fbpx

Program poleceń Booking.com: 50 zł zniżki na rezerwację hotelu oraz 50 zł bonusu za polecenie (do 500 zł łącznej premii w skali całej promocji)

AKTUALIZACJA!

Program poleceń został zakończony w dniu 15 października 2019 roku!

Wakacje zbliżają się coraz większymi krokami. To czas, w którym większość z nas będzie wyjeżdżać zarówno na dłuższe wycieczki, jak i na krótsze wypady za miasto. Bardzo dobrym miejscem na poszukiwanie noclegów w hotelach lub w ramach krótkoterminowego najmu mieszkania jest serwis Booking.com. Poprzez Booking.com znajdziecie najkorzystniejszą ofertę i zarezerwujecie nocleg w interesującej Was lokalizacji. Mało tego, w ramach programu poleceń, na start otrzymacie 50 zł zniżki. Później, sami będziecie mogli polecać ofertę, dzięki czemu otrzymacie 50 zł za skuteczne polecenie (maksymalnie do 500 zł w ramach programu), a wasi bliscy 50 zł zniżki na start.

 

 

Czym jest Booking.com?

Serwis Booking.com jest jednym z najpopularniejszych na świecie agregatorów ofert pokoi hotelowych i nie tylko. Dzięki Booking.com w jednym miejscu i czasie możecie porównać oferty wielu hoteli zlokalizowanych na danym obszarze. Pozwala to na dokonanie selekcji między innymi według kryterium ceny, ilości gwiazdek, czy usług dodatkowych. Z moich obserwacji wynika, iż ceny na Booking.com są niższe niż w przypadku standardowych cen podawanych na stronach internetowych hoteli. W dodatku oszczędzacie czas, ponieważ nie musicie wertować wszystkich cenników z osobna. Booking.com gwarantuje zarówno wygodę, jak i oszczędność pieniędzy. Co więcej, w serwisie znajdziecie wiarygodne opinie od osób, które nocowały w danym obiekcie i wyraziły swoją opinię na jego temat (w formie przyznanych gwiazdek oraz słownego komentarza).

Serwis powstał w 1996 roku w Holandii. Obecnie porównywarka cen hoteli posiada swoje biura na całym świecie, w tym między innymi w Polsce. Oczywiście serwis dostępny jest w języku polskim. Za jego pośrednictwem możecie rezerwować hotele zarówno w Polsce, jak i za granicą. Płatność za hotel dostępna jest w recepcji hotelowej, jak i poprzez podanie danych karty w serwisie. Osobiście korzystałem z Booking.com, rezerwując hotel w Polsce, wybierając formę płatności na miejscu. Nigdy nie miałem żadnych problemów, dlatego szczerze mogę polecić korzystanie z serwisu.

 

Zasady promocji – jak zdobyć 50 zł jako polecony

Aby zdobyć 50 zł jako polecony należy dokonać rezerwacji hotelu korzystając z linku polecającego, uzyskanego od uczestnika programu poleceń Booking.com lub ode mnie. Minimalna wartość rezerwacji musi stanowić co najmniej dwukrotność wartości bonusu, czyli w tym przypadku 100 zł (aktualizacja: od czerwca 2019 roku minimalna wartość zamówienia musi wynieść 350 zł). Prawo do otrzymania premii uzyskacie po wymeldowaniu z hotelu. Wówczas Booking.com otrzyma potwierdzenie od hotelu, iż skorzystaliście z noclegu i rzecz jasna opłaciliście pobyt. Premia zostanie wypłacona na waszą kartę płatniczą (może to być zarówno karta debetowa, jak i kredytowa; MasterCard lub VISA). W celu odbioru bonusu, niezbędne będzie utworzenie konta w serwisie. Dane karty podaje się po zalogowaniu na koncie Booking.com w zakładce Ustawienia – Karty kredytowe. Po dodaniu karty możecie odznaczyć, iż to na nią właśnie mają trafiać wszelkie bonusy. Dane karty możecie podać zarówno przed, jak i po wymeldowaniu (w „racjonalnym” czasie). Booking.com na bieżąco będzie Was informował o statusie polecenia poprzez wysyłkę maili. Akurat pod względem informacyjnym, serwis jest bardzo solidny. Wypłata bonusu odbywa się automatycznie.

Korzystając z linku danej osoby, wyrażacie zgodę na poinformowanie jej o tym fakcie. Na szczęście Booking.com podaje jedynie imię osoby, która skorzystała z polecenia oraz potwierdzenie skorzystania z oferty, bez żadnych szczegółowych danych. Z promocji mogą skorzystać osoby, które ukończyły 18 lat. Regulamin nic nie mówi o tym, iż osoba polecona musi być koniecznie nowym klientem. Moim zdaniem, gdy korzystaliście już z usług serwisu, ale nie zakładaliście konta w bookingu, a jedynie korzystaliście z rezerwacji – możecie wziąć udział w promocji. Osoba polecona może w ramach promocji otrzymać tylko jeden bonus.

 

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

 

Czy to się opłaca? Według mnie tak i to bardzo. Załóżmy, że nocleg w hotelu będzie Cię kosztował 110 zł. Dzięki bonusowi, realny koszt jednodniowego pobytu wyniesie jedynie 60 zł (aktualizacja: od czerwca 2019 roku minimalna wartość zamówienia musi wynieść 350 zł). Załóżmy też, że będziesz podróżował z drugą osobą. Wówczas podczas kolejnego pobytu polecisz Booking.com swojemu partnerowi w podróży, dzięki czemu koszt noclegu zostanie zredukowany o 100 zł (po 50 zł dla poleconego i polecającego). O tym jak polecać serwis swoim znajomym opowiadam poniżej.

 

Jak polecać Booking.com swoim znajomym

Jeśli chcecie zdobyć dodatkowe dochody, dzięki polecaniu promocji swoim bliskim, link polecający możecie wygenerować po zalogowaniu na koncie Booking.com w zakładce Polecaj i zarabiaj. Jako polecający łącznie możecie uzyskać 500 zł premii (ofertę można polecić 10 znajomym) + jedną premię jako polecony. Link polecający możecie przesyłać na przykład w mailu lub poprzez media społecznościowe. Regulamin nie zezwala na publiczną emisję linków. Oznacza to, że umieszczanie ich na forach czy w komentarzach jest niedozwolone. Premia za polecenie będzie wypłacana w taki sam sposób, jak w przypadku poleconego. Na swoim bookingowym koncie na bieżąco możecie sprawdzać ile osób skorzystało z waszego polecenia oraz jaki jest ich status.

Program poleceń trwa do odwołania, organizator może w dowolnym momencie zakończyć lub zmodyfikować zasady promocji. Po szczegóły odsyłam do:

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

 

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów