Premia do 500 zł w mBanku za założenie eKonta – łatwe warunki uzyskania bonusu

Screen Shot 03-01-16 at 06.55 PM

Początek nowego miesiąca przynosi kolejną zyskowną promocję bankową. Tym razem do zdobycia jest aż 500 zł w akcji organizowanej przez mBank „Zyskuj z eKontem”. Co ważne z promocji mogą skorzystać zarówno nowi jak i byli klienci mBanku. Jeśli więc zamknęliście konto przed startem promocji, możecie złożyć wniosek o konto. Co do samej premii, zostały zliberalizowane warunki jej otrzymania w stosunku do poprzednich akcji banku. Należy aktywnie korzystać z konta, czyli między innymi zapewniać przelewy oraz dokonywać transakcje bezgotówkowe, ale o szczegółach opowiem w dalszej części wpisu. W tym momencie warto jedynie dodać, iż rachunek w mBanku jest bezpłatny w prowadzeniu, dzięki czemu jest to jedno z najlepszych kont na rynku.

 

 

Uczestnicy

Z promocji mogą skorzystać nowi klienci mBanku czyli osoby, które nigdy nie posiadały tam konta bądź posiadały, ale zamknęły przed startem promocji Gwarantuje to zapis regulaminu:

Przez nowego Klienta Banku dla potrzeb niniejszej Promocji rozumie się klienta będącego osobą fizyczną, który w dniu złożenia wniosku o prowadzenie rachunku nie jest stroną umowy z Bankiem, na mocy której Bank prowadził lub prowadzi na jego rzecz indywidualny lub wspólny rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy. Udziału w Promocji nie może wziąć pełnomocnik strony, o której mowa w zdaniu poprzedzającym.

 

 

Warunki uzyskania 500 zł premii

1) 10 zł na start 

Jeżeli za pomocą aplikacji mobilnej dokonacie pierwszej aktywacji dostępu do eKonta standard lub eKonta plus w ciągu 24 godzin od otwarcia w systemie bankowym rachunku otrzymacie 10 zł. Premia zostanie wypłacona w przeciągu 20 dni od spełnienia warunków. To najprostsza premia do zdobycia 🙂

 

2) 250 zł w formie 2% zwrotu od transakcji kartą i aplikacją BLIK

Kolejna premia to typowy 2% moneyback od transakcji bezgotówkowych dokonanych kartą bądź 4% od transakcji aplikacją BLIK. Maksymalny miesięczny zwrot to 50 zł, zaś okres wypłacania premii to 5 miesięcy. Aby móc skorzystać w danym miesiącu z moneyback'u musicie spełnić dodatkowe warunki, a mianowicie:

  • zapewnić wpływ na konto minimum 1000 zł (z obcego konta);
    wpływ nie może pochodzić z rachunku należącego do uczestnika promocji
  • dokonać transakcje bezgotówkowe na kwotę minimum 250 zł;
  • co najmniej 1 raz zalogować się do aplikacji mobilnej banku

 

3) Premia dodatkowa – 240 zł

Jeżeli spełnicie warunki uzyskania zwrotu w 5 kolejnych miesiącach promocji (otrzymując co miesiąc zwrot na dowolną kwotę) uzyskacie dodatkowo 240 zł. Bonus zostanie wypłacony do końca miesiąca, następującego po miesiącu, w którym spełniliście wszystkie wymagane warunki. To dość spora gratyfikacja. Poprzednie edycje promocji mBanku zapewniały jedynie 40 zł dodatkowej premii. Jeśli więc przez 5 miesięcy zapewnicie 5 wpływów po 1000 zł, transakcje bezgotówkowe na co najmniej 250 zł miesięcznie oraz 5 logowań do aplikacji – otrzymacie dodatkowo sowity bonus wynoszący 240 zł.

 

Jak założyć konto z premią

Jeśli zdecydujecie się założyć eKonto mobilne w mBanku, należy złożyć wniosek z dedykowanego linku promocji:

Wniosek o eKonto mobilne w mBanku

 

Umowę możecie podpisać poprzez:

  • przelew weryfikacyjny

Najszybszy sposób, pozwala założyć konto w pełni online. Wystarczy dokonać przelewu na kwotę określoną przez bank (1 zł) ze swojego obecnego konta w innym banku. Jeżeli dane będą się zgadzać, konto zostanie aktywowane, zaś do Was zostanie wysłany przelew zwrotny, w tytule którego znajdziecie login do nowego konta. Jeżeli nie macie konta w żadnym banku lub wolicie bardziej tradycyjne formy zawierania umów, możecie tego dokonać poprzez:

  • dostarczenie umowy przesyłką kurierską

Wówczas otrzymacie umowę w formie papierowej.

 

Czas na złożenie wniosku (oraz podpisanie umowy) macie do 31 maja 2016 roku.

Pamiętajcie, aby w trakcie składania wniosku o rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy, zaakceptować regulamin promocji „mOkazje w serwisie transakcyjnym oraz aplikacji mobilnej mBanku”.

 

Regulamin promocji

 

Szczegóły eKonta z taryfą Standard w mBanku

0 zł za prowadzenie konta

0 zł / 4 zł za kartę do konta

Wystarczy dokonać 5 transakcji bezgotówkowych w miesiącu, by karta była darmowa

0 zł za wypłaty z bankomatów sieci Euronet, BZWBK oraz Planet Cash

– 3%, minimum 5 zł za wypłaty z pozostałych bankomatów

0 zł za przelewy krajowe w złotych przez internet i mobilne

 

Szczegóły eKonta z taryfą plus w mBanku

0 zł / 5 zł za prowadzenie konta

W przypadku zapewnienia wpływu na minimum 1000 zł konto jest darmowe

0 zł / 4 zł za kartę do konta

Wystarczy dokonać 5 transakcji bezgotówkowych w miesiącu, by karta była darmowa

0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce

0 zł za przelewy krajowe w złotych przez internet i mobilne

 

Tabela Opłat i prowizji

 

Opodatkowanie

Uzyskana premia podlega zwolnieniu z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych na podstawie art. 21 ust. 1 pkt. 68 ustawy z dnia 26 lipca 1991 r. o podatku dochodowym od osób fizycznych (Dz.U.2012, poz.361).

 

Jak zamknąć konto

Po zdobyciu premii sami zdecydujecie czy chcecie zostawić sobie na dłużej ten całkiem dobry rachunek czy też wolicie go zamknąć. Możecie to uczynić w dowolnej placówce, listownie, poprzez system mBanku oraz podczas rozmowy z konsultantem. Więcej na ten temat w Poradniku jak skutecznie zamknąć konto – sekcja mBank.

 

Sprawdź również:

Lokata na 3,2% + bonus 50 zł w BGŻ Optima

 

 

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe? Polub stronę na facebooku lub zapisz się na newsletter

.

 

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

.

Zapisz się na Newsletter


JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów