Premia 70 zł za otwarcie konta w banku BNP Paribas + 3% moneybacku od transakcji poprzez aplikację PayU

Rusza kolejna promocja, w której za otwarcie konta uzyskujemy premię na start. 70 zł – tyle właśnie oferuje bank BNP Paribas dla każdego nowego klienta, który otworzy konto wraz z kartą debetową MasterCard debit BNP Paribas. Oprócz bonusu na start, bank premiuje transakcje bezgotówkowe (kartą debetową) wykonane przy użyciu aplikacji PayU. W tym wypadku zwrot wynosi 3% od wartości danej transakcji. Jak założyć konto oraz jakie warunki trzeba spełnić, by otrzymać wyżej wymienione profity dowiecie się w dalszej części wpisu. Zapraszam do lektury.

 

 

Obecnie poziom „ubankowienia” w Polsce jest tak wysoki, że banki zmuszone premiować swoich nowych klientów dodatkowymi bonusami w zamian za skorzystanie z ich usług. Nowy klient to często osoba, która posiada już konto bankowe w innej instytucji. Aby takiego klienta „odciągnąć do siebie” banki oprócz oferowania standardowych produktów, dokładają rozmaite profity, mające na celu nakłonienie klienta do zmiany rachunku bankowego. Nie inaczej jest tym razem. Bank BNP Paribas proponuje 70 zł premii w zamian za skorzystanie z jego oferty. Aby otrzymać bonus należy spełnić kilka prostych warunków:

1) Pierwszym krokiem jest rejestracja na stronie promocji – iKonto z bonusem 70 zł
(do 16 listopada)
W tym miejscu podajecie jedynie swoje imię, nazwisko oraz adres email. Musicie się zgodzić na regulamin promocji. Zgody na przetwarzanie danych nie są obowiązkowe.

W tym momencie na waszej skrzynce mailowej pojawi się wiadomość z linkiem potwierdzającym udział w promocji. Należy go kliknąć.

Po dokonaniu rejestracji w akcji promocyjnej należy złożyć wniosek o otwarcie konta.
Promocja nie jest dostępna na stronie głównej banku. Jeżeli chcecie skorzystać z bonusu kliknijcie w link zamieszczony powyżej lub w baner promujący ofertę. Dzięki temu wspieracie działalność bloga, gdyż za każdego klienta, który skorzysta z promocji, serwis otrzymuje prowizję za polecenie.
Po kliknięciu link/baner zostaniesz przeniesiony na kartę promocji, gdzie zawarty będzie między innymi regulamin oraz odnośnik do formularza.

2) Do dnia 10.12.2014 roku (włącznie) nowy Klient musi wykonać płatność lub płatności kartą
MasterCard debit wydaną do iKonta na łączną kwotę minimum 150 zł. Nie będą brane pod
uwagę płatności anulowane. Regulamin nie określa jakiego typu mają to być transakcje. W związku z tym transakcje internetowe również powinny spełniać warunki promocji.

3) Do 23 grudnia organizator prześle nam wiadomość, w której potwierdzi prawo do premii.
Do 27 grudnia będziemy musieli uzupełnić dane do wypłaty premii.

4) Premia zostanie wypłacona do 31.12.2014 roku na nowootwarte konto.

 

Szczegóły konta:

  • 0 zł za prowadzenie konta przy miesięcznych wpływach minimum 1000 zł (w przeciwnym razie oplata miesięczna wyniesie 9 PLN)
  • 0 zł za wypłaty z bankomatów BNP oraz pierwsze 4 wypłaty z bankomatów obcych w całej Polsce, każda kolejna w miesiącu 3 PLN.
  • 0 zł za użytkowanie karty debetowej BNP Paribas MasterCard® przy miesięcznych wydatkach kartą powyżej 200 zł ( w przeciwnym razie opłata 6 zł)
  • Money Back – zwrot 3% wartości transakcji online dokonanych kartą w ramach aplikacji mobilnej PayU. Warunkiem uruchomienia funkcji Money Back są miesięczne wpływy na konto min. 1000 zł

Przedstawiony powyżej moneyback dotyczy płatności kartą debetową w aplikacji mobilnej PayU. Możecie jej używać przede wszystkim na allegro.pl oraz w wielu sklepach internetowych. Dzięki temu na każdym zakupie oszczędzicie 3%, sumarycznie do 50 zł miesięcznie; 600 zł rocznie.

Regulamin promocji

Regulamin MoneyBack

 

 

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów