fbpx

Promocja dla klientów banku PKO BP oraz Inteligo – odbierz 10 zł za wysłanie 2 przelewów na telefon z wykorzystaniem aplikacji IKO

przelew_na_telefon_aplikacja_iko

[Aktualizacja: promocja przedłużona do 18 grudnia 2016 roku] Prosta, łatwa i przyjemna promocja dla użytkowników aplikacji IKO. Jeśli posiadacie konto w banku PKO BP lub w Inteligo, możecie w łatwy sposób zdobyć 10 zł premii. Wystarczy zlecić 2 przelewy na numer telefonu z wykorzystaniem aplikacji IKO o wartości minimum 5 zł każdy.

 

 

Uczestnicy

Zgodnie z regulaminem, uczestnik promocji to:

a. Pełnoletnia osoba fizyczna i posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych, będąca Rezydentem Rzeczypospolitej Polskiej, która posiada min. jeden rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy dla osób fizycznych w PKO Banku Polskim lub Inteligo i spełni warunki uczestnictwa w Promocji, lub

b. Osoba fizyczna posiadająca ograniczoną zdolność do czynności prawnych w wieku od 13 do 18 lat, będąca Rezydentem Rzeczypospolitej Polskiej, która ma PKO Konto Pierwsze lub konto Inteligo i spełni warunki uczestnictwa w Promocji.

Oprócz tego bank zastosował jedno wykluczenie, a mianowicie z promocji nie mogą skorzystać klienci, którzy od 1 stycznia 2016 roku do dnia 2 listopada 2016 roku, zlecili przelew na telefon z dowolnej wersji aplikacji IKO.

 

Warunki uzyskania premii

Aby otrzymać bonus należy w okresie od 3 listopada do 30 listopada 2016 roku  18 grudnia 2016 roku wykonać za pośrednictwem aplikacji IKO dwa przelewy na telefon o wartości (pojedynczego przelewu) minimum 5,00 zł. Przelewy muszą być wykonane do innego użytkownika aplikacji IKO lub na rachunek w innym banku obsługującym przelewy na telefon w ramach systemu BLIK.

Dodatkowymi warunkami są:

  • utrzymanie aktywności aplikacji IKO do dnia wypłaty premii,
  • wyrażenie oraz nieprzerwanie do momentu wypłaty bonusu zgody na otrzymywanie od banku informacji handlowych oraz propozycji zawarcia umów.

 

Wypłata premii

Premia zostanie wypłacona nie później niż w ciągu 14 dni kalendarzowych od momentu zakończenia promocji. Bank jednak zastrzega, iż ma prawo wypłacić premię…wcześniej, jeszcze podczas trwania akcji. Ponadto akcja może zostać przedłużona w przypadku niewykorzystania puli bonusów.

[Aktualizacja: bank zdecydował przedłużyć promocję. Więcej na temat przedłużenia na stronie banku.]

Limit bonusów wynosi 6000 sztuk. Jednak tutaj bank również ma zastrzeżenie, iż limit premii może…zwiększyć 🙂 i to do 10.000 sztuk. Mimo wszystko, lepiej dmuchać na zimne i sprawnie spełnić warunki promocji już na początku jej trwania. 

Szczegóły na stronie promocji oraz w regulaminie. Natomiast wytyczne na temat usługi, jaką są przelewy na telefon znajdziecie tutaj.

Pamiętajcie również o kończącej się promocji banku PKO BP, w której możecie zdobyć 100 zł za założenie konta oraz spełnienie prostych warunków. 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Konto Freemium/Premium w TMUB z 5% moneyback

Nawet 600 zł premii od Idea Banku w promocji „Premiowanie za bankowanie”

Karta kredytowa Simplicity + voucher o wartości 400 zł do mall.pl

Karta kredytowa Simplicity + voucher o wartości 400 zł do Allegro.pl

Karta kredytowa Simplicity + 5% moneyback, do 400 zł rocznie

Karta kredytowa Simplicity + telefon LG o wartości 549 zł

Lokata db Plan 500+Premia w Deutsche Banku z roczną premią do 500 zł

Konto oszczędnościowe Nest Rodzinne Oszczędności z premią do 30%

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

Zapisz się na NewsletterJAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów