fbpx

Promocja dla obecnych klientów EnveloBanku: do zdobycia vouchery o wartości 1000 zł do RTV Euro AGD oraz bony 50 zł na empik.com

Akcja promocyjna Envelo Konta przeszła do historii bloga jako jedna z najszybszych promocji bankowych. 6 marca 2018 roku nastąpiła wypłata premii przez organizatora, po czym zapewne większość z Was pomyślała o zamknięciu konta. Warto jednak się z tym wstrzymać. Otóż ruszyła promocja, w której obecni klienci banku mogą zdobyć voucher o wartości 1000 zł do wykorzystania w sklepie internetowym RTV Euro AGD (przewidziano 3 takie nagrody) lub jeden z 400 voucherów na empik.com o wartości 50 zł.

 

 

Zasady promocji

Uczestnikami promocji mogą być posiadacze aktywnego konta osobistego Envelo Konto wraz z aktywną kartą debetową oraz wyrażonymi zgodami na przetwarzanie danych w celach marketingowych oraz na otrzymywanie informacji handlowych.

Aby wziąć udział w promocji, na początek zarejestrujcie swój udział na dedykowanej stronie promocji. Następnie wykonajcie płatności kartą na łączną kwotę minimum 1000 zł w każdym z obu okresów:

  • pierwszy okres: od 5 marca do 4 kwietnia 2018 roku,
  • drugi okres: od 5 kwietnia do 4 maja 2018 roku.

 

Warto w tym miejscu wspomnieć o wymaganiach dotyczących transakcji. Po pierwsze, liczy się data wykonania płatności (to o wiele wygodniejsze rozwiązanie niż w przypadku daty księgowania). Po drugie, bank nie zlicza na poczet promocji płatności zwróconych lub anulowanych. Po trzecie, do puli promocyjnych płatności nie zaliczają się transakcje oznaczone następującymi kodami MCC:

a) MCC równy 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
b) MCC równy 4111, określający m.in. usługi transportowe,
c) MCC równy 6012, określający instytucje finansowe,
d) MCC równy 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
e) MCC równy 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
f) MCC równy 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.

 

W ten sposób bank zabezpiecza się przed zbyt łatwym „nabijaniem” transakcji, które nie do końca przypominają tradycyjne płatności kartą. Co ciekawe, Envelo nie wyklucza kodu MCC 4900, który oznacza płatności rachunków domowych kartą, między innymi w Żabce, w aplikacji Sprytny Bill lub na bm.pl.

 

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn, bądź zapisz się na newsletter

 

.

Jak zdobyć nagrodę w promocji

Nagrodę główną w postaci vouchera o wartości 1000 zł do wykorzystania w sklepie internetowym RTV Euro AGD otrzymają 3 osoby, które wykonają płatności o największej łącznej wartości. Oprócz tego, organizator przygotował 400 voucherów o wartości 50 zł do wykorzystania na empik.com. Vouchery powędrują do osób, które jako pierwsze spełnią wymagania dotyczące płatności po 1000 zł w obu okresach.

Wyniki konkursu zostaną opublikowane do 10 czerwca 2018 roku na stronie promocji. Ponadto laureaci otrzymają stosowną wiadomość w ramach bankowości online. Nagrody główne zostaną rozesłane kurierem, zaś kody na empik.com SMS-owo. Wysyłka obu rodzajów nagród nastąpi do 15 czerwca 2018 roku. W dniu wydania nagrody wasze konto i karta muszą być aktywne oraz nie mogą znajdować się w fazie wypowiedzenia.

Szczegóły promocji w regulaminie.

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów