V edycja programu „Lubię to polecam” w Banku Millennium, czyli 80 zł do Zalando lub empik, moneyback do 90 zł albo cztery bilety do kina

W Banku Millennium ruszyła V edycja programu poleceń „Lubię to polecam”. Ponownie zakładając Konto 360º lub Konto 360º Student otrzymacie jedną z nagród do wyboru: voucher do Zalando lub empik.com o wartości 80 zł, 4 bilety do kina Helios lub Multikino, 10% zwrotu za płatności kartą/BLIKIEM (do 90 zł), bądź też możliwość założenia lokaty na 4% w skali roku dla kwoty do 15.000 zł. Warunki programu są bardzo uczciwe, ponieważ nagrodę otrzyma zarówno polecony, jak i osoba polecająca. Dużym plusem promocji jest krótki okres karencji w przypadku nowych klientów wynoszący 12 miesięcy oraz brak wykluczeń osób, które korzystały z dotychczasowych promocji od Banku Millennium. Stali czytelnicy bloga doskonale wiedzą, iż od dłuższego czasu Bank Millennium wyklucza z akcji promocyjnych z premią startową osoby, które kiedykolwiek korzystały już z tego typu promocji. Dlatego też udział w programie poleceń jest jedynym sposobem na uszczknięcie jakichkolwiek bonusów od Millennium. Co do samego produktu, Konto 360º to jeden z najlepszych rachunków osobistych na rynku, zapewniający większość usług za darmo, bezpłatny pakiet assistance (przez pierwszy rok) oraz solidne konto oszczędnościowe z 2,7% w skali roku dla kwoty do 100.000 zł. Ponadto po założeniu konta, możecie jeszcze zyskać 200 zł premii ekstra w promocji karty kredytowej oraz 300 zł bonusu w promocji konta firmowego.

 

 

Kto może zdobyć premię za założenie konta

Premię za założenie konta może zdobyć osoba, która w ciągu ostatnich 12 miesięcy poprzedzających zawarcie umowy, nie była stroną żadnej umowy z Bankiem Millennium ani osobą uprawnioną do składania dyspozycji dotyczących jakiegokolwiek rachunku jako posiadacz, współposiadacz, pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun lub kurator posiadacza rachunku. Mało tego, wykluczenie dotyczy posiadania jakiegokolwiek innego produktu w Millennium Banku, na przykład karty przedpłaconej pre-paid, karty kredytowej, posiadania jednostek TFI, czy poręczania kredytu.

 

Musicie zatem być istną tabula rasa w kontaktach z Bankiem Millennium, ale na szczęście wyłącznie w ciągu 12 miesięcy. Przykładowo, podpisując umowę o Konto 360º 8 października 2019 roku, wszelkie umowy z Bankiem Millennium powinniście pozamykać przed 8 października 2018 roku.

 

Dodatkowo, w niniejszej edycji programu Bank Millennium dołożył jeszcze jedno wykluczenie. Mianowicie, z promocji nie mogą skorzystać osoby, które kiedykolwiek wcześniej założyły konto w ramach programu „Lubię to polecam”.

 

Jak założyć konto w promocji

Wniosek o konto należy złożyć na dedykowanej stronie promocji, wpisując tam kod pozyskany od osoby uczestniczącej w programie poleceń Banku Millennium. Inną możliwością jest złożenie wniosku na infolinii lub w oddziale banku. Podczas wnioskowania o konto, pamiętajcie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych (należy je utrzymać co najmniej do dnia wydania nagrody).

 

Potrzebujesz kodu polecenia? Użyj mojego linku oraz wpisz kod: 22069728

 

Na podpisanie umowy w promocji macie czas od 4 października 2019 roku do 3 kwietnia 2020 roku. W związku z tym, najbezpieczniej złożyć wniosek nie później niż do 1 kwietnia 2020 roku. Umowę możecie zawrzeć za pośrednictwem kuriera. Otóż po złożeniu wniosku zadzwoni do Was konsultant, aby potwierdzić dane oraz umówić datę wizyty kuriera firmy TNT. Kurier może być u Was już na następny dzień roboczy po złożeniu wniosku. Wizyta kuriera jest bardzo krótka, wystarczy jeden podpis na umowie oraz jeden na terminalu. Co ważne, z kurierem możecie się umówić na przykład w miejscu pracy lub w szkole. W przesyłce od razu otrzymacie kartę debetową.

 

Warunki promocji

Aby uzyskać prawo do otrzymania jednej z nagród, wystarczy, że wykonacie płatności bezgotówkowe kartą debetową lub BLIKIEM na kwotę 360 zł w ciągu 30 dni od momentu zawarcia umowy o konto. Mogą to być zarówno płatności stacjonarne, jak i internetowe. 

 

Jeśli zarówno polecający, jak i polecony wykonają swoje zadania, obie strony będą uprawnione do odbioru jednej z nagród:

  • 4 bilety do kina Helios lub Multikino,
  • bon podarunkowy o wartości 80 zł na empik.com,
  • bon podarunkowy o wartości 80 zł do Zalando (bezterminowy),
  • 10% moneyback od transakcji kartą oraz BLIKIEM (maksymalnie 90 zł w ciągu 3 kolejnych miesięcy),
  • 3-miesięczna lokata na 4% w skali roku dla kwoty od 500 zł do 15.000 zł.

 

Wybór nagrody będziecie dostępny w bankowości online lub w aplikacji mobilnej w ciągu 30 dni od momentu spełnienia warunków przez poleconego. Bank poinformuje Was o tym fakcie poprzez SMS. Ogólnie mówiąc, na każdym etapie będziecie otrzymywali SMS i wiadomość w poczcie wewnętrznej. Pod tym względem, program poleceń Banku Millennium jest najlepszym tego typu programem w Polsce. Opisy poszczególnych nagród zawarte są w regulaminie, nie ma zatem sensu dublować tych treści w artykule.

Po szczegóły odsyłam na stronę promocji oraz do regulaminu V edycji programu.

 

Jak polecać konta?

Osobą polecającą może być obecny posiadacz konta osobistego w Banku Millennium (wyłączając konto techniczne oraz niepełne formy posiadania konta jak np. pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun lub kurator posiadacza rachunku, jak również użytkownik jakiegokolwiek produktu, w tym karty przedpłaconej pre-paid oraz dodatkowej karty kredytowej), który wyraził zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów marketingu banku za pomocą środków porozumiewania się na odległość i utrzyma je w okresie trwania programu.

Aby móc polecać rachunki Banku Millennium należy wygenerować swój unikalny kod polecenia na stronie promocji, jednocześnie akceptując jej regulamin. Kod otrzymacie w formie elektronicznej oraz SMS-em.

 

 

oraz wpisz mój kod polecenia: 22069728

 

 

Konto 360º w Millennium Bank – charakterystyka

W przypadku Konta 360º w bardzo łatwy sposób można uniknąć większości podstawowych opłat. Wystarczy zapewnić minimum 1000 zł wpływów miesięcznie na konto oraz wykonać minimum 1 płatność kartą w miesiącu. W ten sposób za jednym razem spełnicie warunki promocji, jak i zapewnicie sobie zwolnienie z opłat. Co ważne, liczy się sam fakt zaksięgowania przelewu. Później środki możecie przykładowo z powrotem przelać na swoje konto.

Pierwszy „cząstkowy” miesiąc jest bezwzględnie darmowy. W kolejnych miesiącach, po spełnieniu warunków, rachunek prowadzony jest na następujących zasadach:

0 zł zł za prowadzenie konta,

0 zł zł za kartę do konta,

– 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą,

– 0 zł za wypłaty gotówki w ramach usługi Cash Back,

– 0 zł za wypłaty gotówki w placówce banku,

– 0 zł za wpłatę gotówki w placówce lub we wpłatomatach Banku Millennium,

– 0 zł za przelewy krajowe w złotych przez internet i mobilne,

0 zł za Pakiet Bardzo Pomocny w pierwszym roku, 

– możliwość płatności mobilnych BLIKIEM, Apple Pay oraz kartą HCE w telefonie.

– szeroka sieć placówek z obsługą kasową oraz dobra aplikacja mobilna.

W przypadku niespełnienia warunków zapewniających „darmowość”, obowiązują opłaty zgodne z tabelą opłat i prowizji oraz z cennikiem usług kartowych (między innymi prowadzenie konta – 8 zł, opłata za kartę debetową – 7 zł, wypłata z obcych bankomatów – 5 zł).

 

Konto 360º Student (dla osób w wieku 18–26 lat, nie ma potrzeby bycia studentem):

0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo,

0 zł za kartę do konta w przypadku wykonania co najmniej 1 płatności bezgotówkowej, w przeciwnym razie opłata wyniesie 4 zł,

– pozostałe stawki obowiązuje jak w przypadku Konta 360º.

 

Szczegóły na temat opłat:

 

Konto oszczędnościowe na 2,7% w skali roku

Konto Oszczędnościowe Profit zapewnia oprocentowanie na poziomie 2,7% w skali roku dla kwoty do 100.000 zł. Nadwyżka oprocentowana jest na 1,4% w skali roku. Okres obowiązywania preferencyjnego oprocentowania to 100 dni (promocja konta oszczędnościowego dla obecnych klientów jest co jakiś czas odświeżana). Po okresie promocji, konto oprocentowane jest według standardowych zasad.

Prowadzenie konta oszczędnościowego jest darmowe, tak samo jak jeden przelew wychodzący w miesiącu. Każdy kolejny przelew kosztuje 7,50 zł.

Szczegóły w regulaminie konta oszczędnościowego Profit oraz w Tabeli oprocentowania.

 

Jeśli chodzi o pozostałe produkty oszczędnościowe Banku Millennium, to warto zwrócić uwagę na dwa z nich. Po pierwsze, nowi klienci mogą skorzystać z lokaty mobilnej oprocentowanej na 2,25% lub 2,5% (przy wykorzystaniu modułu rozszerzonej rzeczywistości) w skali roku. Okres lokaty to 3 miesiące, zaś kwoty jakie można na niej ulokować to przedział od 500 zł do 10 000 zł.

Kolejnym rozwiązaniem jest Lokata IKE z oprocentowaniem 3% w skali roku. Jest to prawdopodobnie najwyżej oprocentowane IKE bankowe w Polsce. Więcej na temat Lokaty IKE pod linkiem.

 

 

„Pakiet Bardzo Pomocny”, czyli darmowe assistance przez rok

Pakiet Bardzo Pomocny to assistance dołączane do Konta 360º. Pozwala on skorzystać 7-krotnie w ciągu roku z pomocy medycznej (na przykład wizyta lekarza, wizyta pielęgniarki, dostarczenie leków, transport sanitarny) lub pomocy home-assistance w przypadku awarii sprzętu AGD/RTV/PC/urządzeń mobilnych, zatrzaśnięcia się drzwi, zgubienia kluczy itd. Pakiet ten jest miłym dodatkiem do konta, dlatego trzeba go oceniać z pewnym dystansem. Nie da się ukryć, iż posiada on różne wyłączenia. Jednak w związku z faktem, iż pakiet jest bezpłatny przez pierwszy rok, warto go wypróbować. Później korzystanie z Pakietu Bardzo Pomocnego wiąże się z kosztem wynoszącym 4,98 zł miesięcznie. Możecie z niego zrezygnować na infolinii banku. Pakiet nie jest dołączany do Konta 360º Student. Aktywacja pakietu następuje od pierwszego dnia pełnego miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy o konto. Więcej na temat pakietu na stronie banku. Natomiast najważniejszym dokumentem regulującym działanie pakietu assistance jest OWU, z którym koniecznie trzeba się zapoznać przed wezwaniem fachowca.

 

 

Darmowy limit w koncie

Nowi klienci banku mogą skorzystać ze specjalnej promocji limitu w koncie. Po pierwsze zostaniecie zwolnieni z prowizji za udzielenie limitu, a po drugie, przez 7 dni w miesiącu będziecie mogli skorzystać z darmowego debetu. Łącznie daje to nawet 84 dni darmowego kredytu w ciągu roku. Pozyskane w ten sposób środki możecie ulokować na koncie oszczędnościowym lub lokacie. O limit w koncie możecie zawnioskować przez system Millenet, a gdy wariant ten będzie niedostępny, również poprzez infolinię lub w oddziale banku.

Więcej na temat promocji limitu w koncie w regulaminie oferty specjalnej „Limit w koncie osobistym za 0 zł”. Promocja trwa do 31 stycznia 2020 roku.

 

 

oraz wpisz mój kod polecenia: 22069728

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów