Promocja mBanku oraz serwisu Bankier.pl: 250 zł premii za założenie konta mBiznes Standard oraz 24-miesięczne zwolnienie z opłat za konto i kartę

mBank przy współpracy z serwisem Bankier.pl odpalił kolejną edycję promocji mBiznes konta Standard. Promocja przeznaczona jest zarówno dla przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą, jak i będących osobami prawnymi. Tym razem do zdobycia jest 250 zł premii. 150 zł otrzymacie już za samo założenie konta oraz wykonanie dowolnej transakcji (płatność kartą lub przelew zewnętrzny). Kolejne 100 zł zostanie Wam wypłacone, jeśli za pośrednictwem konta założonego w promocji opłacicie składki na ZUS (na minimum 250 zł) oraz wykonacie jedną płatność kartą na dowolną kwotę. Dodatkowym elementem promocji jest 24-miesięczne zwolnienie z opłat za prowadzenie konta, obsługę karty debetowej oraz przelewy internetowe. Jeśli zatem posiadacie już główne konto firmowe, rachunek w mBanku możecie potraktować testowo, przy okazji uzyskując 250 zł dodatkowego dochodu.

 

 

Uczestnicy promocji

Z promocji mogą skorzystać przedsiębiorcy prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą, wspólnicy spółek cywilnych, spółki jawne, partnerskie, spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, fundacje, stowarzyszenia rejestrowe oraz spółdzielnie. Akcja przeznaczona jest tylko dla nowych klientów firmowych mBanku, którzy do 26 grudnia 2017 roku nie posiadali konta firmowego w mBanku (weryfikowane według danego numeru NIP). Jeśli natomiast posiadacie lub posiadaliście konto osobiste w mBanku (niefirmowe), wówczas bezproblemowo możecie skorzystać z niniejszej promocji.

Jeżeli byliście już klientami firmowymi mBanku, możecie skorzystać z samej „promocji wewnętrznej”, w której do zdobycia jest 100 zł. Wystarczy, że nie posiadaliście aktywnego konta firmowego na dzień 26 grudnia 2017 roku. Więcej na temat tej promocji pod linkiem.

 

Warunki uzyskania 150 zł od Bankier.pl

W celu uzyskania 150 zł bonusu pierwszym krokiem będzie rejestracja na dedykowanej stronie promocji. Następnie złóżcie wniosek o promocyjne konto używając w tym celu wygenerowanego (promocyjnego) linku. Podczas składania wniosku pamiętajcie o wyrażeniu zgody na przekazanie informacji objętych tajemnicą bankową w zakresie potwierdzenia udziału w promocji.

Czas na rejestrację oraz złożenie wniosku macie od 29 stycznia 2018 roku do 28 lutego 2018 roku. Na podpisanie umowy o konto macie miesiąc od złożenia wniosku (nie później niż do końca marca 2018 roku).

Waszym głównym zadaniem będzie wykonanie jednej transakcji z wykorzystaniem nowo otwartego konta. Może to być transakcja bezgotówkowa (na przykład płatność kartą w sklepie) lub przelew zewnętrzny (przykładowo na wasze konto w innym banku). Na wykonanie tej czynności macie miesiąc od momentu założenia konta (nie później jednak niż do 30 kwietnia 2018 roku).

To wszystko! Teraz pozostaje Wam tylko poczekać na maila z informacją o przyznaniu prawa do wypłaty premii. Organizator roześle stosowne informacje do 31 maja 2018 roku. Następnie w ciągu 5 kolejnych dni roboczych będziecie musieli potwierdzić dane do wypłaty premii na stronie promocji (chodzi głównie u numer rachunku do wypłaty premii). Premia w wysokości 150 zł zostanie wypłacona w okresie do 14 dni od otrzymania informacji o jej przyznaniu.

Po szczegóły akcji odsyłam do regulaminu promocji „150 zł na start – VIII edycja”.

 

100 zł od mBanku „na ZUS”

Aby uzyskać kolejne 100 zł w „wewnętrznej promocji mBanku”, wystarczy, że w ciągu 30 dni kalendarzowych od momentu zawarcia umowy o konto:

  • dokonacie płatności składek na ZUS w wysokości minimum 250 zł oraz
  • wykonacie co najmniej jedną płatność kartą wydaną do rachunku (na dowolną kwotę).

Premia w wysokości 100 zł zostanie wypłacona do 30. dnia miesiąca, następującego po miesiącu, w którym spełnicie warunki. W tej promocji nie musicie już uzupełniać żadnych danych do wypłaty premii. mBank dokona tego automatycznie. Więcej na temat tej promocji w osobnym artykule oraz regulaminie promocji „Proste konto i 100 zł zwrotu”.

 

Otwórz konto i odbierz 250 zł premii

 

Opodatkowanie

Przedsiębiorcy tak samo jak osoby fizyczne nieprowadzące działalności gospodarczej mogą posiadać więcej niż jeden rachunek bankowy. Jest to bardzo wygodne w przypadku, gdy chcecie, aby środki na waszym koncie zostały zaksięgowane natychmiastowo. Wówczas podajecie kontrahentowi numer konta założonego w banku, w którym posiada on konto. Tego typu przelewy księgowane są natychmiastowo. Innym motywatorem do zakładania kolejnych rachunków są promocje, taka jak ta.

Promocje dla przedsiębiorców rządzą się swoimi prawami w kwestii opodatkowania. Przychód uzyskany w ramach promocji bankowych musicie rozliczyć samodzielnie, zgodnie ze stosowaną formą opodatkowania. Wasz księgowy z pewnością sobie z tym poradzi.

 

Szczegóły konta mBiznes Standard

W ramach promocji otrzymujecie 24-miesięczne zwolnienie z opłaty za prowadzenie konta, obsługę karty debetowej oraz nielimitowane przelewy internetowe. Koszty prowadzenia rachunku w pierwszych 24 miesiącach są następujące:

  • 0 zł za prowadzenie konta;
  • 0 zł za obsługę karty debetowej;
  • 0 zł za przelewy internetowe;
  • 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów własnych, sieci Euronet, BZ WBK, Planet Cash;
  • 0 zł za wpłaty gotówki we wpłatomatach mBanku oraz sieci Euronet. 

Po upływie 24 miesięcy, opłaty będą naliczane zgodnie z bieżącą taryfą. Szczegóły dotyczące obecnie obowiązujących stawek w taryfie opłat i prowizji.

 

Otwórz konto i odbierz 250 zł premii

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów