu na 100 zł zostanie przekazana na konto dziecka najpóźniej 30 kwietnia 2023 roku. W promocji dostępnych jest tylko 2000 nagród.

Szczegółów szukajcie w regulaminie promocji.

Nawet 200 zł premii za wykupienie polisy OC/AC

Santander Bank Polska ma też coś dla zmotoryzowanych. W zamian za ubezpieczenie samochodu za pośrednictwem bankowości elektronicznej otrzymacie e-bon do wykorzystania na Allegro o wartości od 50 zł do nawet 200 zł!

Do promocji możecie przystąpić do dnia 31 marca 2023 roku, wypełniając formularz rejestracyjny na dedykowanej stronie. Akcja skierowana jest do osób, które mają już swoje konto lub założą je do tego terminu. Konieczne jest także posiadanie wyrażonych zgód marketingowych na kontakt ze strony banku.

Potem wystarczy już tylko opłacić polisę ubezpieczenia komunikacyjnego za pośrednictwem bankowości Santander Bank Polska (dostępne opcje znajdziecie w zakładce Oferta banku po zalogowaniu się do konta). Wartość nagrody uzależniona jest od opcji, którą wybierzecie:

Promocje Santander Bank Polska – ubezpieczenie OC/AC

Nagrody zostaną przekazane do 31 maja 2023 roku, o ile do dnia 30 kwietnia nie odstąpicie od umowy ubezpieczenia, nie odwołacie wyrażonych zgód i nie wypowiecie umowy konta. Znajdziecie je w poczcie bankowości online lub w wiadomości SMS. Łączna pula nagród to 40.000 zł. Jedna osoba może skorzystać z promocji tylko 1 raz i tylko 1 raz otrzymać nagrodę. Liczy się pierwsza zawarta po rejestracji w promocji polisa.

Ubezpieczenie komunikacyjne w Santander Bank Polska

Szczegółów szukajcie w regulaminie promocji.

Darmowe e-konsultacje Telemedi.co

Klienci Santander Bank Polska maja też okazję korzystać z usługi e-konsultacji medycznych za darmo przez 3 pierwsze miesiące. Usługa realizowana jest przez Telemedi.co – jednego z partnerów Santander Bank Polska. W ramach pakietu medycznego możecie korzystać z e-konsultacji ze specjalistami z 11 różnych dzień. Do Waszej dyspozycji są:

 • trzy e-konsultacje ze specjalistami,
 • trzy konsultacje z psychologiem
 • nielimitowany dostęp do e-konsultacji z internistą i pediatrą – całodobowo (jeśli chcecie korzystać z pomocy pediatry, konto powinno być założone na dane dziecka),
 • e-recepty, e-skierowania i e-zwolnienia lekarskie.

Dostępni lekarze w usłudze Telemedi.com – promocja Santander

Ciekawym punktem oferty są zdecydowanie 3 konsultacje ze specjalistami w miesiącu oraz 3 konsultacje z psychologiem – razem 6 rozmów, które poza pakietem kosztują 99 zł każda, a więc niespełna 600 zł „do przodu”.

Wirtualne spotkania odbywają się w formie czatu, telekonferencji lub wideokonferencji.

Umowa zawierana jest na 6 miesięcy. Po okresie darmowych 3 miesięcy, opłata miesięczna wynosi zaledwie 12 zł. Umowa przedłuża się automatycznie na kolejne 6 miesięcy, chyba że wypowiecie ją przed końcem pierwszego okresu (nie później, niż przedostatniego dnia roboczego szóstego miesiąca obowiązywania umowy). Zatem będziecie musieli opłacić jedynie 3 miesiące po 12 zł, co daje kwotę 36 zł.

Żeby wykupić usługę z trzema darmowymi miesiącami, przejdźcie do zakładki Usługi partnerów po zalogowaniu się do swojego konta w banku.

Szczegółów szukajcie w regulaminie świadczenia e-konsultacji dla klientów banku.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


8

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

6

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów