Nest Bank: Lokata Witaj na 8% w skali roku (do 20.000 zł) oraz 50 zł premii na start + konto oszczędnościowe na 8,25% w skali roku

Trwa do:
30 czerwca 2023

Ta edycja promocji została już zakończona, ale na szczęście ruszyła nowa, jeszcze lepsza akcja promocyjna z równie atrakcyjnymi warunkami. Szczegóły znajdziesz tutaj <KLIK>

W Nest Banku trwa kolejna edycja programu poleceń, w której możecie zdobyć bardzo łatwe 50 zł premii na start. Bonus na poziomie 50 zł wydaje się dość skromny, aczkolwiek Nest Bank posiada tak wiele zalet, że i bez żadnej gratyfikacji finansowej warto rozpocząć z nim współpracę. Mianowicie prowadzenie Nest Konta oraz użytkowanie pierwszej karty debetowej otrzymujecie bezwarunkowo za free. Oprócz tego możecie skorzystać z bogatej oferty oszczędnościowej banku. Do waszej dyspozycji będzie świetna Lokata Witaj na 8% w skali roku, która znajduje się w czołówce naszego rankingu lokat bankowych. Maksymalna kwota, jaką możecie ulokować na tej swoistej lokacie powitalnej wynosi 20.000 zł. Na uwagę zasługuje również Lokata Nowe Środki z oprocentowaniem od 5% do 6,5% w skali roku oraz Nest Konto Oszczędnościowe na 8,25% w skali roku. Po założeniu rachunku osobistego sami możecie je polecać swoim bliskim. W ten oto sposób zainkasujecie do 2000 zł premii, zaś Wasi bliscy 50 zł bonusu na start oraz dodatkowy pakiet korzyści.

Uczestnicy promocji z 50 zł premii – nowi klienci

Promocja skierowana jest zarówno do całkiem nowych, jak i powracających klientów Nest Banku. Głównym warunkiem uczestnictwa w promocji jest nieposiadanie konta osobistego lub firmowego w Nest Banku w okresie po 1 stycznia 2020 roku. Natomiast posiadanie innych produktów Nest Banku w żadnym stopniu nie koliduje z możliwością udziału w niniejszej promocji.

Jak założyć konto w promocji Nest Banku?

Aby wziąć udział w akcji, na początek złóżcie wniosek o konto i kartę debetową na dedykowanej stronie promocji. Podczas składania wniosku należy użyć kodu poleceniu uzyskanego od obecnego klienta Nest Banku. Taki kod możecie uzyskać od kogoś bliskiego lub po prostu skorzystać z mojego, sprawdzonego kodu. W tym celu napiszcie do mnie krótką wiadomość poprzez zakładkę Kontakt. Kod należy wpisać na ostatniej stronie wniosku – w podsumowaniu. W tym samym miejscu możecie zdecydować się na otwarcie konta oszczędnościowego oraz wybrać formę finalizacji umowy.

Konto z premią w Nest Banku – przykładowy kod poleceniaSkładanie wniosków w programie poleceń regulaminowo dostępne jest od 1 listopada 2022 roku do 30 czerwca 2023 roku. Pula wniosków jest nieograniczona!

Złożenie wniosku możliwe jest zarówno w przeglądarce internetowej na komputerze, jak i na smartfonie. W trakcie wypełniania wniosku koniecznie wyraźcie zgody marketingowo-handlowe.


Na ostateczne zawarcie umowy macie 14 dni od momentu złożenia wniosku. Umowę możecie sfinalizować poprzez:

 • rozmowę wideo z konsultantem,
 • przelew weryfikacyjny (opcja dostępna dla posiadaczy konta osobistego w następujących bankach: Alior Bank, Bank Pekao SA, Santander Bank Polska, ING Bank Śląski, mBank),
 • zawarcie umowy podczas wizyty w oddziale banku.

Jeśli wybierzecie przelew weryfikacyjny, pamiętajcie, iż dane adresowe podane we wniosku muszą się zgadzać z danymi, które podaliście w banku, z którego wykonacie przelew. Konto z którego dokonujecie przelew musi być w pełni zweryfikowane, to znaczy bank musi posiadać Wasz wzór podpisu. Najlepiej jeśli konto zostało założone w placówce lub za pośrednictwem kuriera. A jeśli zostało założone online (na przykład przelewem weryfikacyjnym lub na selfie), wówczas należałoby złożyć wzór podpisu w banku.

50 zł premii na start – warunki promocji

Aby zdobyć bonus na start należy w jednym z trzech pierwszych miesięcy kalendarzowych od otwarcia rachunku:

 • zapewnić wpływy zewnętrzne na Nest Konto w kwocie minimum 2000 zł oraz
 • wykonać 3 dowolne transakcje spośród: płatność BLIK, operacja kartą debetową, przelew (z wyłączeniem przelewu pomiędzy własnymi rachunkami w Nest Banku).

W praktyce oznacza to, iż przelew z waszego konta w dowolnym banku na kwotę 2000 zł oraz 3 przelewy zwrotne na dowolną kwotę załatwią sprawę bonusu.

Premie będą wypłacane do 20. dnia roboczego kolejnego miesiąca po spełnieniu warunków promocji. Oczywiście są one zwolnione z opodatkowania. Do tego momentu musicie posiadać aktywne konto oraz wyrażone wcześniej zgody marketingowe.

Szczegóły w regulaminie programu poleceń.

Nest Konto – szczegóły

Szczegóły związane z użytkowaniem Nest Konta prezentują się następująco:

 • 0 zł za prowadzenie rachunku – bezwarunkowo,
 • 0 zł za użytkowanie karty debetowej – bezwarunkowo,
 • 0 zł za wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów Polsce BLIKIEM,
 • 0 zł za wypłaty gotówki z bankomatów sieci Euronet – kartą lub BLIKIEM,
 • 6 zł za wypłaty gotówki kartą z bankomatów innych niż sieć Euronet,
 • 0 zł za wypłaty gotówki w ramach Cash back,
 • 0 zł za internetowe przelewy Elixir,
 • 0 zł za internetowe przelewy SEPA,
 • 0 zł za wpłaty gotówki we wszystkich wpłatomatach w Polsce – BLIKIEM,
 • 0 zł za wpłaty gotówki we wpłatomatach sieci Euronet – kartą,
 • 4 zł za internetowe przelewy natychmiastowe,
 • możliwość korzystania z Apple Pay, Google Pay oraz Garmin Pay,
 • nowoczesna aplikacja mobilna,
 • darmowe konto walutowe w EUR, USD oraz GBP.

Pozostałe opłaty i prowizje znajdziecie w krótkiej i przejrzystej Tabeli Opłat i Prowizji.

Do 2000 zł premii w programie poleceń

To jeszcze nie wszystko. O wiele więcej zarobicie w programie poleceń. Za każde skuteczne polecenie konta osobistego otrzymacie 50 zł premii, zaś w przypadku konta firmowego 200 zł premii. Na swoją dolę mogą liczyć również polecone przez Was osoby (50 zł za konto osobiste oraz 100 zł w przypadku konta firmowego). Polecającymi mogą zostać zarówno dotychczasowi klienci banku (w tym również firmowi), jak i osoby, które dopiero co założą konto w Nest Banku (polecony może następnie stać się polecającym).

Jak pewnie się domyślacie, warunkiem wypłat nagrody dla polecającego jest spełnienie warunków promocji przez osobę poleconą.

Aby zacząć polecać konta Nest Banku pamiętajcie o wyrażeniu zgód marketingowych oraz rejestracji w programie na stronie programu poleceń. Tam też otrzymacie kod polecający, który będziecie mogli udostępniać swoim bliskim. Program poleceń trwa do 30 czerwca 2023 roku.

Szczegóły w regulaminie programu poleceń.

Lokata Witaj na 8% oraz inne produkty oszczędnościowe

Oprócz premii na start oraz w pełni darmowego konta, największą zaletą Nest Banku jest bogata oferta oszczędnościowa. Znajdziemy w niej zarówno produkty krótkoterminowe, jak lokata powitalna, jak i depozyty o średnim lub dłuższym okresie zapadalności (tradycyjne konta oszczędnościowe i lokaty). Wszystkie te produkty szczegółowo opisaliśmy w tym artykule, zaś Nest Konto oszczędnościowe charakteryzujemy w osobnym artykule. Aby nie dublować treści, już teraz odsyłam Was do wspomnianego artykułu, a w tym miejscu jedynie wymienię dostępne opcje:

 • Lokata Witaj na 8% w skali roku, okres – 6 miesięcy, kwota – od 1000 zł do 20.000 zł (alternatywnie ta sama lokata z oprocentowaniem 6% w skali roku na okres 3 miesięcy),
 • Nest Lokata na Nowe Środki do 6,5% w skali roku, okres – od 3 do 24 miesięcy, kwota – od 1000 zł do 2.000.000 zł,
 • Nest Konto Oszczędnościowe na 8,25% w skali roku, okres – 90 dni, kwota – do 50.000 zł,
 • Nest Konto Twoje Cele – 7,5% w skali roku przez pierwsze 3 pełne miesiące kalendarzowe do kwoty 20.000 zł,
 • Nest Lokata Lojalna – 6,5% w skali roku, dostępne okresy: od 3 do 24 miesięcy, kwota depozytu od 1000 zł do 2.000.000 zł.

Szczegóły w Tabeli oprocentowania Nest Banku.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów