fbpx

Kreatywne rodzicielstwo, czyli 160 zł w trzech różnych promocjach dla dzieci i rodziców

Dzisiejszy artykuł będzie dość nietypowy. Omówię dla Was trzy różne promocje, w których zdobyć można nagrody o wartości od 50 zł do 60 zł. Do zgarnięcia premii potrzebne będą: telefon, adres e-mail i co najmniej jedno dziecko 😉 W jednej z promocji przyda się też niezłe (ale niekoniecznie perfekcyjne) świadectwo szkolne (dziecka, nie Wasze – rzecz jasna). Artykuł będzie długi, ale przejrzysty. Zaparzcie sobie gorącą kawę i zapraszam do lektury.

Jak myślicie, jaki jest przeciętny koszt wychowania jednego dziecka w Polsce? Liczba nieźle Was zaskoczy. Żeby dać Wam czas na zastanowienie, umieszczę odpowiedź gdzieś w artykule. 🙂

O jakich promocjach mowa?

Zanim przejdziemy do omawiania warunków poszczególnych promocji, krótki spis treści oraz skrót wszystkich trzech akcji:

  • Santander Bank Polska: 50 zł dla uczniów, mogących pochwalić się średnią ocen co najmniej 4,0. Promocja dla nowych klientów – dzieci starszych i młodszych, mieszczących się w przedziale 13-20 lat.
    W omówieniu tej akcji znajdzie się także coś specjalnego dla rodziców.
  • ING Bank Śląski: 50 zł w promocji Konta Mobi oraz 160 zł dla rodziców (którzy powinni być klientami banku, aby założyć kolejne konto dla dziecka – na tym też zarobicie). Promocja skierowana jest do Waszych dzieciaków, jeśli mieszczą się w przedziale 13-18 lat. 
  • Bank Millennium: 60 zł w promocji Konta 360° Junior (dla dzieci do 18 lat), wypłacane w formie elektronicznej karty podarunkowej Goodie. Bank Millennium i tym razem przygotował coś dla starszych użytkowników.

Santander Bank Polska: 50 zł za świadectwo o średniej ocen minimum 4,0

Promocja w Santanderze nagradza uczniów, którzy zakończony rok szkolny 2019/2020 mogą zaliczyć do udanych. Promocja ta może być świetnym uzupełnieniem wobec oferty, dzięki której, bez większego wysiłku otrzymacie 200 zł premii! Akcja dla rodziców trwa do 14 sierpnia 2020 roku.

Ramię w ramię ze swoim dzieckiem możecie zatem wywalczyć 250 zł na wakacyjne wojaże 🙂 

Kto może wziąć udział w promocji

Promocja skierowana jest do uczniów szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych (liceum, technikum, szkoła zawodowa). Uczeń powinien być w wieku między 13, a 20 lat (nieukończone 20 lat). Powinien być także nowym klientem banku (nie ma okresu karencji). 

Zasady promocji

Promocja dla uczniów ma wyjątkowo proste zasady. Osoby opisane akapit wyżej powinny otworzyć Konto Jakie Chcę (w opcji dla młodych) oraz zamówić kartę debetową. Należy pamiętać o konieczności udzielenia zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych, zgody na kontakt drogą elektroniczną oraz przez telefon, a także wybór sposobu otrzymywania wiadomości za pomocą EKK (Elektronicznych Kanałów Kontaktu) Niezbędne będzie również uzyskanie dostępu do platformy bankowości elektronicznej. Konto należy otworzyć do 30 września 2020 roku. Osoby niepełnoletnie powinny uzyskać zgodę prawnego opiekuna.

Następnym krokiem będzie zarejestrowanie się na stronie promocji. Podczas tego procesu w formularzu należy podać niezbędne dane, jak numer świadectwa czy nazwę szkoły. Uczeń powinien zarejestrować się w promocji do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta. Na przykład: do końca września, jeśli konto zostało otwarte w sierpniu. 

Potem zostaje już tylko jedno zadanie: wykonanie 1 płatności na dowolną kwotę za pomocą BLIKA. W internecie, w sklepie stacjonarnym – obojętnie. 

Jak policzyć średnią

Podczas liczenia średniej powinniście uwzględnić wszystkie oceny na świadectwie z wyjątkiem oceny z zachowania. Liczą się zajęcia dodatkowe, z których ocena została ujęta na dokumencie.  

Wypłata premii

Wypłata premii w formie przelewu na otwarty właśnie rachunek wykonana zostanie do końca następnego miesiąca (po miesiącu, w którym spełnione zostały warunki promocji).

Regulamin promocji znajduje się tutaj.

Konto Jakie Chcę – doskonały pierwszy rachunek

Konto Jakie Chcę to produkt Santandera stworzony wręcz dla młodych osób. Bezwarunkowo darmowe prowadzenia, brak opłat naliczanych w przypadku “zapomnienia” o rachunku i bezpłatne, nielimitowane przelewy natychmiastowe – idealne dla młodych zapominalskich. 🙂

Jeśli chodzi o opłaty za kartę, bank dał klientom ciekawą propozycję. Możecie wybrać pomiędzy:

  • stałą opłatą za kartę w wysokości 3 zł,
  • opłata miesięczną w wysokości 5 zł, której jednak można pozbyć się, robiąc co najmniej 5 płatności bezgotówkowych każdego miesiąca. 

Uczciwy układ, prawda? 

Tabela opłat i prowizji

Warunki prowadzenia rachunku

Jak przeczytamy w raporcie Centrum im. Adama Smitha, koszt wychowania jednego dziecka w Polsce (do momentu osiągnięcia pełnoletniości) to kwota w przedziale 176-200 tys. złotych. Wychowanie dwójki pociech będzie kosztowało Was z kolei około 317-368 tys. złotych. Głowa do góry, jeszcze tylko 1100 do 2300 takich artykułów i się odkujecie!ING Bank Śląski: 50 zł w promocji Konta Mobi dla osób w wieku 13-18 lat

ING Bank Śląski postanowił po raz kolejny nagrodzić rodziców, którzy zdecydują się wziąć edukację finansową swoich dzieci we własne ręce. W zamian za założenie konta skierowanego do młodszych odbiorców organizator proponuje 50 zł. Żeby to zrobić, jako rodzice, sami powinniście posiadać już konto osobiste w ING Banku Śląskim. Jeśli jeszcze go nie macie, Wam też skapnie się niezła premia. Konkretnie 160 zł w promocji Konta z Lwem Direct.  

Uczestnicy promocji

50 zł za założenie Konta Mobi dla dzieci w wieku 13-18 lat mogą zgarnąć rodzice, będący już klientami ING Banku Śląskiego, posiadający jedno z kont osobistych. Dziecko nie może posiadać Konta Mobi w momencie przystępowania do promocji. 

Ponadto niezbędne będzie wyrażenie zgody na elektroniczne przekazywanie przez bank informacji handlowych, włączając w to profilowane informacje handlowe. Zgody powinny pozostać aktywne w momencie przystąpienia do promocji. Najlepiej będzie pozostawienie ich w spokoju do momentu wypłacenia premii. 

Ważną zasadą promocji jest fakt, że tylko jedno Wasze dziecko może otrzymać bonus w wysokości 50 zł.

Zasady udziału

Zakładanie konta dla dziecka odbywa się za pomocą platformy bankowości internetowej ING Banku Śląskiego. Powinniście przechodzić kolejno do zakładek Oferta ING, Promocje, a następnie Promocja 50 zł na start dla nastolatka

Umowę Konta Mobi w imieniu dziecka podpisuje oczywiście prawny opiekun. Niezbędne jest także uzyskanie dostępu do bankowości elektronicznej. Czas na założenie konta macie do 19 sierpnia 2020 roku. 

Kolejnym krokiem będzie wykonanie przelewu z konta rodzica, na otwarte właśnie konto dziecka. Ostateczny termin tego przelewu to 19 września 2020 roku. 

Konto dziecka powinno zostać w pełni aktywne (ze wszystkimi zgodami) do 3 października tego samego roku, kiedy to nastąpi przekazanie 50 zł premii. Kieszonkowe z głowy. 🙂 

Konto Mobi – szczegóły

Konto Mobi jest doskonałą propozycją dla najmłodszych. Brak opłat za użytkowanie konta i karty sprawia, że nawet nieużywane nie będą generować niepotrzebnych kosztów. Młodzi użytkownicy mogą też dość swobodnie korzystać z bankomatów. Wypłaty z maszyn ING Banku Śląskiego oraz sieci Planet Cash są całkowicie darmowe. Pierwsze skorzystanie (w miesiącu) z innych bankomatów również nie wiąże się z żadną opłatą, natomiast każde kolejne będzie kosztować 5 zł. 

Regulamin promocji

Tabela opłat 

Bank Millennium: 60 zł dla dziecka w postaci eKarty podarunkowej Goodie i coś dla rodziców

Kolejna prosta i szybka promocja, w której zdobędziecie 60 zł dla swojego dziecka, a przy okazji zaczniecie wpajać mu umiejętności zarządzania własnymi finansami. Premia wypłacona zostanie w formie vouchera Goodie, który zrealizować można w wielu sklepach stacjonarnych oraz internetowych.

Co ciekawe, jednym z warunków otrzymania nagrody, jest zawnioskowanie za pomocą Millenetu o przyznanie świadczenia Dobry Start. Dodatkowe 300 zł przyda się na początku roku szkolnego. O programie pisałem w tym miejscu

To jeszcze nie koniec – Konto 360º Junior należy otworzyć za pomocą bankowości elektronicznej Millenet. Jeśli więc, jako rodzice, nie jesteście jeszcze klientami banku, czeka na Was dodatkowy bonus: 220 zł w promocji Konta 360º i 300 zł premii za wyrobienie karty kredytowej. 

Dla kogo jest ta promocja? 

Promocja Dobry Start z Kontem 360º Junior to propozycja Banku Millennium skierowana do rodziców, posiadających już konto we wspomnianym banku lub będących użytkownikami karty kredytowej, co pozwala im na dostęp do platformy internetowej Millenet. Warunkiem udziału w promocji jest też wyrażenie zgody na przekazywanie informacji handlowych i marketingowych drogą elektroniczną i przez telefon. Co do telefonu – upewnijcie się, że numer podany w bankowości jest aktualny, a Wy możecie swobodnie odbierać kody SMS. 

Zasady promocji

Płyńmy do brzegu. Co trzeba zrobić, żeby zgarnąć 60 zł premii? Najpóźniej 31 sierpnia 2020 roku powinniście założyć swojemu dziecku promocyjne konto wraz z Kontem Oszczędnościowym Profit. Wszystkich czynności dokonacie za pomocą Millenetu. Pamiętajcie o tym, że data końcowa może się zmienić. Wszystko zależy od zainteresowania promocją, ponieważ limit wniosków wynosi 10.000 sztuk. 

W tym samym terminie powinniście złożyć za pomocą Millenetu wniosek o przyznanie świadczenia Dobry Start. Wypłata świadczenia powinna nastąpić do 30 września tego samego roku. Jeśli tak się stanie, ostatnim warunkiem (o ile Twoje dziecko ukończyło już 13 lat), będzie zrobienie jednej płatności bezgotówkowej przez dziecko (z Konta 360º Junior). Pamiętajcie o tym, by konto dziecka pozostało aktywne przynajmniej do 30 września (choć polecam przetrzymać je do momentu odbioru nagrody). 

W przeciwieństwie do promocji ING Banku Śląskiego, w tym przypadku każde z Waszych dzieci może otrzymać promocyjne 60 zł. Biorąc pod uwagę, że akcja zachęca do składania wniosków o Dobry Start, a sami rodzice też mogą ugrać kilkaset złotych, akcja Millennium może Wam zapewnić całkiem solidny profit. 

Przekazanie nagrody

Nagroda zostanie przekazana przez bank najpóźniej 31 października 2020 roku. Bank prześle do Was wiadomość SMS, w której znajdzie się kod potrzebny do odbioru nagrody i dalsze instrukcje. 

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

22

tysięcy
polubień

3.1

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów