fbpx

Program poleceń w banku Citi Handlowy: telefon LG K8 LTE dla nowych klientów i 300 zł za polecenie karty kredytowej

984-MGMPL

Oprócz szeregu promocji kart kredytowych, bank Citi Handlowy reaktywował swój program poleceń. Co ciekawe, jego czas trwania kończy się już 23 lipca 2016 roku, co świadczy o ekspresowej formie programu. Dla osoby, która zdecyduje się otworzyć kartę kredytową z oferty Citi przewidziana jest nagroda w postaci telefonu LG K8 LTE o wartości 549 zł. Warunki zdobycia nagrody są bardzo proste. Wystarczy wyrobić kartę, zalogować się minimum 1 raz do bankowości online oraz dokonać transakcji bezgotówkowych na kwotę minimum 1000 zł. Do wyboru są cztery karty kredytowe, aczkolwiek najbardziej polecam kartę Citi Simplicity (brak opłaty za wydanie, brak opłaty miesięcznej za obsługę karty, brak opłaty za monity/powiadomienia). Dodatkowy dochód mogą również osiągnąć obecni posiadacze karty. Za każde skuteczne polecenie, bank wypłaca aż 300 zł premii.

 

 

Uczestnicy promocji

Nagrodę w postaci telefonu mogą otrzymać osoby, które nie posiadały karty kredytowej Citibanku od 1 stycznia 2014 roku. Jeśli mieliście kartę w Citibanku, ale zrezygnowaliście z niej przed tym terminem – możecie wziąć udział w promocji.

Aby móc otrzymać kartę kredytową, bank będzie weryfikował waszą zdolność kredytową. Jest to oczywiście standardowa procedura, gdyż karta kredytowa jest jedną z form zaciągania zobowiązań. Krąg osób mogących wnioskować o kartę jest szeroki m.in. osoby posiadające umowę o pracę, zatrudnione w ramach kontraktu, umowy cywilno-prawne, emeryci i renciści, osoby wynajmujące nieruchomości i inne. Więcej na temat dokumentowania dochodu w załączniku do regulaminu (strona 3).

 

Jak przystąpić do promocji

Aby móc wnioskować o kartę kredytową, należy najpierw zostać Poleconym przez osobę, która posiada już kartę w Citi Handlowym. Polecający musi wypełnić formularz zgłoszeniowy na dedykowanej stronie promocji. Po wypełnieniu formularza konsultant skontaktuje się z poleconym, by potwierdzić chęć uczestnictwa w akcji oraz przyjąć dane niezbędne do wnioskowania o kartę. W tym momencie należy również potwierdzić kto był osobą polecającą. Jeśli nie znasz nikogo kto mógłby polecić Ci kartę – napisz do mnie poprzez zakładkę Kontakt. Chętnie zorganizuję dla Ciebie osobę polecającą.

Promocja trwa do 23 lipca 2016 roku, ale może zostać przedłużona.

 

Warunki uzyskania nagrody

Po otrzymaniu karty kredytowej, należy wykonać bezgotówkowe transakcje kartą na kwotę minimum 1000 zł, nie później niż przed upływem miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym została wydana karta.

Kolejnym z warunków jest zalogowanie się co najmniej jeden raz w serwisie bankowości internetowej Citibank Online nie później niż przed upływem miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym została wydana karta.

Pamiętajcie, że w momencie wnioskowania o kartę upoważniacie bank do przekazania Polecającemu informacji objętych tajemnicą bankową dotyczących spełnienia przez Was warunków, od których uzależnione jest przyznanie nagrody. Upoważnienie zostanie przekazane w formie pisemnej poprzez złożenie podpisu na oświadczeniu stanowiącym Załącznik nr 2 do regulaminu lub ustnie na nagrywanej linii telefonicznej w momencie składania wniosku o kartę.

Bank, powiadamiając polecającego o przyznaniu nagrody, nie będzie ujawniał danych osobowych poleconych, którzy zawarli umowę o kartę.

(Kwestia techniczna, aczkolwiek niezbędna do otrzymania premii).

Po uzyskaniu prawa do nagrody, bank poinformuje Was o tym fakcie poprzez system bankowości elektronicznej. W ciągu 30 dni od tego momentu bank wyśle telefon przesyłką kurierską,

 

Szczegóły kart kredytowych Citibanku

Do wyboru macie 4 rodzaje kart kredytowych: PremierMiles, Simplicity, World MasterCard, BP-Payback. Spośród zaprezentowanych kart kredytowych, zdecydowanie polecam kartę Simplicity. Powód? Prozaiczny. Karta jest zwolniona z opłaty za wydanie jak i z opłaty rocznej.

Szczegóły karty:

  • opłata za wydanie karty – 0 zł
  • opłata roczna za kartę – 0 zł
  • opłata za wysłanie monitu/powiadomienia – 0 zł
  • oprocentowanie – 10%

Pełna tabela opłat i prowizji

 

Poleć kartę znajomemu

Gdy jesteście już szczęśliwymi posiadaczami karty kredytowej w Citibanku, możecie uzyskać dodatkowy dochód dzięki programowi poleceń. Za skuteczne polecenie karty kredytowej uzyskacie zasilenie rachunku karty na kwotę 300 zł. Kartę możecie polecać wielokrotnie, aczkolwiek 300 zł otrzymacie tylko za jedną osobę. Nagroda jest kwotą netto (otrzymujecie ją w całości), gdyż kwestie podatkowe załatwia bank.

Szczegóły w regulaminie promocji oraz na stronie promocji

 

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów